Тётя Хрюша• 04 февраля в 18:08
Укрпошта пробиває дно. Сьогоднішня ситуація
Моє відділення укрпошти працює з 8 ранку. Прийшла я на відділення на 8 ранку забрати посилку перед роботою. Стою перед дверима, 8:05.. 8:10... двері зачинені, оператор сидить там і не відкриває, я на страшенному морозяці стою під дверима. Подзвонила на гарячу лінію, так мені сказали, що така поведінка для них норма, уявляєте? А оператор звинуватила за те, що я о 8:10 подергала ручку дверей.
Ппц, хочемо бути країною Європи, а самі пробиваємо таке дно. Я вважаю, що якщо укрпошта надала графік для споживачів, то вони мають притримуватися цього графіку. Або хоча б о 8:00 оператор могла мене пустити і ввічливо пояснити ситуацію, попросивши почекати в теплі.
Алина-1240• 04 февраля в 18:27
Ответ дляЗрадорозганячка
А де логіка? Укрпошта не є держпідприємством? Чому поліклініки працювали, а вони - ні ?
Больницы это жизненно необходимое
Зрадорозганячка• 04 февраля в 18:27
Ответ дляАлина-1240
Ну слушайте, по вашему работнику почты выходные не надо?) И новая 31 до 17 была, 1 выходной
По-моєму, лікар нічим не гірший працівника пошти
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:28
Ответ дляАлина-1240
Пока она будет обьяснять не 5 и 10 мин, а 20 будет
Достатньо сказати почекайте 15 хвилин
Удачная• 04 февраля в 18:28
Ответ дляМастер Класс
Выбивала бы дверь
Уявляю те відділення.
Працює одна особа, яка є і завом, і оператором, і вантажником, і касиром. Ніч, обстріл, вимкнули світло, не було води, діти, канікули, собаки, сніданки...ранок, мороз собачий, робота, відділення, а за дверима стоїть пані, яка зекономивши на доставці, обирала укрпошту, вимагає вільного входу о 8.00і вічливого пояснення ситуації.
Зрадорозганячка• 04 февраля в 18:28
Ответ дляАлина-1240
Больницы это жизненно необходимое
Не лікарня, а поліклініка. Ви не розрізняєте?
Алина-1240• 04 февраля в 18:28
Ответ дляЗрадорозганячка
А не думали, что есть экстренное-полиция, пожарные, дснс , врачи, а есть то, что может подождать?
Удачная• 04 февраля в 18:28
Ответ дляТётя Хрюша
Достатньо сказати почекайте 15 хвилин
Я б вам сказала, вибачте, ми не працюємо
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:29
Ответ дляЛюблю порядок
Автор, а во сколько вас таки пустили? Или вы ушли?
8:15
Алина-1240• 04 февраля в 18:29
Ответ дляЗрадорозганячка
А в поликлинике овощи продают?
Зайканалужайке• 04 февраля в 18:29
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Как в Европе, чтоб до 5 вечера и по выходным не работало?
И закрыто на обед
Зайканалужайке• 04 февраля в 18:30
Ответ дляЗрадорозганячка
А я прийшла о 18:00 31 грудня, при тому що з кожної праски кричать, що нема святкових вихідних і 31.12 і 1.01 робочі дні, а на відділенні укрпошти написано від руки: 31.12 до 15:00, 1.01 - вихідний.
Взяли в счет отпуска и все
Оновлена версія• 04 февраля в 18:30
Ответ дляТётя Хрюша
А що толку пихать? Що я кому докажу? Якщо в укрпошти нема совісті, то нема
Докази фото, відео і все це прикріплює до письмового звернення . До мене якось працівники Укрпошти додому приходили через скаргу за 3,40 грн , які вони додали до посилки типу як за послуги пакування
Алина-1240• 04 февраля в 18:30
Ответ дляУдачная
Можно проще-не працює компьютер, не можу провести послугу, приходьте пізніше, дякую за порузуміння😃
Зрадорозганячка• 04 февраля в 18:30
Ответ дляАлина-1240
А в поликлинике овощи продают?
Поліклініка не приймає пацієнтів з питаннями життя і смерті, як ви написали.
Алина-1240• 04 февраля в 18:31
Ответ дляЗрадорозганячка
Поликлиника принимает больных людей).и 1 она тоже не работала
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:31
Ответ дляОновлена версія
А куди ви скаржилися на укрпошту? Бо на гарячу лінію укрпошти скаржитися марно
Удачная• 04 февраля в 18:31
Ответ дляАлина-1240
Зараз і вам автор за таке вліпить морду
Алина-1240• 04 февраля в 18:32
Ответ дляТётя Хрюша
В павловку.
Удачная• 04 февраля в 18:32
Ответ дляАлина-1240
В павловку.
автор буде думати, що то смт в області
Оновлена версія• 04 февраля в 18:32
Ответ дляТётя Хрюша
На сайті знайшла електронну адресу . Туди і написала . Гаряча лінія- це розмови,а не звернення
Зрадорозганячка• 04 февраля в 18:33
Ответ дляАлина-1240
Поліклініка приймає хворих людей, які можуть почекати. І 1-го поліклініки працювали.
ЛюблюДевчонок• 04 февраля в 18:36
Ответ дляАлина-1240
ПорУзуміння ?
ви ж вопросами задолбете , а когда, а как, а че, за что деньги получаете ? И тд
Алина-1240• 04 февраля в 18:37
Ответ дляУдачная
автор буде думати, що то смт в області
Ну пля, припереться на открытие самое, и за 5 минут она размерзлася на улице. Пару минут пока загрузились проги мир перевернулся)))) надо ж выеб*ть мозг кому то с утра. И они ж не повредили посылку, не обсчитали, не грубили
Алина-1240• 04 февраля в 18:38
Ответ дляЛюблюДевчонок
ПорУзуміння ?
Я нет, подожду 5 мин. Возьму стаканчик кофе и подожду пока откроют и загрузят проги, и подключат генератор
Пишущаяся• 04 февраля в 18:38
Ответ дляМозговая пилочка
В Німеччині до лікарні не прийдеш. Прийшов, а там написано - штрайк, не працюємо. Нікто тобі не відткриє двері. Мусиш їхати 20 -30 км іну лекарееь шукати
Значит звоните, прежде чем ехать
ЛюблюДевчонок• 04 февраля в 18:38
Ответ дляЗрадорозганячка
Не всі можуть чекати. Лікарняний задім числом не орормлять і з темпервтурою 40 йти на роботу не хочеться .
Алина-1240• 04 февраля в 18:39
Ответ дляЛюблюДевчонок
ПорУзуміння ?
Почтовый работник туда так же на 8 приходит. И он за день жрать/срать/ссать тоже хочет
ЛюблюДевчонок• 04 февраля в 18:39
Ответ дляАлина-1240
Согласна на все 100