Стефанія• вчера в 22:58

Ошибки молодости. Або як секс з колишнім чоловіком стримує нові відносини?

Розлучилися після його зради. Була дитина, були молоді. Йому не вистачало уваги, а в мене мала дитина.
Розлучилися, через деякий час почав навчати мене їздити на машині. Тепло, заїхали і тихенько місце і.... Потім розуміння, що це тупик, це наді на старе, а плтрібно рухатись далі....
Бензопирен• вчера в 22:59
Однозначно стримує. Більше так не робіть
Братья Капли• вчера в 23:02
А є нові ?
язззззь!!!• вчера в 23:03
А я наоборот всегда использовала бывших для секса (но именно для секса)
У меня есть потребности и мне удобнее было их реализовать с бывшими
Козяка-маляка• вчера в 23:07
Почему не взяли просто инструктора?
Г@Л@В@ломка• вчера в 23:14
А дитина ваша спільна?
Аноним_Русалка• вчера в 23:22
Было такое. Но как только появился новый мужчина на горизонте сразу прекратила этот бывший секс, как отрезала.
автор Стефанія • вчера в 23:29
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А дитина ваша спільна?
Так
Г@Л@В@ломка• вчера в 23:34
Ответ дляСтефанія
Так
Так чому ви пишите, що у вас була мала дитина? А у вашого чоловіка що було? Лише інфантильні забаганки уваги від жінки, яка народила і сама потребувала уваги і допомоги? Ще й мати секс з безвідповідальним мурлом після всього. Мдаа