Миссис Буркул• сегодня в 10:40

Холод впливає на настрій і мотивацію, у вас теж так?

Як не скотитися в режим лежу під ковдрою і нічого не хочу?
Кастрюлька• сегодня в 10:41
Коли у квартирі +9, ніяк.
Трохи підтопили, стало +12, тоді вже легше, але не сказала б, що сильно.
Кредитная• сегодня в 10:44
Дуже. Тому в нас тепло з жовтня по квітень в будинку
Голубая фишка• сегодня в 10:45
большую часть зимы так и провожу, в тепле под одеялом, не вижу проблемы
Пік Антна• сегодня в 10:46
В помещении? Влияет, поэтому используем разный доп обогрев.
РокерША• сегодня в 10:49
Я для дому обновила теплий одяг і футболки з довгим рукавом, і дозволила собі надягнути пуховий жилет, навіть шкарпетки замовила німецькі. Ходжу, моднічаю.
Петриківна• сегодня в 10:50
Я люблю зиму.
Мандолина Бу• сегодня в 10:52
Віт д3
Гарнюнька• сегодня в 10:57
Я ненавиджу зиму. Люто ненавиджу
Люблю Украину• сегодня в 11:10
Люблю зиму, але ж коли в квартирі тепло, є гор вода і не бомблять.
Рубаю олівлє• сегодня в 11:33
Так,дуже впливає. У мене всю зиму вдома холодно, особливо зранку температура сильно падає, то геть не хочеться нічого робити