Айболитная• 04 февраля в 10:53
Пальто, чи потрібен розмір побільше
Дівчата, гляньте , чи треба замовити на розмір більше? Воно повинно бути оверсайз. Мені наче зручно, але чомусь здається що повинно бути ширше
Айболитная
• 04 февраля в 11:17
Ответ дляМлинець Мій
Цікаво яка ціна? Пальто погане
20 євро по скидках
Млинець Мій• 04 февраля в 11:18
Ответ дляГорлаю зрання
Повертайте. Це взагалі не ваша модель і колір
Я думаю, цей колір взагалі ні для кого😀
Медсестричка• 04 февраля в 11:26
Ответ дляАйболитная
Тобто, таки більше буде краще?
Це пальто не буде кращим, шукайте інше
Качка в тапцях• 04 февраля в 11:28
Ответ дляАйболитная
Тобто краще повернути? Щось я взагалі не можу собі нічого вибрати. Пояса мене бісять. Дуже довгі теж не зручно. Тут модель наче сподобалася, але знов щось не те що ним, думала не той розмір просто
Я собі так уявляю - якщо лаконічний фасон, то повинен бути цікавий колір. Якщо колір стриманий -має бути цікавішим фасон. А тут ніякий колір і дуже лаконічний фасон. Тому воно виглядає ніяк. Хіба що додавати цікаві аксесуари - шарф, рукавички, яскрава сумка...
Задираю носа• 04 февраля в 11:40
Ответ дляАйболитная
На сайті стоїть оверсайз. Це воно на мене сіло як пальто звичайне. Замовила на розмір меньше, по відгукам. А тепер думаю, може і зря
Мне не нравится как село,рукава длинные ,в гуэруди не видно из-за руки.не сильно открыто?
Люблю порядок• 04 февраля в 11:54
Це х..ня а не оверсайз. Візьмете більше, плечі вниз поїдуть і будете як попандополо
Всех в сад• 04 февраля в 12:02
Ответ дляАйболитная
Это не оверсайз
Всех в сад• 04 февраля в 12:03
Ответ дляАйболитная
Я блондинка, люблю темні кольори одягу. З світлим зливаюсь
Вы блондинка натуральная?
Всех в сад• 04 февраля в 12:03
Ответ дляКачка в тапцях
Я не знаю, з чим потрібно поєднати це пальто, щоб виглядати не так, наче ви дістали його з бабусиної шафи.
З бабусею