Пишу_граммотно!• Изменено сегодня в 11:06
Чоловік втомився
Дівчата, підтримайте... Думала, що в нас чудова родина, народжувала дітей і завжди працювала та підтримувала. А виявилось, щоо невдячна, не ціную те, що є він вже весь час вважає себе винним... то не так сказав, не виправдав сподівання. Хоче розуміння. Я в такому розпачі, що не передати.
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:43
Ответ дляфрау Гітта
перевожу - она себя жалеет. я стараюсь для семьи а он еще и не доволен
О! Дивіться вона себе жаліє
Чоловік себе жаліє.
А їм потрібно сісти, поговорити де тяжко обом.
І прийняти ситуацію. Розподілити кошти.
Розподілити обов´язки.
І так. Можливо прийдеться більше працювати, меньше витрачати
Чоловік себе жаліє.
І прийняти ситуацію. Розподілити кошти.
Розподілити обов´язки.
Пишу_граммотно!
• сегодня в 11:43
Ответ дляЛенивица-красавица
Абсолютно нет. Автор не подросток, у них с мужем уже есть двое детей, она знала, как это затратно по финансам и времени и когда рожали третьего, понимала, что ей придется работать в декрете и все ее устраивало тогда?
так, бо це було для люблячої родини, він мене підтримував. А тепер не можу, бо став чужим
Танго утрьох• сегодня в 11:44
Ответ дляПишу_граммотно!
так
Так если вы знаете что его потолок 50 тыс., то смысл требовать 100 тыс. Ради чего? Ради скандала?
Мама Никитки-2• сегодня в 11:44
Ответ дляКумедний ґудзик
Не перегигайте палку.
Я, наприклад бачу, що чоловік працює, можливо багато працює . Заробляє нехай 50000
Але в наші часи це впритик.
Автор з інфантильної позиції - в нас діти треба 100000
От тут чоловік і каже, я працюю я стараюсь я приношу 50000. Можна мені бути вдячним за ці 50000?
Але в наші часи це впритик.
Ти ба якак бубочка… вдячності захотів… а де його вдячність дружині, що від окопу врятувала? Чого він не сів, певний час назад, і не сказав дружині, що третю дитину вони не зможуть утримувати на звичному рівні і взагалі третя дитина не по кишені? Тобі в штанці пісявся від страху. А тепер, ти диви який херой… незрозуміли його.
Ленивица-красавица• сегодня в 11:44
Ответ дляПишу_граммотно!
Он что перед родами уволился с работы?
Пишу_граммотно!
• сегодня в 11:44
Ответ дляТанго утрьох
я не вимагала, я сама добирала
Всех в сад• сегодня в 11:44
Ответ дляПишу_граммотно!
Його хвалять постійно, який він батько гарний, як допомагає, як мені повезло. А я просто класно виглядаю, з машиною, маю на руках носити такого чоловіка. кохала, допомагала і відчувала себе коханою. А тут кілька місяців не впізнаю його настрій і виявилось що він мучиться і не вивозить.
То что он не вывозит было понятно, начиная с того момента, что вы по ночам стали работать.
Но пока он ртом это не сказал, вы типа не догадывались?
Танго утрьох• сегодня в 11:45
Ответ дляПишу_граммотно!
я була люблячою, ніколи не пиляла. Так, втиглядаю гірше, бо дитині ще року немає
А сейчас почему пилять начали?
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:45
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви теж для нього стали чужою.
Вам потрібно вигрібати з цієї ями.
Бо ці проблеми і обіди будуть як сніжний клмг
Вам потрібно вигрібати з цієї ями.
фрау Гітта• сегодня в 11:46
Ответ дляКумедний ґудзик
О! Дивіться вона себе жаліє
Чоловік себе жаліє.
І прийняти ситуацію. Розподілити кошти.
Розподілити обов´язки.
Чоловік себе жаліє.
І прийняти ситуацію. Розподілити кошти.
Розподілити обов´язки.
теж так вважаю
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:46
Ответ дляТанго утрьох
А сейчас почему пилять начали?
Бо втомилась
Ленивица-красавица• сегодня в 11:46
Ответ дляМама Никитки-2
А автор недееспособная, сама не понимает, что они потянут, а что нет? Он ее под опеку взял или удочерил, что должен сесть перед ней и объяснять математику для младшешкольников?
Пишу_граммотно!
• сегодня в 11:46
Ответ дляВсех в сад
я розуміла, що всім зараз не просто і він на своєму максимум, тому сама заробляла, а тут виявляється ще й гроші тринькаю на шмотки,а він так старається на основні потреби
Ленивица-красавица• сегодня в 11:46
Ответ дляПишу_граммотно!
я не вимагала, я сама добирала
То что не так?
Мама Никитки-2• сегодня в 11:47
Ответ дляЛенивица-красавица
% на 99 впевнена, що третя дитина народжена, щоб чоловік мав відстрочку. Так що, хай би мав мужність відмовитись до вагітності, а не по факту.
Ленивица-красавица• сегодня в 11:47
Ответ дляПишу_граммотно!
Так у вас с детьми не закрыты основные потребности, а вы на шмотки деньги трынькаете?
Котики-муркотики• сегодня в 11:47
Ответ дляПишу_граммотно!
Хто в сім´ї веде бюджет?
Фляшка на трьох• сегодня в 11:47
Ответ дляПишу_граммотно!
Я думала, що я така молодець, так все поєднала, не дім, а мрія.Тепер хочеться вийти в вікно, бо навколо все неправда.
У вас не пмс часом?
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:47
Ответ дляФляшка на трьох
У вас не пмс часом?
Можливо після родова депресія
Молода і нерозважлива• сегодня в 11:47
Ответ дляКумедний ґудзик
О! Дивіться вона себе жаліє
Чоловік себе жаліє.
І прийняти ситуацію. Розподілити кошти.
Розподілити обов´язки.
Чоловік себе жаліє.
І прийняти ситуацію. Розподілити кошти.
Розподілити обов´язки.
Да-да, так просто поговорили, разделили и муж на все согласен. Недовольство бытом -это «глаза открылись» из-за того что не любит автора и все что с ней связано его стало раздражать. Вылизанный дом и три вида фуа-гра на ужин не спасут ситуацию. Мужик уже мысленно живет жизнью без балласта в виде семьи.
Мама Никитки-2• сегодня в 11:48
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну так все, шо від вас було потрібно ви вже зробили. Можна і бикувати
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:48
Ответ дляПишу_граммотно!
Дивіться. Якщо вам вистачає на основні потреби і шмотки. А вас 5 чоловік в сім´ї. У вас все дуже не поганл
Пишу_граммотно!
• сегодня в 11:48
Ответ дляКумедний ґудзик
О! Дивіться вона себе жаліє
Чоловік себе жаліє.
І прийняти ситуацію. Розподілити кошти.
Розподілити обов´язки.
Чоловік себе жаліє.
І прийняти ситуацію. Розподілити кошти.
Розподілити обов´язки.
ми обоє виснажені, кожний по своєму. Я не хочу змагатись кому гірше. Не хочу відмовляти своїм дітям в тому, на що вони заслуговують.
фрау Гітта• сегодня в 11:49
Ответ дляПишу_граммотно!
Это классика в декрете, почти все через это проходили, только у кого то полегче, кому то за новые трусы высказывали. но если пережить этот сложный период, то у многих после декрета отношения налаживаются
Кукарикуууууу• сегодня в 11:49
Ответ дляПишу_граммотно!
Я не знаю як мені бути, як мені себе поводити. Хочеться встати і просто втекти. Він висловив те, що в ного на душі, йому болить хотів щоб я його почула. А я тепер не вивожу цього всього,бо трималась на ілюзії що це все заради чогось, а тепер світло згасло
Ну йому,схоже теж хочеться втікти. В цьому ви схожі. Нащо тільки трьох дітей нарожали не зрозуміло. Ну вже дотянете їх до повноліття, а тоді розбігайтесь куди хочте
Ленивица-красавица• сегодня в 11:49
Ответ дляМама Никитки-2
Типа автора изнасиловали и привязали к кровати, пока не родит? Тогда нужно в полицию заявление писать. А нет, так это и ее решение тоже, как и ответственность
Автор взрослый дееспособный человек и все что сделано/делается либо с ее согласия, либо нет
Мама Никитки-2• сегодня в 11:50
Ответ дляЛенивица-красавица
Зберігала батька дітям… ви шо перший день на порадниці? Ті, хто народили третю дитину, в більшості чесно пишуть для чого. Угу бебі-бум під час війни це не про «зберегти штани»
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:50
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну давайте. Порадьте автору.
Що вона сильна, самодостатня, і сама проживе з трьома дітьми.
І буде неймовірно щаслива.
Чоловіка обіграти на 50 відсотків аліментів.
Нехай знає, собака, своє місце!
І буде неймовірно щаслива.
Нехай знає, собака, своє місце!
Пишу_граммотно!
• сегодня в 11:51
Я завжди обнімаю, цілую, ніжна. А тепер дивитись на нього не можу, а він знову буде себе відчувати винуватим, бо мені погано. Це тупік......
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:51
Ответ дляПишу_граммотно!
Всі хочуть дітям кращого.
Але кожен виходить зі свого бюджету.
Хтось з 20000
Хтось з 50000
Просто вести бюджет
Але кожен виходить зі свого бюджету.
Хтось з 20000
Хтось з 50000
Просто вести бюджет