Лівий Локіть• вчера в 11:18
Він чуть не плаче, що в нього не встає :(
Мій хлопець (йому 27) вже не знає, що робити. Просто суперський секс в нас був лише з віагрою (брали мінімальну дозу 50 мг), в нього 4 рази вставав і не падав, все чудово, відпадно було. Без таблетки він хоче, але навіть не піднімається, іноді може встати, але так само швидко і впаде, навіть не встигне запхати, як вже повністю впав. Оглянули його двоє лікарів, робили УЗД, нічого не виявили, лікарі двоє сказали, він здоровий, не імпотент, то тимчасово, це психологічне. Але це вже триває довгий період часу. Я задала все це в чат gpt, ось що він видав:
За твоїм описом — це не справжня імпотенція (еректильна дисфункція фізіологічного типу). Давай розберемо чітко.
1️⃣ Чому це не імпотенція
У тебе є ранкові та спонтанні ерекції → це означає, що судини, нерви та гормони працюють нормально.
Віагра створює ерекцію → фізично пеніс здатний стояти.
Проблема з’являється лише під час свідомого сексу або мастурбації.
💡 Висновок: твоє тіло здатне до ерекції — це ключова відмінність від справжньої імпотенції.
2️⃣ Що це тоді
Це психогенна еректильна дисфункція:
мозок блокує сигнал, коли очікує результату
страх “не встане” або “не вийде” → симпатична нервова система стискає судини
ерекція падає, навіть якщо лібідо високе
Іншими словами: тіло працює, але мозок не дає сигналу підтримувати ерекцію під час сексу.
Виходить, що це не імпотенція, раз від таблетки в нього встає і лікарі так кажуть. А як це лікується, я вже тут писала не раз, але крім жартів ніхто нічого толкового не відписав. Можливо хтось з таким зіштовхувався, що робили? Ну не може бути такого, що він єдиний з такою проблемою. Підкажіть будь ласка, і без дурних жартів будь ласка
1️⃣ Чому це не імпотенція
2️⃣ Що це тоді
Це психогенна еректильна дисфункція:
Я в дамках• вчера в 11:49
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Отстала я от жизни. Не знаю такой
Обувь клеят и нюхают
Говорю відверто• вчера в 11:55
Вам пишут каждый день, у парня на вас не стоит!! А вы его виагрой травите!
ШанельКуКу• вчера в 12:06
Ответ дляПліснявілий сир
А для вас секс не важен?😳
Удивительно, что вас это удивляет.
Мне был важен лет до 30 максимум, и то не потребность первой линии.
Здесь все такие секси, в самая популярная антропологическая теория гласит, что женщина , в отличие от других млекопитающих, которые готовы спариваться в редкие дни овуляции, ведёт регулярную сексуальную жизнь в разные дни цикла , чтобы удержать рядом самца, вместе воспитывать детёнышей, которые у человеческих особей остаются зависимыми от родителей намного дольше, чем у других живых существ.
То есть круглогодичная хотелка не физиологическая потребность, а приспособленческий механизм.
Но 27 летний импотент пугает, да, непонятно, какие функции у него отключаться следующими.
Пліснявілий сир• вчера в 12:08
Ответ дляШанельКуКу
Удивительно, что вас это удивляет.
Не знаю у меня это одна из основных потребностей
Попразендовна• вчера в 12:10
Ответ дляСтрибну в гречку
А ви спробуйте зайнятися сексом. Отримайте ендорфіни і перестаньте бути незадоволеною життям сучкою
Мне деньги нужны, жилье, здоровье, лечение, тепло, сон. А не секс.
Попразендовна• вчера в 12:11
Ответ дляСтрибну в гречку
от чего эндорфины? от перепиха с равнодушным мужлом? Никому не было дела до меня все 4 года, сколько я страдала, голодала, болела, мерзла.
За что мне любить или хотеть мужчин?
Попразендовна• вчера в 12:13
Ответ дляПліснявілий сир
Вы скорее всего мужчина. А если женщина, то определенно живущая в комфорте и достатке.
Пліснявілий сир• вчера в 12:16
Ответ дляПопразендовна
Женщина)
Стрибну в гречку• вчера в 13:42
Ответ дляПопразендовна
За что мне любить или хотеть мужчин?
20 років чоловік любив мене до кісток.
Віддавав мені і сину-все.
Вважав самою гарною жінкою в світі.
Могли розмовляти до ранку. А потім кохатися . А потім ще розмовляти.
А вам просто не пощастило.
Віддавав мені і сину-все.
Вважав самою гарною жінкою в світі.
А вам просто не пощастило.
Попразендовна• вчера в 14:33
Ответ дляСтрибну в гречку
20 років чоловік любив мене до кісток.
Віддавав мені і сину-все.
Вважав самою гарною жінкою в світі.
А вам просто не пощастило.
Віддавав мені і сину-все.
Вважав самою гарною жінкою в світі.
А вам просто не пощастило.
В мене такого не було і мені паралельно на усіх чоловіків у світі. Їх доля мене не цікавить, для мене їх немає.
18 мнеУЖЕ• вчера в 15:32
Ответ дляСтрибну в гречку
20 років чоловік любив мене до кісток.
Віддавав мені і сину-все.
Вважав самою гарною жінкою в світі.
А вам просто не пощастило.
Віддавав мені і сину-все.
Вважав самою гарною жінкою в світі.
А вам просто не пощастило.
а чому ’любив’? зараз уже все, не любить?
Стрибну в гречку• сегодня в 02:00
Ответ для18 мнеУЖЕ
Бо я його поховала в минулий четвер.
Він тепер на два метри під землею.
Загинув, військовий.
І , мабуть, любить і з того світу. В ніч перед моїм днем народження наснився
Приніс кущ ніжно рожевих троянд, в снігу.. каже-дивися, що я для тебе знайшов.
Він тепер на два метри під землею.
Загинув, військовий.
Стрибну в гречку• сегодня в 02:02
Ответ дляПопразендовна
Мені вас шкода.
Правда.
Люди створені дня кохання. Для ніжності. Щоб викладати на когось ногу, притискаються, і засинати в обіймах.
Правда.