Братья Капли• Изменено сегодня в 14:24

Лід, падіння, суд, шеймінг. Чи могло б таке бути в Європі?

Літня людина впала на геть необробленій ділянці тротуару, перелом шийки стегна. Рідні через групи району шукали свідків події, щоб подати до суду на балансоутримувача (комунальників), чия бездіяльність привела до інвалідізації людини. Їх ледь не сжерли коментарями ’а чого це ваша пенсіонерка лізла на той лід, сама винна’, ’це вас посадити треба за неналежний догляд за бабкою’, ’а комунальників вам не шкода?’ і таке інше.
Чи можлива така реакція суспільства наприклад в Німеччині? Польщі? Данії? Щоб свої своїх шеймили та жерли за те, що вони хочуть скористатися своїм законним правом на правосуддя?
автор Братья Капли • 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
То чого мешканці до цього часу не зверталися до тих , хто за те відповідає?
Усе всіх влаштовувало, а тепер ні?
Хто вам сказав шо мешканці не зверталися? Сектор ЖКГ завалений скаргами, одна з найбільш болючих сфер. Але ж зараз поввдкривалося все те, що приховувалося та здавалося ніби нормальним.
Гигиенишвили• 1 час назад
Ответ дляСамохвалова
А кормить меня и ребенка кто будет? Вы, дворник или борисфенка?
Прям, порочный круг.
Самохвалова• 1 час назад
Ответ дляГигиенишвили
Прям, порочный круг.
Я никому ничего не должна. А те кто хочет с меня получить, не давая ничего - преступники.
Фантазерша• 1 час назад
Ответ дляГигиенишвили
В Україні теж саме, ще й школи на канікули пішли. Але пенсіонерам завжди кудись треба. А якщо не спрацьовує інстинкт самозбереження, то що ж поробиш.
Чи у вас пенсіонери в ураган йдуть на укрпошту теж?
Слухайте, пенсіонери - не ув´язнені, мають повне право виходити за потребою. Ви навіть не знаєте чому та людина в йшла. Можливо, інстинкт самозбереження якраз і спрацював - за їжею йшла, в поліклініку чи щоб сплатити за комірне. Не пенсіонер винен, що впав. А ЖЕК, що нічого не зробив для того, щоб людина не впала.
А як працююча людина падає, то за вашою логікою могла б і дома посидіти, нічого на роботу ходити? В як школяр впаде, то нічого до школи ходити?
Гигиенишвили• 1 час назад
Ответ дляФантазерша
Чому тоді був введений жовтий рівень небезпеки по країні? Школярів відправили на канікули? Непянятна
Самохвалова• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ні, якраз в цих містах у мене родичів нема
Я пам´ятаю в коментах що ніби ви казали що родичі по тату в Харкові, а по мамі в Кривому, але мабуть це писав хтось зі схожим ніком.
автор Братья Капли • 1 час назад
Ответ дляКотогосподиня
У меня мама сломала шейку бедра поскользнувшись на полу в ТЦ была зима и возле входа мокро. Мысли в суд обратиться не было, наверное и на улице не было бы. Это же просто несчастный случай
Якщо це відбулося в самому ТЦ, то це їхня відповідальність. Прибиральниці повинні слідкувати, щоб підлога була безпечною. Для цього стелять гумові килимки, закривають частину вхідної групи, шоб можна було вимити та дати висохнути
Фантазерша• 1 час назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Усе всіх влаштовувало, а тепер ні?
Ви особисто колись зверталися? Очевидно, ні.
Як це працює. Ви скаржитеся у ’найвищі органи’ - куди завгодно, в КМДА, РДА, міністерство рег.розвитку і будівництва (може зараз реформували і хтось інший відповідає за комунальну сферу, до війни так було) і всі ваші скарги....лягають на стіл керівника ЖЕК, який пише вам відповідь, що ’все харашо, вам показалось’. Особливо гавкучим безкоштовно робили все, що мали робить (наприклад, заміна стояка, труб до рушникосушарки, тощо). Зі словами ’тільки сусідам не розказуйте, бо з них ми гроші беремо’. Але глобально вирішити проблему,яку ЖЕК не хоче ’помічати’ вони не хотіли і не робили. Можна, звичайно, судитися. Але це для непрацюючих варіант, у кого багато вільного часу і грошей.
автор Братья Капли • 1 час назад
Ответ дляФантазерша
Як ви вважаєте на ось цьому прикладі - якби постраждалі від ожеледиці мешканці почали масово подавати до суду на ЖЕД та інші комунальні підприємства та суд би ставав на бік мешканців, це призвело б до позитивних змін?
Фантазерша• 1 час назад
Ответ дляКотогосподиня
Ні, це не нещасний випадок. Ви ніколи не задумувалися, чому у ТЦ ставлять знаки ’мокра підлога’, там де щойно помили підлогу? Тому що вони зобов´язані забезпечити безпеку відвідувачів. Якщо не поставлять оголошення, тобто не попередять людей - це відповідальність ТЦ, засудити можна легко.
автор Братья Капли • 1 час назад
Ответ дляФантазерша
Саме так. І такі випадки це прямий шлях до суду та отримання компенсації на лікування.
Фантазерша• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Звичайно)
Достатньо було б одного з розголосом звільненого керівника ЖЕК +гол.інженера + майстра дільниці, і решта жеків самі б зробили все можливе, щоб уникнути таких ситуацій.
А поговорить?• 1 час назад
Ой, помню у нас были соседи дед с бабкой. Было очень скользко , моя мама тм говорила, что скользко, если надо что-то, то скажите, мы купим. Так дед поперся на почту , за пенсией. Перелом шейки, сын забрал у себе и он умер.
автор Братья Капли • 1 час назад
Ответ дляФантазерша
Звичайно)
Тобто і грошей би вистачило, і людей на посадах, щоб будинки почали обслуговуватись нормально, як написано в інструкціях? Я читала, що у тарифах навіть капітальний ремонт під´їздів закладений, про перекриття дахів, оптимізацію підвальних комунікацій, прибирання - навіть говорити не буду, це все також прописано
Завтра не пью• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Я просто питаю, чи будуть люди жерти сусідів похилого віку, якщо ті вийшли по своїх справах, вбились на нечищеному тротуарі та хочуть подати до суду на відповідальних осіб?
Ну як в наш час можна задовольнити усі потреби суспільства? Усі сили направляють на розгрібання після обстрілів, руйнувань. Чищення тротуарів , це вже в останню чергу. Ну і вашу маму жаль, дійсно, але вона теж повинна піклуватись про своє здоровʼя. Вона ж в змозі оцінити ситуацію, багато снігу, є небезпека, тому краще залишитись дома чи вийти з дому з супровідником.
вентиляторная• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Тримайте мене десятеро. Ви знайшли найкращий час покритикувати київську владу.
вас за кордоном треба тримати? Ви знайшли час захисти київську владу відірвавшись від своїх важливих справ? Та з ким я розмовляю. З любдинию яка кричала що буде відстрілювптися а тепер дуже співчуває владі з Німеччини, а ми що ми ж по винні розуміти і терпіти. Можете не відповідати
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСамохвалова
Ні, це у когось іншого.
Живий мій племінник-шахтар, не було його вчора в тому автобусі, аж страшно було родичам звонити, але обійшлося.
автор Братья Капли • 1 час назад
Ответ дляЗавтра не пью
Це не моя мама. І задовольняти нікого не потрібно особисто. Треба просто робити свою роботу
Указка• 51 минуту назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Хіба ви не можете самостійно почистити і підсипати територію біля будинку ?
С удовольствием . Если завтра дворник придет ко мне на работу и поможет мне ... ну , скажем , регистрировать налоговые накладные .
Указка• 53 минуты назад
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дівчата, в нас комунальна система вбита. Я працювала в комунальній системі майже 25 років. Коли я тільки прийшла сюди, то в одного двірника був 1 будинок і до будинку 1 двір. За це він отримував свою мінімалку. Робочий день був з 5, до 6 все посипано і прибрано. Були маленькі тракторці, що розчищають сніг біля під´їздів. Майже в кожному дворі пісок та гранпил привозили, двірник набрав - та йшов сипати.
Потім прийшла оптимізація. І посупово за мінімалку у двірника 5 дворів та 5 будинків. Тракторці зникли, а кількість піска на квадратний метр зменшилась у 100 разів. Гроші йдуть по карманах, і те що люди падають і ламають собі кінцівки нікого не хвилює. В мене у дворі в ожеледицю був товстий шар гранпилу, зараз ріденько пісочком притрушено, що вон майже і не притрушено. Сумно.
Вот . А нам рассказывают о героических чиновниках .
Рекламама• 40 минут назад
Та такі ж пишуть як і тут
Рекламама• 34 минуты назад
Ответ дляЧумачечая_
Не идиализируйте европу. А тут двоякая ситуация, сколько раз я наблюдаю картину, чем экстремальнее погодные условия, тем больше пенсионерам куда-то нужно выдвинуть из дому.
Мій двір. Я не пенсіонер, але безплатно ЖЕК у нас не працює, тому на роботу доводиться ходити. Вчора впала, дивом без переломів....
Рекламама• 26 минут назад
Ответ дляГигиенишвили
У нас сусідка зламала ногу, поперлася на наступний день після дощу на нова пошту, бо треба було терміново доці посилку в Німеччину відправити. Хто винен, хз. Чи буде з мого боку шеймінг, вай нот? Я ще наче молода, більше сил і координації, але я боялась кудись пертися на вулицю без нагальної необхідності. Комунальників не звинувачую, бо погодні умови занадто екстремальні
Чомусь комунальники не знижують вартість своїх послуг через їх неякісне виконання. Не пертися після дощу? А якщо б їй по запису на МРТ було або до лікаря? То інше?
Рекламама• 23 минуты назад
Ответ дляГигиенишвили
Ну ви ж самі бачите, яка складна ситуація? Для чого маніпулювати аж так занадто.
Щодо Європи, то жила у тіролі, шматочок вулиці був приватною власністю, влансник забароняв посипати реагентами і сіллю, бо то шкідливо. Повірте мені, поки я проїжджала ті 250 метрів різко угору, то всцикаоася і обсиралася одночасно. Не ідеалізуйте Європу, там все треба довести і так само виконувати купу правил і законів
Але ж виконувати, а у нас є кому пісочок влітку на трасах мести - по 10-15 мужиків метуть. А взимку на зупинках немає кому той пісочок насипати.
Рекламама• 21 минуту назад
Ответ дляГигиенишвили
Люди мають теж брати і на себе відповідальність за наслідки, які можуть трапитися. Наче ж не малі діти. І так, я теж розуміла що можуть бути наслідки від їзди по льоду. Тому шипована резина. Мамі своїй купила накладки спеціальні на взуття і наказала не виходити просто аби пройтися
Я що робити тим, хто працює? Серед них літніх людей теж чимало. За мене на зупинці хлопчик - школяр хапався. Школу через лід не відмінили..
Рекламама• 20 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Коли коту нема що робити, він яйця лиже. Хай ще на комунальників в суд подадуть, що нема світла, води і опалення.
Ви працівник комунальних служб? Ви ще богом прикрийтеся за ваше неробство.
Рекламама• 18 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Ок, я буду суддя. Є двір на Оболоні, один двірник, два тижні морозів, там намерз лід хвилями, зверху сипонуло снігом і знову замерзло. Двірник неспішно щось довбає біля першого під´їзду, до вечора може добереться до 4-го під´їзду, а може й ні, на завтра залишив. Солі не завезли, бо війна, пісок не возять, бо кар´єр закрили/затопило/розбомбило.
У нас в Броварах зупинку жіночки щодня посипають. А у Жека все як у вас - срачка, болячка, війна і т.д. В Києві зеленбуд дрочить часників, а ті ж зупинки - злиті льодом. Мабуть теж - срачка, болячка, затопило,намело
Рекламама• 14 минут назад
Ответ дляБратья Капли
Мені просто пишуть, що один двірник, солі нема, піску нема, лопати нема, ще там чогось нема. А я питаю - хіба це виправдання? І якщо цього всього нема, то за що тоді нараховується сплата за прибудинкову територію?
І чимала, і щомісяця і чомусь не зменшилась на цей період...
Рекламама• 10 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Так, виправдовує. Під час стихійного лиха трапляється що завгодно.
В Одесі восени загинула дівчина, втопилася під час повені. Її рідні також мають звернутися до комунальників, щоб збитки компенсували?
Якщо провалився асфальт через неякісний ремонт труб, то так мають компенсувати. Якщо через непрацюючі лівньовки - так, мають заплатити. А якщо через море,то ні бо це стихійне лихо.
Рекламама• 9 минут назад
Ответ дляСамохвалова
Там волшебная квитанция, почитала, обалдела, они еще якобы и в подъездах убирают, а на деле сами жильцы, как и крыльцо и все перед ним.
Отож. Зато як відповісти за якість послуг, так все на війну, русню і обов´язково світ і тепло згадати не забудуть.