неДоЖиру• сегодня в 16:50
Мені 38 і я незаміжня, а могла би бути розведена після 20 років шлюбу з довбнем.
Ще й з дитиною. Або зайокана в «щасливому шлюбі».
Все залежить від кута зору…😌
Незнакомлюся• сегодня в 16:54
А могли бы выйти за норм пацана, родить детей, счастливо жить все эти годы
Незнакомлюся• сегодня в 16:55
Ответ дляПищалка
А богли б бути з нормальним чоловіком, дітьми і собакою
Без кота?
неДоЖиру
• сегодня в 16:55
Ответ дляПищалка
Зміст цього посту для жінок, які не зустріли своє кохання і були в абʼюзивних стосунках-намагатись не жалкувати за минулим, яке гіпотетично могло бути позитивним, а потенціально - негативним.
Пищалка• сегодня в 16:56
Ответ дляНезнакомлюся
Без кота?
Ну звісно, яке це щасливе життя без кота
неДоЖиру
• сегодня в 16:56
Ответ дляУравнобешенная
Вы просто еще нашли своего довбня
В мене були тільки ці 🤷🏻♀️😊 хоча звісно за принципом ефекту метелика не виключаю, що в паралельних світах могло би бути ще щось))
Кіма кепка• сегодня в 16:56
А могла би бути балериною, а могла би бути коханкою Маска, а могла б народитися в тілі кішки.
Брюлик в стразах• сегодня в 16:56
Ответ длянеДоЖиру
Для обиженных жизнью, другими словами
Пищалка• сегодня в 16:57
Ответ длянеДоЖиру
Як на мене, то таке собі самозаспокоєння...
неДоЖиру
• сегодня в 16:58
Ответ дляБрюлик в стразах
Для обиженных жизнью, другими словами
А когось взагалі зжерла акула 🦈😄
Незнакомлюся• сегодня в 16:59
Ответ дляЛагшмивара
факт зрозумілий
а емоційний стан? ви шкодуєте, що не вийшли заміж?
Конечно, жалеет.
Лагшмивара• сегодня в 17:00
Ответ дляНезнакомлюся
Конечно, жалеет.
ну то сенс теми? в 38 люди часто шкодують, що немає сімї
що нового?
неДоЖиру
• сегодня в 17:01
Ответ дляНезнакомлюся
Конечно, жалеет.
Ну якби був, то я б в ньому була) може, буде
Кредитная• сегодня в 17:01
Ответ дляСекретница
Ну у вас еще все впереди
Откуда столько желчи? Что-то доброе посоветовать или порадоваться за человека не в состоянии?
Чудо Ф_ф КеДаХ• сегодня в 17:02
Автор, самое главное быть обеспеченной. Если есть деньги можно классно жить и без мужа и с мужем. Можно самой растить детей, а можно и не заводить, кому как больше нравится)
Когда у женщины есть деньги, замужем она или нет - уже второстепенно)
неДоЖиру
• сегодня в 17:02
Ответ дляЛагшмивара
факт зрозумілий
🫂 я жалкую. Про нездійснене щастя, але я нічого не могла вдіяти. І, аналізуючи минулий досвід і тих своїх залицяльників, розумію, що зараз я в кращому положенні із можливих. Це водночас і сумно, і обнадійливо.
Цигарний шланг• сегодня в 17:05
Кризис жанра, это когда тащишь на советчицу темы из Тредса и выдаешь за свои
неДоЖиру
• сегодня в 17:05
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви написали що можно классно жить т без мужа и с мужем, так якщо його немає причому тут гроші прям? А то пишете так ніби якщо гроші будуть то і муж автоматом буде)))
неДоЖиру
• сегодня в 17:06
Ответ дляЗайченя
і шо ? яке до нас питання? чому ми вас заміж не віддали за довбня?
Так саме ви)
Зайченя• сегодня в 17:08
Ответ длянеДоЖиру
Так саме ви)
так де ж саме я вам довбня візьму? в моєму колі спілкування таких нема.