Поміркована думка• 01 февраля в 12:27
Менопауза пов´язана зі змінами мозку, подібними до хвороби Альцгеймера
Це результати недавнього британського дослідження. Отже, іноді те, що ми вважаємо необгрунтованим стереотипом, насправді, має під собою грунт. Я про те, що після 50 (в менопаузі) когнітивні можливості жінок, на жаль, знижуються. Всі ми, напевно, після 40 стикаємось із тим, що стаємо забудькуватими - типу зайшла в кімнату, забула, за чим прийшла. Оце "перші дзвіночки". А наскільки погано все буде, напевно, залежить від рівня інтелекту, тренованості пам´яті, вміння концентруватися.....
Вічний двигун• 01 февраля в 12:29
Та сколько не тренуй, якщо прийшло вони прийшло і це не тільки у жінок у чоловіків також.
Заюшка_хозяюшка• 01 февраля в 12:30
Знижуються, звісно. Організм старіє, мозок теж. І ніхто не є виключенням.
Винник• 01 февраля в 12:34
43 роки , роблю спеціалізацію з нуля іноземною мовою без привʼязки до дзвіночків
Ті що зі змінами вже прибігли з клоуном
Заюшка_хозяюшка• 01 февраля в 12:31
Ответ дляВічний двигун
Тут ви не праві. Тренування може уповільнити цей процес. Якщо мозок не працює, він деградуватиме швидше
Харчовий тріль• 01 февраля в 12:32
Я читала про те, що у наш вік надлишку інформації, деменція почала молодшати. Типу мозок стає спрацьованим
Сундучок с каникулами• 01 февраля в 12:32
А мужчин того же возраста она исследовали? Думаю, это связано с возрастом, а не менопаузой.
Харчовий тріль• 01 февраля в 12:33
Ответ дляВсюди влазю
тю я и в 15 могла забыть зачем пришла
Что в юности называется девичьей памятью, с возрастом становится старческим маразмом )
Харчовий тріль• 01 февраля в 12:34
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Все повинно бути в міру!
Заюшка_хозяюшка• 01 февраля в 12:34
Ответ дляХарчовий тріль
Все повинно бути в міру!
Що саме? В даному контексті
Винник• 01 февраля в 12:34
Ответ дляХарчовий тріль
Борисфенка• 01 февраля в 12:35
Ответ дляХарчовий тріль
Є протилежна версія, що мозок має активно працювати.
Тому безліч пенсіонерок кросворди розгадують, мотивація - щоб деменція пізніше пришла.
Винник• 01 февраля в 12:35
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Що саме? В даному контексті
Ну щоб мозок зберегти для деменції неушкодженим тренуванням
Харчовий тріль• 01 февраля в 12:35
Ответ дляВинник
Не тільки, про це дослідження я читала років 10 тому, insta і тіктоку не було
Винник• 01 февраля в 12:36
Ответ дляХарчовий тріль
Сучасне покоління - покоління коротких відео якому не вдається прочитати сторінку книги щоб не відволіктися
Заюшка_хозяюшка• 01 февраля в 12:36
Ответ дляВинник
Оце напевно так
Не пью, не курю• 01 февраля в 12:38
Ответ дляВинник
А у вас уже она, если не в состоянии понять самых простых вещей?
Винник• 01 февраля в 12:39
Ответ дляХарчовий тріль
Поміркована думка
• 01 февраля в 12:39
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Абсолютно вірно. Мені особисто (а я в менопаузі) не один лікар радив вчити вірші і розгадувати кросворди - це саме просте, що можна робити для уповільнення старіння мозку.
Поміркована думка
• 01 февраля в 12:40
Ответ дляСундучок с каникулами
Ні, на жаль, саме зниження рівню естрогену так негативно впливає на роботу мозку.
Винник• 01 февраля в 12:40
Ответ дляНе пью, не курю
Прості речі важко зрозуміти вам , що читання книг , вивчення мов не шкодить , а листайте Тік ток і бережіть мозок
Ні за холодну воду• 01 февраля в 12:40
Ответ дляВинник
Ті що зі змінами вже прибігли з клоуном
Не поможет если по судьбе
Поміркована думка
• 01 февраля в 12:41
Ответ дляРегионщица
Лучше бы придумали что с этим делать…
Та нічого не зробиш, це ж природа. Можна тільки уповільнити процес, якщо регулярно тренувати мозок.
Харчовий тріль• 01 февраля в 12:41
Ответ дляВинник
Ну так не всіх, як вас аж настільки цікавила інста з самого початку.
Ще 10 років тому далеко не у всіх були смартфони, навіть на порадниці переважна більшість сиділа зі стаціонарного компу. Що обмежувало безкінечний скролінг інтернету.
Винник• 01 февраля в 12:41
Ответ дляПоміркована думка
Клоуни прилетіли
В моєму колективі працюють люди яким близько 65 років ( праця розумова )- нічого не забувають і дадуть фору всім тим хто тут на форумі мозок береже
Поміркована думка
• 01 февраля в 12:42
Ответ дляБорисфенка
Це не протилежна версія. Це дійсно спосіб уповільнити старіння мозку.
Ні за холодну воду• 01 февраля в 12:42
Ответ дляПоміркована думка
Сколько не дыши , перед смертью не надышишься
Винник• 01 февраля в 12:42
Ответ дляНі за холодну воду
Не поможет если по судьбе
За себе переживайте
Вже половина резидентури за мною без ваших оцінок