Невидимка Майя• сегодня в 12:38
Деменція у сусідки. Що робити, якщо у людини немає рідних?
Їй 86 років, не лежача, відносно при своєму розумі, але іноді бувають провали в пам´яті, вона падає, іноді буває нетримання сечі. Допомогають їй сусіди, але з часом вона буде потребувати більше уваги і постійно бігати біля неї ніхто не буде.
Куди краще звернутися? Де шукати опікунів? Вона готова за утримання відписати свою квартиру.
сказочное_Бали• сегодня в 13:47
Ответ дляНевидимка Майя
Діагнозу немає. Є якісь двоюрідні племінники, але вона не хоче їм віддавати квартиру.
Якщо вони доведуть, що демннція була, то квартиру заберуть
сказочное_Бали• сегодня в 13:50
Соцслужби їсти принесуть і легке прибирання+допомога оплати комуналки. Але якщо нема родичів.
Якщо деменція, то хтось може взяти догляд і не служити. 5тис у.е.встановлення діагнозу. Зверталась особисто з приводу свекра