Чи стало б це проблемою для вас коли справа дійшла б до інтиму?
Группа крови• вчера в 21:26
Если уж дело дошло до интима, то должен был предшествовать откровенный разговор, почему так случилось. Хотя , откровенно, я не могу найти достойной причины. Разве что он готов д себя для служения Богу. А потом встретил меня и передумал:)
Группа крови• вчера в 21:29
Ответ дляAsh_77
Я нормальний)
Ах, это Вы?
Тогда расскажите, как вы докрутились до такой жизни.
Или вы до 29-тет жили со своими родителями в бункере, где не было других людей?
Ответ дляAsh_77
Я нормальний)
С какой целью чувак озвучивает женщине, что ей придется лишить его девственности?
Чтобы что?
Лучше старалась? Пожалела? Взяла все в свои руки? Была снисходительна как мамочка? Я не нахожу ни одного адекватного объяснения, значит о нормальности того, кто озвучивает, речи не идет
Чтобы что?
Ответ дляAsh_77
Я вже втратив надію що коли-небудь знайду партнера, нічого це ж не головне в житті
Надію втрачати не треба, просто зазвичай, коли ми на чомусь сильно фіксуємося, саме це і не виходить. Відпустіть ситуацію, живіть життя, займайтеся хоббі, спілкуйтеся, вам же не 80. Знаю чоловіка, що майже в такому ж віці втратив цноту, так дівчина ще й рада була, що вона перша.
Ответ дляChrist1na
Казати не треба, бо буде дивитися на вас через цю призму. Тільки випийте валеріаночки, бо спалитесь через нерви) якщо щось не вийде, то то і у досвідчених буває у нових стосунках.
Ви скромний чи нерішучий що так вийшло?
Перший нормальний коментар, і скромний, і не дуже рішучий, я й не особо старався когось знайти, якось навчання, потім робота, дівчата зустрічались, але не звертали на мене увагу
Ответ дляJanurka
Я пробую відпустити, але цей тиск звідусіль: Коли ти вже собі когось знайдеш, не дає нормально жити. Я розумію що вже запізнився, але нічого не можу вдіяти(
Ответ дляAsh_77
Хто на вас тисне? Не слухайте нікого, людям нудно, ото й лізуть. Спочатку треба сприйняти себе, може навіть до психолога звернутися, бо ви себе не сприймаєте позитивно. Нікуди ви не запізнилися - ще все життя попереду. Я сама досить довго була незаймана і нічого, зараз маю двох дітей, а теж думала, що нічого не вийде.
Ответ дляJanurka
Дякую, ви трохи підняли мені дух)