Лівий Локіть• вчера в 10:47
Чому, не зважаючи на ситуацію в країні, Ви повертаєтесь саме зараз?
Цікаво почути думки тих, хто за кордоном. Особливо тих, хто виїхав з дітьми. Що змусило Вас саме зараз повернутись та скільки часу Ви пробули за кордоном?
Рішення про виїзд за кордон та, власне, сам виїзд у чужі, незнайомі умови це вже дуже великий крок. І от коли українці повертаються назад у цей час, у дуже складний час, напевно найскладніший за всю війну, у мене назріло таке питання
Зробіть вибір:
вже голосів:
Проблеми вдома, треба їхати
Не адаптувались за кордоном
Інша причина
Результат
Ms. Сама прямота• вчера в 11:56
Ответ дляЛівий Локіть
Це так. Але ж що чекає нас вдома ? Я, наприклад, можу спробувати поновитись на роботі, я працювала на держслужбі, але розумію, що з теперішніми цінами це буде не життя, а виживання. А вище власної голови в свої 40 років я не стрибну. І питання майбутнього дітей дуже турбує. Хочемо, щоб наші діти жили повноцінним життям, а не виживали, думаючи, як оплатити рахунки, працюючи при цьому на декількох роботах. І звісно, ще те, що немає жодних гарантій, що війна не повториться через 5,7,10 років.
А вот детям нужно будет работать что бы половину зарплаты а то больше за сьем отдавать, почти все кто выехал после 12 лет приблизительно в вышку там не поступят это рабочая сила Европы, но людей это устраивает, потому что дома война
Я не Тролль• вчера в 12:07
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну звісно, за кордоном треба ж вчити мову країни, в якій живеш, а в Україні можна розмовляти мовою ворога і всім затикати роти типу: ’а шотакоє, какой хачу, такой и разгаваріваю’, ’я всю жизнь па-русски гаварю’ і т.п. І постійно жалітись на мовний срач
А что, у нас в Украине нельзя было работать учителем без знания мови? Или может нельзя было быть профессором, комиком, депутатам, министром, президентом ? Я что-то такого не помню за 30 лет незалежнлсти Но додалбвться решили до обычных людей.
Я не Тролль• вчера в 12:08
Ответ дляMs. Сама прямота
А в Украине детям в род домах квартиры сразу выдают? И почему не поступят ?
Позитивна• вчера в 12:13
Сейчас никого нет, кто вернулся бы спустя 4 года. В 22м вернулись многие знакомые, я в том числе. И часть из них в 24м уехала снова.
Галябалована• вчера в 12:14
Ответ дляДевальвация
Именно вернулись для того, чтобы муж не загулял?)
Озвучили они так. У одной муж требовал , чтобы она вернулась, потому как он сам не может. Вторая сама поехала, потому что ей свекровь сообщила , что муж кого- то нашёл и встречается. И мол, если она не хочет мужа потерять, то надо возвращаться. Вернулась. Про безопасность детей там никто не думал. То дело десятое )
Забагаловка• вчера в 14:31
Ответ дляГаля із Дарниці
Та ладно. На советчице уже многие на украинский перешли. Сейчас так прикольно наблюдать как люди сруться исключительно на украинском и обзывают при этом друг друга кацапками
Забагаловка• вчера в 14:29
Ответ дляМеня много
я теж українка а ти срачний мовнюк. вони розмовляють між собою російською і ненавидять німецьку
Но-но. Попрошу не оскорблять соловьину нимецьку мову
Забагаловка• вчера в 14:31
Ответ дляMs. Сама прямота
При зп чистыми 2 тыс за жилье 600 евро это больше половины?
сказочное_Бали• вчера в 17:51
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну в Украине я даже на две свои зп не могла позволить снять что-то подобное, что я снимаю здесь за половину зп.
Про детей - кто хочет - поступит и сделает это не для галочки, как большинство дома.