Українська Мрія• вчера в 18:23

Хто збирає гроші на допомогу військовим, зайдіть в тему, потрібно порада

порада ТИХ ХТО ЗБИРАЄ гроші військовим!!!!
Моєму колишньому працівнику потрбна машина для виконання бойових завдань, машину знайшли волонтери і передали, вона мала деякі проблеми, потрібно було 60 тис заплатити волонтерам, я допомагала своїми коштами, а також розіславши інформацію між своїми партнерами і добрими знайомими, гроші скинули мені на карту, я розрахувалася.
Зараз ще потрібно закрити інші потреби по цій машині, потрібно ще 100 тисяч, я звісно не хотіла б їх на свою картку.
Хочу поради, як краще збирати гроші? Попросити когось з військових відкрити банку? Які документи прикріпити, як відзвітувати коаще перед людьми які скинуть гроші, бо я планую це поширити серед клієнтів, клієнтів клієнтів і тд, люди які знають мене опосередковано.
Буду вдячна за поради
Десь так, але...• вчера в 18:39
Удалено администрацией...
автор Українська Мрія • вчера в 18:40
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
До чого це?
Десь так, але...• вчера в 18:44
Ответ дляУкраїнська Мрія
До чого це?
То хоч був самий початок зборів. Зараз бригади самі банки роблять для збору коштів, нащо на вашу карту збирати?
автор Українська Мрія • вчера в 18:47
Ответ дляДесь так, але...
Ви читали моє запитання чи просто пишете аби писати?
очки_ннадо• вчера в 18:49
Банку можно же открыть. Знакомый так собирал (он на востоке) то у них была своя банка и сразу им и переводили ~ а там он уже просил нас найти запчасти или что-то еще если было надо. Но деньги мы лично на свои карты не собирали, зачем на свои
Лукава_Кiшка• вчера в 19:02
Нехай ваш знайомий військовий відкриє банку і запише (якщо це можливо) запит для чого потрібні кошти. А ви вже виставляйте і поширюйте це звернення. Потім таким же чином звіт.
Щедрик• вчера в 19:18
Автор, що це за корито, в яке треба вкласти 160 тисяч гривень?
Зазвичай, відкривається банка і збір шерять всі - колеги, родичі, друзі тих, хто служить в підрозділі.
Машини, які возимо ми, в Україні тільки перефарбовуються, їм заливають нові рідини та трошки підшаманюють по ходовій. Це все вартує від 20 до 40 тисяч максимум. Це машини 2002-2010 років.
І волонтери, які беруть гроші, це НЕ волонтери.
Десь так, але...• вчера в 20:09
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так, читала. Навіщо збирати на свою карту, або просити якогось військового відкрити банку. В кожній бригаді є свої можливості для отримання донатів.
автор Українська Мрія • вчера в 20:55
Ответ дляДесь так, але...
Ви погано читали. Що значить « якось військового» це машина для його бригади
неДоЖиру• вчера в 21:53
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
Яка ви мерзенна.Ще й тупа.Не хватило мізків зрозуміти написане?А пальці вже в клаві.