Язвочка• вчера в 20:48
Сережки норм чи ні?
Підлітку
Тишком нишком• вчера в 21:09
Ответ дляЯзвочка
Я б такі носила, але те що дзвенять то мабуть не дуже зручно
вони не дзвенять - ношу часто - жодного разу не дзвеніли
Язвочка
• вчера в 21:11
Ответ дляТишком нишком
Камінчики не випадають?
Язвочка
• вчера в 21:17
Ответ дляДомашка
Та їм же спробуй вгоди
Краще з нею приміряти
Я вже більш менш смак знаю, потрібно більше блиску, менше квіточок/метеликів
Тишком нишком• вчера в 21:17
Ответ дляЯзвочка
Камінчики не випадають?
ні не випадають, з недоліків (якщо це можна назвати недоліком) - срібло потемніло, це десь за 1 рік.
Домашка• вчера в 21:18
Ответ дляЯзвочка
Моїй 16, обрала сама звичайні круглі з камінчиками, але принципово було, щоб біле, а не жовте золото