Щось не спиться• вчера в 21:50
Українка стане невісткою Шерон Стоун
Не знайшла, що вже обговорювали.
А мені цікаво щось про неї. Хто вона така? Може тут є ті, хто з нею вчився наприклад. Їй 22, вона модель і працює в екологічній фірмі. Виїхала в 2020. З якого міста? Ніби Київ, але то суто по її дописам в інсті. Гугл дуже мало дає інформації.
Молодець, скористалася можливість виїхати і зачепитися в іншій країні. Якщо кохання справжнє, то взагалі круто.
Цікаво, хто її батьки. Ніде взагалі ні слова. Але в простих людей діти рідко ідуть на моделей. Тай згадування, що вона дуже любила подорожувати ще до 2020 року теж якби каже, що батьки не вчителі.
В танке• вчера в 22:29
Ответ дляЩось не спиться
В мене подруга вийшла заміж за еврея. Вона українка. Що далі вона приймала не знаю, бо вони виїхали з країни.
Тому це не завжди так.
Я не впевнена, але здається еврейкам не можна носити такі короткі спідниці. Тобто носити одяг, щоб не привертати зайву увагу інших чоловіків...
Не геть українські риси, але і на еврейку вона мені мало схожа.
Знову ж таки, я коли була на еврейському весіллі всі дівчата еврейки були з 4-5 розміром грудей.
Тому це не завжди так.
А почему еврейкам нельзя носить такие короткие юбки? Чтоб хвост не выглядывал?
Щось не спиться
• вчера в 22:29
Ответ дляПупуговка
Все можно ещё исправить. Начните учить язык - учиться никогда не поздно, даже если нет поддержки, сейчас столько бесплатных ресурсов
Мені вже 40 рочків і я вже планую лишатися тут. Але шукаю всі можливості дати знання дітям і мрію, щоб вони поїхали вчитися за кордон. Старшому 12, вчить 3 мови і вони йому дуже гарно даються, тільки польська не зайшла. А от меньший математик, а мови не йдуть йому ніяк
Щось не спиться
• вчера в 22:32
Ответ дляВ танке
Вона має одягатися лише для свого чоловіка, щоб бути в тіні. Якщо на неї задивляються інші це погано. Це спонукає чоловіка нервуватися, а в них так не прийнято. Треба берегти спокій коханого
Але ваша версія прикольна
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 22:32
Я бы поняла, если бы украинка стала СЕО какой-то крупной корпорации, или сделала старт ап на миллионы, или получила Нобелевскую премию... Но нет, как всегда: где-то на заднем плане мелькнёт, а пафоса
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 22:33
Ответ дляЩось не спиться
Але ваша версія прикольна
Это только ортодоксальных касается.
Щось не спиться
• вчера в 22:36
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Сео це треба багато мозгів і багато працювати.
А тут просто вийде заміж і буде тратити гроші.
Щось не спиться
• вчера в 22:36
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Это только ортодоксальных касается.
Чат джіпіті мене запевняє, що вона доречі не еврейка
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 22:37
Ответ дляЩось не спиться
Это повод для восхищения или зависти?
Щось не спиться
• вчера в 22:37
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Это повод для восхищения или зависти?
Це просто констатація фактів і мій погляд на життя
ДА да да• вчера в 22:48
Ответ длямаминаБубочка
Вас не муляє, що це подається, як велике досягнення і національну гордість?
«Стане невісткою САМОЇ Шерон Стоун»
Печально, що в нас ще стільки меншовартості((
«Стане невісткою САМОЇ Шерон Стоун»
Вот именно, пусть Шерон Стоун с сыном гордятся! И переезжают в Украину, самую лучшую страну на свете.