Братья Капли• Изменено вчера в 14:24
Лід, падіння, суд, шеймінг. Чи могло б таке бути в Європі?
Літня людина впала на геть необробленій ділянці тротуару, перелом шийки стегна. Рідні через групи району шукали свідків події, щоб подати до суду на балансоутримувача (комунальників), чия бездіяльність привела до інвалідізації людини. Їх ледь не сжерли коментарями ’а чого це ваша пенсіонерка лізла на той лід, сама винна’, ’це вас посадити треба за неналежний догляд за бабкою’, ’а комунальників вам не шкода?’ і таке інше.
Чи можлива така реакція суспільства наприклад в Німеччині? Польщі? Данії? Щоб свої своїх шеймили та жерли за те, що вони хочуть скористатися своїм законним правом на правосуддя?
Гигиенишвили• вчера в 18:52
Ответ дляРекламама
Я що робити тим, хто працює? Серед них літніх людей теж чимало. За мене на зупинці хлопчик - школяр хапався. Школу через лід не відмінили..
Подбати про свою безпеку. Вам ніхто нічим не зобовʼязаний, коли надзвичайно важкі метеорологічні умови. Не ви одна працюєте.
Рекламама• вчера в 18:54
Ответ дляБорисфенка
Послухайте, ви десь на іншій планеті живете?
В Україні екстремальні морози, ожеледиця, блекаут і шалені обстріли.
Електрики цілодобово ремонтують щитові, які погоріли, щоб у людей було світло.
Регулярно зливають будинки, щоб не порвало труби.
Рвуться від замерзання підземні комунікації, заливає двори.
Основні траси чистять, в у дворах двірники мають за добу почистити 40 кубометрів льоду самотужки.
Регулярно помирають на роботі електрики і сантехніки похилого віку, які працюють мало не цілодобово, вже було кілька випадків.
Ще й двірники мають колоти тонни льоду цілодобово, і помирати посеред двору?
Бо ви, безмозглі, ніяк не помітите, що 4 роки йде війна, що стару бабусю треба вивезти з міста чи хоча б забезпечити харчами і зрідка провідувати, щоб вона не поламала шийку стегна, добираючись до магазину чи не змерзла в квартирі без опалення.
У вас якийсь інстинкт самозбереження має бути чи геть мізки відшибло, і вам усі все винні, а ви, сцуко, безпорадні і безмозглі незабудки?
А завезти пісочок з сіллю, щоб хоч посипати їм всім хто завадив влітку? Морози, блекаут, русня? А чому ж тоді, як вони не годні робити свою роботу, платіжки не забувають носити? Ви не плутайте комунальників з тими, хто дійсно зараз працює в екстремальних умовах.з тими ж електриками - не принижуйте електриків Комунальники лапки склали і на русню кивають. У мене біля дому в Броварах зупинка - її щодня посипають, в Києві що завадило суміш привезти і посипати? Чи Бровари і Київ в різних країнах? Цікаво,в якій країні мій двір, бо нашому Жеку 5 теж русня заважає. Тільки платіжки нічого не заважає носити і ціну підняти не завадило. Теж мабуть русня винувата. І так кожен рік - і до війни, в 19- му, коли я впала в дворі, теж мабуть русня і блекаут заважали.
Рекламама• вчера в 18:56
Ответ дляВасилина Семеніч
Та кому буде краще ? Чи ви підете ?
Ви бачили як з багатьох областей комунальників привезли до Києва ? Люди допомагають як можуть , а ви тільки й критикувати вмієте .
Куди їх привезли? Де вони? На Печерську чи Контрактовій?
Рекламама• вчера в 18:57
Ответ дляБорисфенка
Ясно, ви з болот. Ну як варіант - просто безмозгла п´ята колона, яка любить підспівувати матрьошкам.
А ви працівник комунальних служб? А до війни вам що заважало? НЛО?
Указка• вчера в 18:58
Ответ дляРекламама
И не говорите . Это так мило - сидеть в Германии и рассказывать тем , кто в Украине , как им надо терпеть , ломать руки - ноги , посыпать за свой счет дворы песком и солью .... и материть несогласных .
Гигиенишвили• вчера в 18:59
Ответ дляРекламама
Чомусь комунальники не знижують вартість своїх послуг через їх неякісне виконання. Не пертися після дощу? А якщо б їй по запису на МРТ було або до лікаря? То інше?
Правильно, краще попертися і зламати собі голову. Ну щоб всім довести, що комунальники погано працюють. А якщо, а як би, і тд.
Кожен сам для себе вирішує. Я на наступний день після дощу, який перетворився на каток, сиділа вдома. Що там інші робили, мене не хвилює.
Рекламама• вчера в 18:59
Ответ дляКотогосподиня
У меня мама сломала шейку бедра поскользнувшись на полу в ТЦ была зима и возле входа мокро. Мысли в суд обратиться не было, наверное и на улице не было бы. Это же просто несчастный случай
Це був ваш вибір - пробачити ТРЦ відповідальне в такому випадку.
Рекламама• вчера в 18:59
Ответ дляБратья Капли
Як ви вважаєте на ось цьому прикладі - якби постраждалі від ожеледиці мешканці почали масово подавати до суду на ЖЕД та інші комунальні підприємства та суд би ставав на бік мешканців, це призвело б до позитивних змін?
До війни так, а тепер не факт, там же ш теж понімающіє сидять
Рекламама• вчера в 19:01
Ответ дляФантазерша
Ви особисто колись зверталися? Очевидно, ні.
Як це працює. Ви скаржитеся у ’найвищі органи’ - куди завгодно, в КМДА, РДА, міністерство рег.розвитку і будівництва (може зараз реформували і хтось інший відповідає за комунальну сферу, до війни так було) і всі ваші скарги....лягають на стіл керівника ЖЕК, який пише вам відповідь, що ’все харашо, вам показалось’. Особливо гавкучим безкоштовно робили все, що мали робить (наприклад, заміна стояка, труб до рушникосушарки, тощо). Зі словами ’тільки сусідам не розказуйте, бо з них ми гроші беремо’. Але глобально вирішити проблему,яку ЖЕК не хоче ’помічати’ вони не хотіли і не робили. Можна, звичайно, судитися. Але це для непрацюючих варіант, у кого багато вільного часу і грошей.
Мені повезло - кум юрист, я платила, він судився. І виграли. Скарги дійсно ні про що.
Борець за гаманець• вчера в 19:06
Ответ дляСамохвалова
В Харькове настолько хреновые дворники, что их там каждого второго судить надо и давать лет 5.
Трижды падала на льду лично я, копчиком, на ногу и на спину
Эти гниды только насчитывали неизвестно за что, а мусор не убирали, и песком не посыпали никогда или чуть чуть.
Не всі такі. У нас біля будинків усе посипало по 10 разів, і не тільки тротуари, а й усі натоптані доріжки. Харків. Так що не треба усіх під одну гребінку. Плюс машинами сніг прибирали, вивозили з проїзжих частин, розгрібати трактором неодноразово сніг.
Указка• вчера в 19:13
Ответ дляБорець за гаманець
По-хорошему вам завидую .
Василина Семеніч• вчера в 19:17
Гигиенишвили• вчера в 19:27
Ответ дляФантазерша
Скажіть, а оплата ЖЕК у вас втричі зменшилася? Чи з вас не забувають брати по повному тарифу? Якщо ви сплачуєте за утримання будинку і прибудинкової,то один двірник чи три вас не повинно хвилювати. Є головний інженер в ЖЕК, який має слідкувати за тим, щоб його працівники виконували всю передбачену роботу.
У нас осбб, і наше осбб разом із інженером, електриком і головою осбб, робили все можливе, щоб у нас працювали водяні насоси, була вода і тепло у будинку, працювали ліфти. І чесно, мені було насрати на той лід у дворі, головне щоб було опалення. Інженер у нас в будинку ночував, щоб бути завжди на місці на випадок аварії чи незапланованої ситуації. І починаючи з 9 січня, у нас було тепло, вода. І ліфт працював, і чай можна було нагріти на 1му поверсі. Це Київ . І я, і всі мешканці нашого будинку, безмежно вдячні нашому ОСББ. У будинках напроти, до цих пір проблема з опаленням.
Рання пташка• вчера в 19:28
Ответ дляМайданщица
Вот такие случаи позволяют понять, что мы заслужили весь этот пиз..ц. Общество просто больное. Ноль эмпатии.
Живу сейчас в стране ЕС, которая считается одной из наиболее социально ориентированных.
Утром, когда иду на работу, сосед или соседка чистят территорию возле дома. Для этого в подъезде всегда стоят лопаты и метла.
Я только раз чистила, не успевала встать раньше)
Так же стоит мешок то ли соли, то ли чего-то, какой-то порошок, чтобы посыпать снег.
Люди не возмущаются, что им кто-то не сделал, а берут и делают сами. И это при цене квартплаты, которую уже 2 раза за прошлый год, поднимали.
Иногда во время метели, иду по проезжей части улицы потому, что тротуар засыпан снегом, в некоторых местах. Однажды сказала об этом на работе, на что прозвучал комментарий: да, зима в этом году очень снежная. Никакого нытья и обвинения кого бы то ни было
Рання пташка• вчера в 19:31
Ответ дляЗалізна пані
Прям вот вообще не бывает срачных коментов от европейцев? Там правда все такие лапульки без исключения?
Ага, особенно когда кто-то выставляет фото разрушенного жилого дома в Украине,то там такое в адрес украинцев несётся. Что они чуть ли не сами себя бомбят.
Или пос о том, что закрыли сбор на генераторы.
Братья Капли
• вчера в 19:42
Ответ дляГигиенишвили
А двірники за них всіх відпочивали? Чи гарячу каву всім готували? Чи де вони були?
Рекламама• вчера в 19:43
Ответ дляРання пташка
Я б теж посипала, але мабуть і купити сама повинна. Сіль то я куплю, а от пісок не допру, а сіль без піску не дуже ефективна. Я б купила, і доставку замовила, але за що я тим курвам в ЖЕК плачу? Ще й перед війною об´ява висіла, що у нас тепер директор будинку є з зарплатою в 15 тисяч. ( П´ятиповерхівки на 7 під´їздів, в дворі таких 6 і у кожному директор
). Якби двірничці стільки платили, мабуть і льоду б не було, і пісок би був.
Указка• вчера в 19:43
Ответ дляРання пташка
Скажите , пожалуйста , в той стране ЕС , где вы живете , с вас берут плату за расчщание снега , посыпание тротуара вот тем порошком из мешка ? Бывают дожди при температуре минус 2 и морозы минус 15 ?
Рання пташка• вчера в 19:44
Ответ дляБратья Капли
Чому не звинувачуєте? Це їхня робота. Ви можете собі дозволити не робити свою роботу та при цьому отримувати кошти? Я наприклад ні. В мене є обов´язок - бути на робочому місці згідно графіка
В нашем ЖЕК 1 электрик вместо 3-х и дворники по одному на 2-3 участка. Минус, тех кто на больничном. А рабочие часы дополнительно не оплачиваются тем, кто работает за троих.
По результатам суда сделают крайним как раз таки дворника
Рання пташка• вчера в 19:49
Ответ дляГигиенишвили
Люди мають теж брати і на себе відповідальність за наслідки, які можуть трапитися. Наче ж не малі діти. І так, я теж розуміла що можуть бути наслідки від їзди по льоду. Тому шипована резина. Мамі своїй купила накладки спеціальні на взуття і наказала не виходити просто аби пройтися
Я тоже своей говорю когда можно выходить, когда не стоит. У нас прямо традиция, я по пути на работу пишу маме какая погода по моим личным ощущениям, какие дорожки, нужен ли зонт, или шапка,рукавицы)) Забота
Братья Капли
• вчера в 19:50
Ответ дляРання пташка
Ну то коли суд припише одну компенсацію, другу, третю - то і на двірників гроші знайдуться, і на електриків
Рекламама• вчера в 19:53
Ну що. У мене чоловік завтра сина на службу з відпустки везе, йду в магазин, бо прийшла з роботи, в їсти нема що. Якщо впаду то мабуть сама винна буду, бо куди полізла
Патріотка з дивану• вчера в 19:54
Ответ дляСамохвалова
Ну, завали начебто швидко розбирають. А з іншим погано.
В каком районе вы живете? Сколько раз звонили на горячую линию 1562? В нашем районе дворники пашут с утра. В снегопады и когда гололед уже в 6 утра я вижу их во дворах. Посыпают песком, долбят лед.
Самохвалова• вчера в 19:55
Ответ дляПатріотка з дивану
Слободской. Район Новых домов.
Рання пташка• вчера в 19:56
Ответ дляРекламама
Это у вас ЖЕК директоров назначает??
Лучше бы на эти деньги уборщицу и дворников дополнительно взяли. Или пусть директор хоть снег чистит. Кстати, я бы к нему обратилась с этим вопросом
Самохвалова• вчера в 19:56
Ответ дляПатріотка з дивану
Сегодня в авроре продавец рассказала что тоже упала когда шла домой с работы, тоже нигде не посыпано, куда ни пойди.
Рання пташка• вчера в 19:57
Ответ дляБратья Капли
Они компенсацию на дворника повесят, да и всё
Самохвалова• вчера в 19:58
Много подростков покалечилось этой зимой, потому что они еще и не очень осторожные и не научены горьким опытом(
Указка• вчера в 19:58
Ответ дляРекламама
Директор дома - это нечто ....