Тётя Хрюша• 04 февраля в 18:08
Укрпошта пробиває дно. Сьогоднішня ситуація
Моє відділення укрпошти працює з 8 ранку. Прийшла я на відділення на 8 ранку забрати посилку перед роботою. Стою перед дверима, 8:05.. 8:10... двері зачинені, оператор сидить там і не відкриває, я на страшенному морозяці стою під дверима. Подзвонила на гарячу лінію, так мені сказали, що така поведінка для них норма, уявляєте? А оператор звинуватила за те, що я о 8:10 подергала ручку дверей.
Ппц, хочемо бути країною Європи, а самі пробиваємо таке дно. Я вважаю, що якщо укрпошта надала графік для споживачів, то вони мають притримуватися цього графіку. Або хоча б о 8:00 оператор могла мене пустити і ввічливо пояснити ситуацію, попросивши почекати в теплі.
Пишущаяся• 04 февраля в 18:39
Ответ дляКвітка Миру
Не користуйтеся їх послугами, якщо вас щось не влаштовує. Слава богу вони не монополісти на ринку
Как это по-украински ))
Марічка• 04 февраля в 18:40
Аатор, это именно с вашим отделением проблема..
Я принесла им посылку без света - приняли и сказали подойти через час за квитанцией, тк комп не работал....позже им привезли генератор.
Борисфенка• 04 февраля в 18:40
Ответ дляУдачная
Уявляю те відділення.
Працює одна особа, яка є і завом, і оператором, і вантажником, і касиром. Ніч, обстріл, вимкнули світло, не було води, діти, канікули, собаки, сніданки...ранок, мороз собачий, робота, відділення, а за дверима стоїть пані, яка зекономивши на доставці, обирала укрпошту, вимагає вільного входу о 8.00і вічливого пояснення ситуації.
А що не так? Прийшла на роботу і забула нащо, двері не відчинила?
Авторка подзвонила на гарячу лінію, яка існує саме для таких випадків.
Удачная• 04 февраля в 18:43
Ответ дляБорисфенка
Саме для таких пацієнтів
Борисфенка• 04 февраля в 18:44
Ответ дляАлина-1240
Ну пля, припереться на открытие самое, и за 5 минут она размерзлася на улице. Пару минут пока загрузились проги мир перевернулся)))) надо ж выеб*ть мозг кому то с утра. И они ж не повредили посылку, не обсчитали, не грубили
Авторка також йшла на роботу.
На вулиці -19, чому вона має 15 хвилин мерзнути?
Алина-1240• 04 февраля в 18:46
Ответ дляБорисфенка
Авторка також йшла на роботу.
Авторка теоретически знала, что может быть очередь, может зависнуть прога и прочие моменты. Прямо в 19 за 15 минут замерзла, обморожения получила и присмерти
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:46
Ответ дляАлина-1240
При черзі я б хоч в теплі стояла
Борисфенка• 04 февраля в 18:47
Ответ дляАлина-1240
Черга всередині приміщення і стрибання перед зачиненими дверима в -19 - це дуже різні речі.
Всім шампаньського• 04 февраля в 18:47
Зате Укрпошта є всюди, на відміну від Нової. Навіть там, де відділення вже позакривалися давно, їздить укрпоштівська машина. І це чудово, бо це єдиний шанс для людей з віддалених населених пунктів замовити посилку, або навіть продуктів купити. До того ж, Укрпошта багато соціально важливих послуг надає, окрім пересилки посилок. Люди платять за комуналку, отримують різні виплати, купують газети.
Алина-1240• 04 февраля в 18:47
Ответ дляБорисфенка
Ничего за 5 минут и при -25 не станется. Все ходят по улице
Борисфенка• 04 февраля в 18:48
Ответ дляАлина-1240
Спробуйте. Приходите в супермаркет, а вони двері відчинити забулися, 15 хвилин стрибайте.
Алина-1240• 04 февраля в 18:48
Ответ дляТётя Хрюша
При черзі я б хоч в теплі стояла
Автор, вы взрослый человек. Вы не размерзнетесь. И идите где то через 10 минут после открытия
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:49
Ответ дляАлина-1240
А що б поганого сталося, якщо б вона о 8 відкрила двері і ввічливо попросила зачекати 15 хвилин?
Борисфенка• 04 февраля в 18:49
Ответ дляВсім шампаньського
Вони можуть навіть взуття чистити, але відкритися повинні вчасно.
Алина-1240• 04 февраля в 18:49
Ответ дляБорисфенка
Ля)) я иногда раньше приезжаю и жду) и что?)
Борисфенка• 04 февраля в 18:50
Ответ дляТётя Хрюша
Їй влом було. Зато після гарячої лінії вона образилася ’Нечюткая ви’.
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:50
Ответ дляБорисфенка
З сьогоднішнього дня справді поважаю супермаркети, бо вони так ніколи не робили. Та й від УП не очікувала
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:51
Ответ дляАлина-1240
Одна справа ви знали, на що йшли, коли приїхали до відкриття, а інша справа я прийшла вчасно і на щось розраховую.
Алина-1240• 04 февраля в 18:52
Ответ дляТётя Хрюша
Автор, знаете, не дай боже с вами дело иметь. Мозговыносители и скандалисты это отдельная расса
Алина-1240• 04 февраля в 18:53
Ответ дляТётя Хрюша
Сходите еще за минуту до закрытия)))
Борисфенка• 04 февраля в 18:53
Ответ дляАлина-1240
Як це авторка посміла вимагати вчасного відкриття пошти???
Треба ж.
Алина-1240• 04 февраля в 18:54
Ответ дляБорисфенка
Треба ж.
О боже, прям таки, на 5 минут задержали)) так и у работника день с 8 до 8
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:54
Ответ дляАлина-1240
Сходите еще за минуту до закрытия)))
Ви працівник укрпошти?
Алина-1240• 04 февраля в 18:54
Ответ дляТётя Хрюша
Ви працівник укрпошти?
Нет) но мне бы и в ум не пришло заниматься сутяжничеством на ровном месте
Борисфенка• 04 февраля в 18:54
Ответ дляАлина-1240
Навіть якщо у працівника робочий день з 5 до 23, це не проблема клієнтів.
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:56
Ответ дляАлина-1240
От тому ми і вимагаємо приймати відвідувачів за графіком 😉
Силиконочка• 04 февраля в 18:56
Странно. Зато лого они меняют. Я вообще приходила и оказалось, что у них нет генератора и не выдают посылки. Даже у маленьких кофеен рядом он есть
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:57
Ответ дляСиликоночка
Зато продають печиво і іншу уйню
Силиконочка• 04 февраля в 18:59
Ответ дляТётя Хрюша
Нічого не сталося. Вона просто планово бумажки перебирала і це є підставою так кепсько ставитись до відвідувачів
Ей пофиг вы ж сами понимаете какая там зп и условия работы. Там вечно недовольные женщины работают и хамят, у них нет никаких норм и правил
Борисфенка• 04 февраля в 19:00
Ответ дляСиликоночка
Саме тому я ходила на Нову пошту. Але не всюди вона є.