Пишу_граммотно!• Изменено сегодня в 11:06

Чоловік втомився

Дівчата, підтримайте... Думала, що в нас чудова родина, народжувала дітей і завжди працювала та підтримувала. А виявилось, щоо невдячна, не ціную те, що є він вже весь час вважає себе винним... то не так сказав, не виправдав сподівання. Хоче розуміння. Я в такому розпачі, що не передати.
Щедрик ведрик• сегодня в 11:33
Ответ дляМама Никитки-2
Щооооо? «Ваша справа як жінки не дати зачахнути чоловіку»
А в нього яка справа? Грати обіженку? Ти ба, яка цяця… обіділі мальчіка забрали цукерку
соплики повытирать ’мальчику’, потом трех детей обслужить, дом и ночью работать еще, бо у муженька ’депрессия’)))
автор Пишу_граммотно! • сегодня в 11:33
Ответ дляМама Никитки-2
це як в газлайтингу,я тепер реально починаю думати,що зі мною щось не так
Танго утрьох• сегодня в 11:36
Ответ дляПишу_граммотно!
Я думала, що я така молодець, так все поєднала, не дім, а мрія.Тепер хочеться вийти в вікно, бо навколо все неправда.
Вам в окно нельзя, у вас дети…
А вообще типичная ошибка наших женщин, если все ок, то они хотят еще «улучшить». А как известно - лучшее враг хорошему. Были счастливы с 1-2 детьми, они подросли, быт налажен, чистота/порядок/красота. Но нужно же план выполнить и перевыполнить, ведь я такая «молодец», все потяну…
Как итог - вечно замотанная задерганная женщина, которая ничего не успевает, раздражается и т.д. Сама себе неинтересна, не то что мужу(
Ленивица-красавица• сегодня в 11:34
Ответ дляМама Никитки-2
А авторка не працює? Ще й вдома явно в 2 і 3 зміну паше. Забула сльозки чоловіку підтерти, і він образився?
Так если вдвоем работают, значит вдвоем и обеспечивают. К чему ваш вопрос? Вроде он увольняться не собирался
Мама Никитки-2• сегодня в 11:34
Ответ дляПишу_граммотно!
Його хвалять постійно, який він батько гарний, як допомагає, як мені повезло. А я просто класно виглядаю, з машиною, маю на руках носити такого чоловіка. кохала, допомагала і відчувала себе коханою. А тут кілька місяців не впізнаю його настрій і виявилось що він мучиться і не вивозить.
Можна подробніше як він вам допомогає?
Чи ви його поставили в красний куток и молилися на нього,запрошуючи оточуючих собі в секту?
фрау Гітта• сегодня в 11:35
Ответ дляКумедний ґудзик
Автор, і моя щира порада. Не наламайте дров з чоловіком.
От уявіть що він зараз боїться, невпевнений в собі, а Ви ще зверху додасте ’ Ти не чоловік, ти мене розчарував´
Це ніяк не покрашить сттуацію
+1000
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:36
Ответ дляПишу_граммотно!
Я перечитую всі ваші повідомлення і не можу зрозуміти де трагедія.
У вас є чоловік. Він десь працює і отримує певну кількість грошей.
Напевно на сім´ю з 5 чоловік грошей мало.
Ви злитесь що вам потрібно працювати.
Тут ситуація не критична, а критичне ваше відношення до ситуації
Білка в колесі• сегодня в 11:36
Ответ дляПишу_граммотно!
я змирилась з тим, що він не може пригнути вище голови і якщо в чомусь є потреба - я сама заробляла більше нього та купляла дітям, щоб ні в чому не було потреби. Третю дитину народила і ночами працюю, бо знаю що мені ніхто не допоможе. Він забезпечує основні потреби і хоче щоб ми економили та цінували це, а я з жиру бішусь.
Самое дибильное решение - рожать третьего, чтоб уберечь от мобилизации. Теперь он с отсрочкой и может вольным казаком гулять, на крайняк алименты заплатит, а вы 18 лет еще как лошадь вкалывайте... и заметьте, ВЫ уже виноваты, ВЫ неблагодарная и жируете. О, КАК! А то что третий рот спас ЕГО от окопа это уже никто и не вспомнит. Мое вам искреннее сочувствие.
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:36
Ответ дляТанго утрьох
Вам в окно нельзя, у вас дети…
Я все ж думаю що там не без відстрочки
Мама Никитки-2• сегодня в 11:37
Ответ дляЩедрик ведрик
Точно. Но вже дописи пішли, що самадуравінавата незрозуміла і не підтримала.
Культ мотні страшна сила
Намакушка• сегодня в 11:37
Ответ дляКумедний ґудзик
Це ніяк не покрашить сттуацію
Т.е. Вы предлагаете автору, матери 3х детей, которая работает- в жопу дуть этому уставшему хомяку?
Вы серьезно?
Малая еще та• сегодня в 11:38
Ответ дляПишу_граммотно!
Какой альфа-самец.
А чего только троих родили?
Намакушка• сегодня в 11:38
я тут прихренела от советов в формате: поговорить с ним, не наламайте дров.
женщины, что с Вами?
Мама Никитки-2• сегодня в 11:38
Ответ дляПишу_граммотно!
Все з вами норм. Помилка була рятувати чоловіка від мобілізації. Тепер у вас на руках 4 дитини. Старша обіжулька конкурує з найменшою.
Інфантілізм чоловіка видно неозброєним оком
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:39
Ответ дляБілка в колесі
Не перегигайте палку.
Я, наприклад бачу, що чоловік працює, можливо багато працює . Заробляє нехай 50000
Але в наші часи це впритик.
Автор з інфантильної позиції - в нас діти треба 100000
От тут чоловік і каже, я працюю я стараюсь я приношу 50000. Можна мені бути вдячним за ці 50000?
Намакушка• сегодня в 11:39
Ответ дляПишу_граммотно!
а , по вашему мнению, что именно в Вами не так?
автор Пишу_граммотно! • сегодня в 11:39
Я не знаю як мені бути, як мені себе поводити. Хочеться встати і просто втекти. Він висловив те, що в ного на душі, йому болить хотів щоб я його почула. А я тепер не вивожу цього всього,бо трималась на ілюзії що це все заради чогось, а тепер світло згасло
Малая еще та• сегодня в 11:39
Ответ дляПишу_граммотно!
мій світ рухнув
Какой мир?
Выдуманный?
Ну так воздушные замки растворяются рано или поздно
Мама Никитки-2• сегодня в 11:40
Ответ дляЛенивица-красавица
Автор в декреті, на хвилиночку
Вас це взагалі не бентежить?
Стріляний птах• сегодня в 11:40
Ответ дляПишу_граммотно!
Дівчатка, я була щасливою дружиною і намагалась додати те, чого не вистачає. Я кохала і думала,що мене теж кохають. Я тут виявилось,що чоловік задовбаний, в депресії, бо то не накормили, то бардак.
Мля, його б в окопи на днів 100 ,то може б перестав фігнею займатися.
автор Пишу_граммотно! • сегодня в 11:40
Ответ дляКумедний ґудзик
Не перегигайте палку.
Але в наші часи це впритик.
так
фрау Гітта• сегодня в 11:40
Ответ дляКумедний ґудзик
Ви злитесь що вам потрібно працювати.
перевожу - она себя жалеет. я стараюсь для семьи а он еще и не доволен
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:40
Ответ дляНамакушка
Вы серьезно?
Я пропоную розмовляти в сім´ї. І іноді розуміти що відчуває ваш партнер.
Підтримувати один одного.
Автору ж видніше. Як працює чоловік, як допомогає.
Автор засмучена і бачить тільки те чого чоловік не додає. А скільки він робить ховається в тумані образ.
Всех в сад• сегодня в 11:40
Ответ дляПишу_граммотно!
мій світ рухнув
Муж вообще хотел быть многодетным папой?
Танго утрьох• сегодня в 11:44
Ответ дляНамакушка
Вы серьезно?
Вроде бы и все правильно пишите…но дом это то место где любят и ждут, где можно выдохнуть и т.д. Мужчины психологически более слабые существа и реально не вывозят 3х детей, жену недовольную и ворчливую, срач в доме…особенно если живы воспоминания как было до, жена ухоженная и приветливая, дома вкусный ужин и его ЗП устраивала. Быстро находят легкую позитивную фею. Можем долго возмущаться и козлом называть, но такая жизнь.
Женщина слишком много взвалила на себя и не потянула
Галя із Дарниці• сегодня в 11:42
Ответ дляЛенивица-красавица
А когда найдет, то к мужу фею отправить?
Себе оставить
автор Пишу_граммотно! • сегодня в 11:43
Ответ дляТанго утрьох
я була люблячою, ніколи не пиляла. Так, втиглядаю гірше, бо дитині ще року немає
Малая еще та• сегодня в 11:43
Ответ дляПишу_граммотно!
А где он работает?
Какой его вклад в домашнее хозяйство?
Ленивица-красавица• сегодня в 11:43
Ответ дляМама Никитки-2
Автор в декреті, на хвилиночку
Вас це взагалі не бентежить?
Абсолютно нет. Автор не подросток, у них с мужем уже есть двое детей, она знала, как это затратно по финансам и времени и когда рожали третьего, понимала, что ей придется работать в декрете и все ее устраивало тогда?
Молода і нерозважлива• сегодня в 11:43
Это вы еще долго протянули на демо-режиме. Дяде сороковник стукнул что ли, сейчас пойдет на поиски себя во все тяжкие.
Всегда девок учу, чтоб к мужчиным 36 обеспечили себе максимальный материальный и психологический бекграуд и не спасали «уставшего странника».