Джем Шакіри• вчера в 13:52
Бупрінол
Лікар виписав бупрінол , основний запит зниження апетиту на фоні стресу , постійний жор. Хто приймав, чи дійсно падав апетит на ньому?
Дюагональ• вчера в 13:55
чоловіку прописували при депресії - діарея була до 8 разів на день, тому й вага від нього падає. Змінили на золофт - все ок.
Алина-1240• вчера в 14:03
Мне кажется так как он дозахватывает повторно дофамин, может придать бодрость и убрать апатию. Но аппетит вряд ли, по логике должен снизить
Файно Замало• вчера в 14:52
Как ад неплох, но тревожность не снимает, вес при нем не уходил, правда и не рос.