ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 08:56
Золофт или бесплатный сертралофт, разница
Кто принимал и то и то. Стоит ли золофт того, чтобы его покупать? Какие преимущества?
Или начать с золофта, а потом уже перейти на бесплатный?
ЖенаАйтишнеГа
• сегодня в 09:15
Ответ дляТаПрямТам
но учтите, что пару недель входа будут сложными
Спасибо.
Потому и думаю, что может на золофте меньше будет побочек
ТаПрямТам• сегодня в 09:35
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Спасибо.
я бы наверное с эсциталопрама начала. ципралекс или как там. по разному.
каждому по своему. у меня на нем почти не было побочек, в отличии от золофта.
группа препаратов одна и тоже
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 09:56
Ответ дляТаПрямТам
группа препаратов одна и тоже
У них різні діючі речовини і показання для вживання
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 10:05
Золофт (США) — оригінальний препарат. Тобто саме на ньому компанія Pfizer проводила всі багаторічні клінічні дослідження, щоб довести безпечність та ефективність сертраліну.
+ Найвищий ступінь очистки - в оригінальних препаратах зазвичай використовуються найчистіші субстанції. У дешевших дженериках (копіях) склад допоміжних речовин або метод синтезу може дещо відрізнятися, що іноді спричиняє більше побічних ефектів.
Зміна виробника — це завжди мінімальний, але ризик того, що рівень речовини в крові буде коливатися.
Мені лікар казав ( і дівчата тут на форумі писали), що можна змінювати, але побочки - це індивідуально. Може й не бути.
Лікар сказав, якщо обирати, то краще Залокс . Це теж сертралін. Тільки Канада і хороший по якості. 800 грн за 250 таблеток
ЖенаАйтишнеГа
• сегодня в 10:08
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Залокс також по Доступним лікам, він людям за 100 гривень с чимось. Хоть коштує 900
Але його прописують лише, коли по 2-3 таблетки на добу. А в мене 1
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Де такий можна придбати?
ЖенаАйтишнеГа
• сегодня в 11:05
Ответ дляYanahapy
Де такий можна придбати?
Раніше Залокс був безкоштовний. Зараз став з доплатою 112 грн
Отжигающая• сегодня в 11:09
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Спасибо.
Я пью Золофт
Вообще не ощутила побочек
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 11:51
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Це дуже маленька доза. Середня доза 100 мг (2 табл). Одна нічого не дасть.
Але навіть якщо самій купити, то це все одно вигідніше чим Золофт 28 штук за 700 грн
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 11:52
Ответ дляYanahapy
Де такий можна придбати?
В аптеках є обидва препарати
ЖенаАйтишнеГа
• сегодня в 12:04
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
В мене дозування 1 таблетка. Підбирав лікар. Не я сама собі.
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 12:25
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
я розумію, що підбирав лікар. ви побудьте спочатку на одній, але якщо зберігатимуться симптом, то задайте йому питання щодо підняття дози.
Мені остаточно стало легше на 2 табл. Відчутно стало краще. Спостерігайте за собою
Мій чоловік на 1 табл, Став краще спати, трохи спокійніший, але я бачу, що є зриви та роздратованість. Ще може прокидатись під ранок і вже не може заснути. Це проявляється рідко, але є. Я сплю міцно (ппо не чую)
Меряю от 0• сегодня в 12:29
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
у більшості 1 таб. є ефективною. Це не маленька доза