Доктор Варвар• 29 января в 20:41
Скільки коштує доглядальниця при таких умовах?
Потрібно бути в лікарні, зводити в туалет, дати поїсти ( людина їсть сама), побути поки крапельниця, можливо сходити і аптеку. Більше просто посидіти,щоб людина була під наглядом
М. Біла Церква
Погодинно чи як розуміти яка плата?
М. Біла Церква
Погодинно чи як розуміти яка плата?
Леплю из пластилина• 29 января в 21:30
Ответ дляМалая Налегке
Санітаркам платіть, вони кожного дня міняються.
В Зп санітаркам 200 грн. /доба. Но це змінити підгузок декілька раз і все
АяВсёЗнаю• 29 января в 21:31
Ответ дляГуру троллинга
Погодина оплата мабуть. Коли вже у наших лікарнях буде так як як за кордоном, де є персонал, в обовʼязки якого входить вся ця робота і родичі не будуть змушені шукати альтернативу
От коли медики будуть отримувати зарплати, як закордоном, а операції та перебування будуть коштувати, як там, то й сервіс буде відповідним.
Племінниця народжувала в США, ведення вагітності, роди та 3 дні в госпіталі обійшлися +- в 25 тис доларів. Але там і масажистка була, і медсестер купа, і їжа ресторанна...
Леплю из пластилина• 29 января в 21:34
Ответ дляДоктор Варвар
Відділення забите. Не впевнена,що приділять уваги стільки. Сьогодні зайшов до ординаторської,закрив двері, шукали всі на поверсі. Треба щоб хтось пильнував. Цікавить вартість
Ми платили 600 грн з 9 до 16
Ля-ля-ля• 29 января в 21:49
Ответ дляМалая Налегке
Санитарки только деньги брать умеют.... а отрабатывать их им корона не велит. Возможно от самой санитарки зависит, как от человека, но то, что видела и знаю я на личном опыте, то это не вариант, это деньги в мусор.
Гуру троллинга• 29 января в 21:53
Ответ дляАяВсёЗнаю
Роди і дешевше можуть обійтися. Мої знайомі взагалі безкоштовно народили, інша за 3500 $. Але ми зараз говоримо не про медсестер, а молодший персонал , і санітарка навіть в США отримує малу зарплату.
АяВсёЗнаю• 29 января в 22:59
Ответ дляГуру троллинга
В США немає санітарок в нашому розумінні)
Прибирають там хаускіпери, чисто прибиральники, які не контактують з пацієнтами, за рівень їх зарплатні не в курсі, думаю, доларів 20 за годину мінімум.
Доглядом за пацієнтами займаються медсестри різної спеціалізації та асистенти медсестри. У нарс асістент зарплатня від 30 доларів за годину, в основному 32-35, тобто 5-5.3 тис на місяць. Це нормально для США, це середня зарплатня.
Гуру троллинга• 29 января в 23:47
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я образно сказала за санітарку, щоб людям в Україні було зрозуміло. Середня зарплатня по США 18-22 дол за годину для Patient Care Assistant. Звісно можна брати нічні зміни і т.д і вийти на більш менш рівень. Ви написали зарплату в Каліфорнії?
АяВсёЗнаю• 29 января в 23:54
Ответ дляГуру троллинга
Що заважає взяти пару різних курсів, підвищити кваліфікацію, і отримувати більше?
Гуру троллинга• 29 января в 23:54
Ответ дляАяВсёЗнаю
Якщо взяти розрахунок в 35 дол за годину то чистими додому принесете 4300-4600. Але ще із зарплати люди оплачують медичну страховку, pretax money відкладають на 401К, платять інші страховки по типу life insurance та legal insurance. І не так багато залишається після всіх виплат.
Гуру троллинга• 29 января в 23:57
Ответ дляАяВсёЗнаю
Звідки я знаю кому щось заважає? Є люди які PCA працюють по 30 років, отримуючи при цьому невелику зарплату, сумлінно виконують свою роботу. Тема про те , що в Україні цього не буде, і автор посту шукає підтримку і людину якій буде платити гроші.
АяВсёЗнаю• 29 января в 23:58
Ответ дляГуру троллинга
У медиків в США мед.страхування безкоштовне на всю родину або за символічну плату.
Всі інші страхування - особистий вибір, ви б ще написали, що з зарплатні доводиться їжу купувати і житло оплачувати (який жах!!!)
Гуру троллинга• вчера в 00:03
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не розказуйте мені про те, що страхування безкоштовно для медиків у США. Я працюю в найкращому госпіталі країни і за страховку ми всі платимо ( як лікар так і прибиральник), звісно компанія також певну частку оплачує. Є різні плани, від 60 дол за місяць до 700 дол за сімʼю із 4 чоловік.
Мао_Мяо• вчера в 00:03
Думаю, як і робота супроводжуючої няні погодинно, від 200 грн./год. На меншу суму не погодяться.
АяВсёЗнаю• вчера в 00:04
Ответ дляГуру троллинга
І мені не розказуйте) родичка медсестра в Кайзері, мед.страхування на неї і сина 70 чи 80 доларів на місяць, це з окулістом і стоматологом.
Гуру троллинга• вчера в 00:28
Ответ дляАяВсёЗнаю
Прекрасно, у мене дешевше-60 в місяць на сімʼю із 4 . Тільки родичка вам не сказала що є out of pocket , і за прийоми до лікаря родичка платить гроші, поки не достигне out of pocket за рік, потім безкоштовно. А цей out of pocket сягає і до 15 тис дол .
АяВсёЗнаю• вчера в 03:16
Ответ дляГуру троллинга
6 тис. І після цього все безкоштовно - від мрт до операції в одного з кращих ортопедів країни.
Доктор Варвар
• вчера в 09:53
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ми платили 600 грн з 9 до 16
Що входило в обов´язки?