Я тертий жук• вчера в 16:11
Масло славутського маслоробного комбінату ( Хмельницька обл)
Чи воно нормальне?
Знайшла в нас молочні вироби цього заводу, але цікавить лише масло. Хоча, ще цікавить натуральний йогурт. Я не застала, розібрали, але продавчиня казала, що і йогурт дуже хороший. Звісно, в продавчині весь товар хороший. Хотілося б почути думку тих, хто куштував.
АБВГДейка• вчера в 16:21
Ответ дляжінка незаміжня
А що по ціні ?
Навіть ціна не гарантує якості. Он недавно наша блогерка з дніпра робила аналізи на вміст рослинних домішок в маслі. Результат жахливий, навіть масло відомих брендів є з вмістом пальмових жирів. В фото показую масло яке вона брала і відповідь про результат аналізу
АБВГДейка• вчера в 16:23
В минулих її перевірках, масло від рошен будо з пальмою. Результати я не зберегла
Я тертий жук
• вчера в 16:28
Ответ дляЗнову Я
А вы что не можете одну пачку взять и попробовать?
Можна, звісно. Але може хтось з Порадниць вже пробував. В мого у чоловіка онкологія, шукаю хороше, справжнє масло. Але чи є в нас таке?
Знову Я• вчера в 16:29
Ответ дляЯ тертий жук
Такое самой нужно делать
Я тертий жук
• вчера в 16:29
Ответ дляЗнову Я
Такое самой нужно делать
Так потрібна хороша домашня сметана. А де таку взяти?
На_оба_рот• вчера в 16:43
Автор, купуйте домашнє молоко і робіть самі. З банки в 3літри виходить нормальний шматок масла. Кілька років так робила
Зайканалужайке• вчера в 16:57
Ответ дляНа_оба_рот
Масло з молока? Ви нічого не путаєте? Розумію, що сметану, з якої роблять масло, це є молочний продукт. Але скільки треба молока, що б зібрати 1 л сметани. Аж ніяк не 3 л.
На_оба_рот• вчера в 17:04
Ответ дляЗайканалужайке
Я купувала молоко. Банку ставила на ніч, зранку збирала вершки і збивала масло.
Нічого не плутаю
Всюди влазю• вчера в 17:19
Ответ дляАБВГДейка
Не бачу відповіді про результат аналізу
АБВГДейка• вчера в 17:22
Ответ дляВсюди влазю
Не бачу відповіді про результат аналізу
Вона пише у повідомленнях завуальовано, бо виробники їй погрожують і блокують сторінку. Раніше вона показувала результати відкрито у сторіз, фото документів з лабораторій з печатками, але після погроз лише так приватно і завуальовано відповідає.
Василина Семеніч• вчера в 17:42
Ответ дляАБВГДейка
Эта блоХЕрша бесячая..... Такая она прям заумная, что нет слов.... Я ее когда-то смотрела, но после её слов о войне, кто и что и как может и что должен,и что будет делать она, я была удивлена,если честно,не приятно удивлена. Она крайне быстро свои умозаключения удалила, поскольку ей начали подписчики писать, кто она после этих слов и куда ей пойти. Но больше всего удивило другое, я спрашивала в её магазине, у неё в личке и в личке её быдло мужа одну вещь, нужную для военных. Нет, не бесплатно, хотела купить, мне никто не ответил и я так в принципе и не дождалась ответа.... Но когда я ей написала, как ей плохо в очках, то в секунду эта быдло семейка отписалась..... Да еще и сделали вводы, что я это написала из-за того случая, когда они мне не ответили....
АБВГДейка• вчера в 17:44
Ответ дляВасилина Семеніч
Я теж її недолюблюю. Але час від часу дивлюсь на результати її досліджень.
Ось мені ще цікавий склад польського масла.
Василина Семеніч• вчера в 17:44
Ответ дляЯ тертий жук
Вкус у всех разный, это раз. Два, читайте этикетку. Три, сдавайте продукт на анализ. Да и это тоже не гарантия, бо в следующую партию могут вгавнячить и что-то другое....
Василина Семеніч• вчера в 17:45
Ответ дляЗнову Я
Такое самой нужно делать
Или покупать у тех, кто сам бьет из домашнего, хорошего молока.
АБВГДейка• вчера в 17:46
Ответ дляВасилина Семеніч
«Смак»- мається на увазі, які масла пройшли перевірку, а не її особистий смак
Вона тепер не пише відкрито, бо виробники їй погрожують
Василина Семеніч• вчера в 17:46
Ответ дляАБВГДейка
Ясно. А когда она его обещала?
АБВГДейка• вчера в 17:47
Ответ дляВасилина Семеніч
Ясно. А когда она его обещала?
На разі ще не відомо. Вона періодично раз с декілька місяців робить всякі аналізи- творіг, масло, сметана
Василина Семеніч• вчера в 17:47
Ответ дляАБВГДейка
Спасибо, поняла.