Кринжова баба• вчера в 19:52
Как вы сушите одежду зимой в квартире, чтобы не было сырости и еще теплее стало
а не наоборот?
Мій не такий• вчера в 19:54
Розкладна сушарка, провітрюю кожні 2-3 години, щоб вологе повітря вийшло. Я і влітку так сушу, бо балкону немає
Тихомандражная• вчера в 19:55
Сушильна машина, як би це зараз смішно не звучало. Краще сушити вночі, аніж до цього холоду ще вологість додавати. У нас і так конденсат на вікнах.
Тихомандражная• вчера в 19:55
Ответ дляБезсовісна кума
Влага охлаждает помещение
Ні, волога має вищу теплопровідність, тому вона посилює те, що є - або холод, або спеку.
Грибной_Дождик• вчера в 20:00
У нас сухо, поэтому повышаю влажность, сушу в комнатах. Летом за балконом.
Зараз все скажу• вчера в 20:00
Ответ дляТихомандражная
Ну, в реаліях сьогодення, зрозуміло, що мова йде про холод і вологу, яка його підсилює.
Штора с кисточкой• вчера в 20:01
На балконе, в комнате, когда как - но проветривать надо регулярно. Балкон тоже надо, открывать внешние створки - иначе оно будет не сохнуть, а просто висеть в круговороте воды. Металлопластик почти герметичен. Ничего другого кроме вентиляции для удаления лишней влаги не придумали.
Сейчас без отопления, конечно только балкон. Потому что с влажностью в квартире основная борьба, окна в конденсате постоянно, холодно.
Ща как дам• вчера в 20:01
Есть для одежды эл.сушилка. полбс есть осушитель.
Эл.сушилкой заодно и теплее в квартире, но это если быстрее хочу чтоюы срочно
Зараз все скажу• вчера в 20:02
В мене сушильна машина дає тепло, аромат і фантастично мякенькі речі. Обожнюю!
Ща как дам• вчера в 20:04
всемВсёИмного• вчера в 20:08
В мене є кімната типу гардеробна, там шафи, сушарка, там і сушу. Нема вологи 🤷🏼♀️Але може тому що старі вікна дерев´яні пропускають повітря і взагалі вона холодна
Зоряний Шлях• вчера в 20:10
Ответ дляМій не такий
В нас з жовтня-листопада і до весни постійно туман, тому провітрювати це для нас навпаки додати вологості. Але так було до цього року, тому що було опалення. А зараз ср@ка, в квартирі +15 та сиро. Вмикаю обігрівач під сушкою, коли дають світло
Зоряний Шлях• вчера в 20:11
Ответ дляЗараз все скажу
А світло, щоб працювала сушильна машинка, вам хто дає?
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 20:51
Ответ дляЗоряний Шлях
Дтек
Хата на мати• вчера в 21:43
Ответ дляЩа как дам
Вот такая эл.сушилка. нет балкона🙄.
Он как фен дует ну и тепло тоже от него)))
Фигня полная.
Ща как дам• вчера в 21:44
Ответ дляХата на мати
Фигня полная.
У вас есть такая? Вы ею пользовались?
Меня она устраивает. Не фигня как вы выразились
Хата на мати• вчера в 21:47
Ответ дляЩа как дам
У вас есть такая? Вы ею пользовались?
Да