Доктор Варвар• вчера в 20:41
Скільки коштує доглядальниця при таких умовах?
Потрібно бути в лікарні, зводити в туалет, дати поїсти ( людина їсть сама), побути поки крапельниця, можливо сходити і аптеку. Більше просто посидіти,щоб людина була під наглядом
М. Біла Церква
Погодинно чи як розуміти яка плата?
М. Біла Церква
Погодинно чи як розуміти яка плата?
Почемучка• вчера в 20:47
Мне так нравятся формулировки: «больше просто посидеть», или вот еще знакомая искала помощницу «освежить квартиру» 🤣 типа, ой что там делать 😂
Гуру троллинга• вчера в 20:48
Погодина оплата мабуть. Коли вже у наших лікарнях буде так як як за кордоном, де є персонал, в обовʼязки якого входить вся ця робота і родичі не будуть змушені шукати альтернативу
Ужгород• вчера в 20:50
Ответ дляМалая Налегке
Санітаркам платіть, вони кожного дня міняються.
Лучше сиделка. Санитарки берут в карманы, и ничего не делают
Шалена невинність• вчера в 20:50
Виставляйте в місцеві групи оголошення. Ціна залежить від обовязків і в якому стані людина. Якщо не потрібно піднімати, підкладати судно, мити, переодягати, то це може і пенсіонерка активна посидіти за недорого. Але навіть посидіти то вже робота і час.
Шалена невинність• вчера в 20:51
Ответ дляУжгород
І санітарка не буде сидіти біля однієї людини цілий день, в них свої обовязки на роботі.
Доктор Варвар
• вчера в 20:52
Ответ дляArctic777
Там друг другу помогали
Там всі лежачі в підгузках. Тато мало не впав в кому , втратив орієнтири. Треба догляд
Доктор Варвар
• вчера в 20:53
Ответ дляПочемучка
Це ж лікарня,їсти готувати там не потрібно
Доктор Варвар
• вчера в 20:53
Ответ дляГуру троллинга
Скільки?
Котомафия• вчера в 20:53
Ответ дляДоктор Варвар
Ну то ж санітарки міняють памперси, годують
Доктор Варвар
• вчера в 20:54
Ответ дляУжгород
Відділення забите. Не впевнена,що приділять уваги стільки. Сьогодні зайшов до ординаторської,закрив двері, шукали всі на поверсі. Треба щоб хтось пильнував. Цікавить вартість
Гуру троллинга• вчера в 20:54
Ответ дляДоктор Варвар
Скільки?
Я не знаю скільки, питайте в місцевих , фейсбук група вашого міста
Доктор Варвар
• вчера в 20:55
Ответ дляШалена невинність
Знайшла в групі білої церкви людину, але вона питає за зп,а я не знаю
Доктор Варвар
• вчера в 20:55
Ответ дляКотомафия
Він не в підгузках. Один з палати ходить в туалет сам
Доктор Варвар
• вчера в 20:56
Ответ длякультУра
’ дати поїсти’. кто еду готовит?
Там кормлять+ я замовляю готову, через глово
дожену і ощасливлю• вчера в 20:59
+/- 200 грн година. Це, щоб людина була зацікавлена працювати.
Доктор Варвар
• вчера в 20:59
Ответ длядожену і ощасливлю
Дякую
ПочтальЁнша• вчера в 21:06
Ответ дляДоктор Варвар
У Києві з нашою бабусею цілодобово була доглядальниця, то ми платили два роки тому 5 тис грн за тиждень.
Доктор Варвар
• вчера в 21:06
Ответ дляРву и мечу
Возьмите отпуск и побудьте с папой
Я і так у відпустці. Декретній. Дитині декілька місяців
Шалена невинність• вчера в 21:07
Ответ дляДоктор Варвар
Просто сидіти, зводити до туалету і сходити в аптеку то і 100 грн/год адекватна платня. 200 грн платять якщо хворий не ходячий .Обирайте людину пенсіонерку, для якої 100 грн має цінність .
Доктор Варвар
• вчера в 21:07
Ответ дляПочтальЁнша
Тобто, тисяча за добу. Зараз мабуть вже більша вартість
Доктор Варвар
• вчера в 21:08
Ответ дляШалена невинність
Вважаєте, ліпше погодинна плата? Чи фіксована?
ПочтальЁнша• вчера в 21:09
Ответ дляДоктор Варвар
Менше тисячі. У тижні 7 днів.
І наша бабуся була повністю у свідомості, тільки слаба фізично.
ПочтальЁнша• вчера в 21:10
Ответ дляДоктор Варвар
Залежить від того, чи треба людині догляд цілодобово, чи тільки декілька годин на день.
Шалена невинність• вчера в 21:17
Ответ дляДоктор Варвар
Якщо це буде фіксовано з 7 ранку до 10 вечора до прикладу, то пропонуйте для початку 1000 грн, а там будете бачити, якщо людина скаже що мало то ще докидайте 300-500 грн. Швидкого одужання та здоров´я батькові
Доктор Варвар
• вчера в 21:19
Ответ дляШалена невинність
Дякую за відповідь. Так і зроблю мабуть