ЧорноброваЯ• вчера в 23:19

Що краще? Телефон

Донька підліток хоче айфон на день Народження. Б/у не хочу дарувати. Новий 13, не про 22 тис, плюс зарядка. Чоловік каже за ту ж суму купити нормальний Оппо, бо айфон не про слабший по параметрам....Донька хоче айфон, бо у всіх айфони...Дорожчий купити не можемо. Що робити?Чоловік правильно каже?
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:36
Ответ дляЛіньки гуглить
Не давайте секс жлобу и борщ
Та да, тоді теж буду без подарунка. Бо в мене ж наступного дня д.р
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:38
Ответ для Alpha Centauri
Купувала кілька років тому в комфі відновлений 13й. Зламався рівно через 2 дні після закінчення гарантії, просто цеглина.
Мама моя купувала собі відновлений у айкулі - живе 2 роки але швидко померла батарея.
Короче шляпа ці відновлені… купуйте новий. Зараз я з новим і є величезна різниця в досвіді користування
Я і хочу новий. Не б.у і не відновлений. Але не про, звичайний айфон 13. Чоловік оппо за теж суму, бо він сильніший по параметрам.
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:38
Ответ дляЧорноброваЯ
Я не про дивлюсь. Відновлений не хочу теж. І б.у теж ні
Обычный айфон фигня, про и про макс лучше , знаете моей 13 лет она рада и моему 13 про если отдам при этом каждых пол года летает в Париж , пантов нет, а по батареи Самсунги мне больше нравятся. Купите б у в магазине и все норм будет
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:38
Ответ длядолой_лама
Я зрозуміла. А вам норм що Ви місяць пашете на забаганку підлітка?
Та я якось думала що чоловік погодиться.
Золота орда• вчера в 23:39
Ответ дляЧорноброваЯ
Так він блін за ту саму суму хоче оппо і накупити всякого там типу косметики, якої в неї достатньо.
Він хоче дарувати подарунки, які хоче він, а не донька. Це неправильно. Доросла людина має бути трохи поблажлива до слабкостей власного підлітка.
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:39
Ответ дляЧорноброваЯ
А что вам муж дарит?
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:39
Ответ дляЗолота орда
Так завжди було.
Alpha Centauri• вчера в 23:39
Ответ дляЧорноброваЯ
Насправді параметри у оппо можуть бути хоч в 2 рази краще, але айфон наприклад батарею буде тримати довше і проживе загалом на років 10 більше. Система епл дуже оптимізована і навіть якщо він «слабший», це не означає що це погано.
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:40
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А что вам муж дарит?
Ноутбук
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:40
Ответ для Alpha Centauri
Не правда в айфоне батарея самое слабое звено
Золота орда• вчера в 23:40
Ответ длядолой_лама
Муж адекватный. Не хочет, чтобы дочь была частью стада.
Ну и подарок в размере зп для подростка - это вообще не адекватно.
Для цього треба було безумовно любити її, формувати міцну самооцінку і народити її одразу сорокарічною.
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:41
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Конкретно в 13 вона слабша за оппо Рено(
Alpha Centauri• вчера в 23:41
Подаруєте їй оппо - вона в 15-17 років піде на роботу і купить собі самостійно цей айфон і викине оппо. Порадуйте свою доньку та зробіть їй свято)
Alpha Centauri• вчера в 23:42
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Можливо в старих моделях. Мій новий тримає заряд 2 доби. Іноді і більше, якщо багато не сиджу
Пищалка• вчера в 23:43
Покажите мужу эту тему
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:44
Ответ для Alpha Centauri
Я тільки за. А як вплинути на чоловіка.
ЛісАпетная• вчера в 23:44
Купіть відновлений чи б/у десь з нормальних пропозицій в місті. Не онлайн.
Є купу типу магазинів, які таким займаються. При зверненні вирішують усі питання. Гарно погулять у свому місті.
І буде всім добре, на ту суму, яку ви хочете.
Alpha Centauri• вчера в 23:45
Ответ дляЧорноброваЯ
Я тільки за. А як вплинути на чоловіка.
Зробіть те, що сказав коментатор чуть вище)) покажіть йому цю тему😁
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:45
Ответ дляПищалка
Покажите мужу эту тему
Я сказала. І про сковорідку. Спить сердитий
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:45
Ответ дляЧорноброваЯ
Ноутбук
Так на ноутбук у него 40000 есть хотя бы?
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:45
Ответ дляПоЗиТиВнАя
30000)
Тішуся неперетішуся• вчера в 23:46
Ответ дляЧорноброваЯ
Та да...Я вже ж наобіцяла. Якщо й куплю сама на свою всю зп, то скандал буде потім(
Боже, пипец какой...
МамОмужа• вчера в 23:46
Найдите подход к своему мужу и убедите ей айфон взять
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:46
Ответ для Alpha Centauri
Если положить телефон и не трогать, какой у вас айфон
Alpha Centauri• вчера в 23:47
Ответ дляПоЗиТиВнАя
17 про. В мене екранний час в середньому 5 годин на день і постійно режим ввімкненого екрану (щоб було видно час)
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:47
Ответ дляМамОмужа
Там того мужа гнать нужно, автор перед ним унижается , по ходу он ей деньги и не дает, она у него обслуживающий персонал , только свою зарплату видит
долой_лама• вчера в 23:48
Ответ для Alpha Centauri
І чим поганий план, що людина навчиться сама заробляти на свої захцянки?
Тішуся неперетішуся• вчера в 23:48
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А что вам муж дарит?
Удочки и видеоигры.
Мама Чели• вчера в 23:48
Теж не мтгли придбати дорогий і відразу. Поговорили і прийняли рішення разом, домовились...дитина приблизно рік збирала сама(все що дарували, карманні, трохи звичайно тратились кошти не без цього, але
.), трохи більше ніж пів суми назбирала, поки збирала думала який все ж таки хоче... айфон чи самсунг флагмен.. вирішила флагмен. доклали під н.рік подарували.
Зараз цінить його дуже. Вік такий же, як і у вас. Я проти такі дорогі подарунки , без яких можна обійтись просто дарувати, бо підлітки цього не цінять.
автор ЧорноброваЯ • вчера в 23:49
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Нєєє. Навпаки.