Ash_77• вчера в 21:23

Дівчата, як ви ставитесь до незайманого чоловіка у 29 років

Чи стало б це проблемою для вас коли справа дійшла б до інтиму?
KievN• вчера в 21:24
Если бы он озвучил, дело бы не дошло
Группа крови• вчера в 21:26
Если уж дело дошло до интима, то должен был предшествовать откровенный разговор, почему так случилось. Хотя , откровенно, я не могу найти достойной причины. Разве что он готов д себя для служения Богу. А потом встретил меня и передумал:)
Janurka• вчера в 21:27
Сильно залежить від людини. Не всі незаймані ненормальні, не всі мачо адекватні :)
автор Ash_77 • вчера в 21:28
Ответ дляJanurka
Я нормальний)
Группа крови• вчера в 21:29
Ответ дляAsh_77
Я нормальний)
Ах, это Вы?
Тогда расскажите, как вы докрутились до такой жизни.
Или вы до 29-тет жили со своими родителями в бункере, где не было других людей?
KievN• вчера в 21:33
Ответ дляAsh_77
Я нормальний)
Тогда не надо свои кишки выворачивать наружу
И перекладывать ответственность за секс на женщину, вываливая ей интимные подробности
KievN• вчера в 21:35
Ответ дляAsh_77
Я нормальний)
С какой целью чувак озвучивает женщине, что ей придется лишить его девственности?
Чтобы что?
Лучше старалась? Пожалела? Взяла все в свои руки? Была снисходительна как мамочка? Я не нахожу ни одного адекватного объяснения, значит о нормальности того, кто озвучивает, речи не идет
Елена1265• вчера в 21:38
С сочувствием отношусь
автор Ash_77 • вчера в 21:38
Ответ дляЕлена1265
С сочувствием отношусь
Чому?
Елена1265• вчера в 21:38
Ответ дляГруппа крови
Ах, это Вы?
Интроверт наверное 🤷🏻‍♀️😂
Елена1265• вчера в 21:40
Ответ дляAsh_77
Чому?
А вот лишитесь девственности и поймете
KievN• вчера в 21:58
Ответ дляЕлена1265
А вот лишитесь девственности и поймете
Где взять такую святую женщину
автор Ash_77 • вчера в 22:49
Ответ дляЕлена1265
А вот лишитесь девственности и поймете
Я вже втратив надію що коли-небудь знайду партнера, нічого це ж не головне в житті
Елена1265• вчера в 23:01
Ответ дляAsh_77
То найдите не на всю жизнь
Алесс• вчера в 23:04
77,это год рождения?
автор Ash_77 • вчера в 23:10
Ответ дляАлесс
77,это год рождения?
Так, вас щось бентежить
Christ1na• вчера в 23:21
Казати не треба, бо буде дивитися на вас через цю призму. Тільки випийте валеріаночки, бо спалитесь через нерви) якщо щось не вийде, то то і у досвідчених буває у нових стосунках.
Ви скромний чи нерішучий що так вийшло?
Janurka• вчера в 23:28
Ответ дляAsh_77
Надію втрачати не треба, просто зазвичай, коли ми на чомусь сильно фіксуємося, саме це і не виходить. Відпустіть ситуацію, живіть життя, займайтеся хоббі, спілкуйтеся, вам же не 80. Знаю чоловіка, що майже в такому ж віці втратив цноту, так дівчина ще й рада була, що вона перша.
автор Ash_77 • вчера в 23:30
Ответ дляChrist1na
Ви скромний чи нерішучий що так вийшло?
Перший нормальний коментар, і скромний, і не дуже рішучий, я й не особо старався когось знайти, якось навчання, потім робота, дівчата зустрічались, але не звертали на мене увагу
автор Ash_77 • вчера в 23:34
Ответ дляJanurka
Я пробую відпустити, але цей тиск звідусіль: Коли ти вже собі когось знайдеш, не дає нормально жити. Я розумію що вже запізнився, але нічого не можу вдіяти(
melanya-e419• вчера в 23:35
Не принципиально
Janurka• вчера в 23:39
Ответ дляAsh_77
Хто на вас тисне? Не слухайте нікого, людям нудно, ото й лізуть. Спочатку треба сприйняти себе, може навіть до психолога звернутися, бо ви себе не сприймаєте позитивно. Нікуди ви не запізнилися - ще все життя попереду. Я сама досить довго була незаймана і нічого, зараз маю двох дітей, а теж думала, що нічого не вийде.
автор Ash_77 • вчера в 23:47
Ответ дляJanurka
Дякую, ви трохи підняли мені дух)
Алесс• 2 часа назад
Ответ дляAsh_77
Так, вас щось бентежить
Так вам 49,а не 29