ЧорноброваЯ• вчера в 23:19
Що краще? Телефон
Донька підліток хоче айфон на день Народження. Б/у не хочу дарувати. Новий 13, не про 22 тис, плюс зарядка. Чоловік каже за ту ж суму купити нормальний Оппо, бо айфон не про слабший по параметрам....Донька хоче айфон, бо у всіх айфони...Дорожчий купити не можемо. Що робити?Чоловік правильно каже?
Золота орда• вчера в 23:21
Ні, неправильно, бо їй потрібен статус серед однолітків, а не технічні характеристики. Купіть, що просить.
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:21
Ответ дляЗолота орда
Та отож...
Золота орда• вчера в 23:21
Ответ дляЧорноброваЯ
Та отож...
Ну так це природньо для підлітків, це нормально.
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:22
Чоловік вперся і все...Каже ще купити парфуми, косметику. А воно їй не треба , бо в так є
Цвіпканя• вчера в 23:24
А зачем дочке параметры? Ей хочется как у всех, вписаться в коллектив, не чувствовать себя хуже. Что она с тем телефоном делает? Звонит и в соцсетях сидит? Для этого мегакрутые параметры не нужны. Купите ей то, что она хочет, раз у вас есть такая возможность. Это не подарок мужу, чего он в это. Это ему параметры нужны, а другим людям другое надо. У него эмпатии нет?
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:25
Ответ дляdulenok
Тоже была такая же ситуация. Купила б.у 13 обычный, она рада и довольна шо слон.
Я боюсь б.у,(Ви не про купували?
Золота орда• вчера в 23:25
Ответ дляЧорноброваЯ
Сковорідкою його.
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:26
Ответ дляЦвіпканя
Немає. Він каже що це не варто.
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:27
Ответ дляЗолота орда
Сковорідкою його.
Та да...Я вже ж наобіцяла. Якщо й куплю сама на свою всю зп, то скандал буде потім(
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:28
Ответ дляВиннипуховна
В дочки слава богу в класі антиайфонщики. Технічний заклад.
Та в нас теж не в усіх, лише в кола її спілкування. Хоче норм фото і відео вона перш за все
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:28
Ответ дляdulenok
Не про, обычный 13. Но сейчас я бы его ни б/у, ни новый не брала. Смотрела бы в сторону бу 15
А як камера, відео? Не дуже?
Попа как у Кардашьян• вчера в 23:29
Автор, а де 13 новий купувати збираєтесь? Їх не існує нових тим паче в такій старій версії
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:29
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Є. Комфі. Там про відновлені.
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:34
Ответ дляЛіньки гуглить
Муж жлобяра
Так він блін за ту саму суму хоче оппо і накупити всякого там типу косметики, якої в неї достатньо.
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:34
Ответ дляЧорноброваЯ
Я боюсь б.у,(Ви не про купували?
Я себе б у 13 про брала уже третий год
долой_лама• вчера в 23:34
Ответ дляЛіньки гуглить
Муж жлобяра
Муж адекватный. Не хочет, чтобы дочь была частью стада.
Ну и подарок в размере зп для подростка - это вообще не адекватно.
Ліньки гуглить• вчера в 23:35
Ответ дляЧорноброваЯ
Не давайте секс жлобу и борщ
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:35
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я себе б у 13 про брала уже третий год
Я не про дивлюсь. Відновлений не хочу теж. І б.у теж ні
ЧорноброваЯ
• вчера в 23:35
Ответ длядолой_лама
Моєї зп. Не його.
Alpha Centauri• вчера в 23:36
Ответ дляЧорноброваЯ
Є. Комфі. Там про відновлені.
Купувала кілька років тому в комфі відновлений 13й. Зламався рівно через 2 дні після закінчення гарантії, просто цеглина.
Мама моя купувала собі відновлений у айкулі - живе 2 роки але швидко померла батарея.
Короче шляпа ці відновлені… купуйте новий. Зараз я з новим і є величезна різниця в досвіді користування
долой_лама• вчера в 23:36
Ответ дляЧорноброваЯ
Моєї зп. Не його.
Я зрозуміла. А вам норм що Ви місяць пашете на забаганку підлітка?