Скіфська пектораль• 05 февраля в 16:55

Хтось купляв жилети з обігрівом від usb та павером

Скажіть будь ласка чи хтось носить такий девайс і на скільки його вистачає того паверу що йде у комплекті ?
Розглядаю купити , але чи беспечно воно ? 🤔 У вас є такі і чи задоволені ,тепло ?
Лика-прилипка• 05 февраля в 16:56
в мене тільки устілки від юсб
Чавонадо• 05 февраля в 17:00
Да, муж носит такой пару лет. Пока случая не было, чтобы заряда не хватило.
Безопасно. Полностью доволен.
очки_ннадо• 05 февраля в 17:04
В мене є,але повербанк йде окремо,свій.Ви впевнені,що в комплект до неї йде повербанк,щось дуже дешево тоді.
По суті-супер,тепло,комфортно,можна і як просто на ноги накинути і під жопку)Повера 10ки вистачає годин на 12-14 при мінімумі,там три програми нагріву.Мені вистачає якщо дома,мінімального.
Намазюкана нішою• 05 февраля в 17:05
Я такой получала из Китая не для себя. Жилет легенький, не толстый. Павер к нему шел достаточно мощный, тяжелый, для него предусмотрен внутренний карман.. Нагревался, но я б не сказала, что прям печка. И греется он не весь, а в некоторых местах. Не впечатлил.
Но я не поклонник электрических одеял, простыней и т.д. Не спокойно мне с ними.
Колдунья-вещунья• 05 февраля в 17:12
Жилет не знаю, стельки ношу - супер.
Мавка• 05 февраля в 17:26
Ответ дляЧавонадо
Безопасно. Полностью доволен.
Подскажите, пожалуйста, название фирмы жилета, где покупали его. 🙏
В танке• 05 февраля в 17:27
Знайомий купував жилет на роботу, але там ще + обігрів на комірі (шийний обігрів). Купував в минулому році без паверу в два рази дешевше, ніж на фото.

Павер свій підключає - на 20 000.
Казав, одного заряду вистачає на повних 12 годин, якщо не на самому максимальному режимі.
Задоволений.
КликОЛЬКА• 05 февраля в 17:39
Ответ дляВ танке

Павер свій підключає - на 20 000.
Задоволений.
Зараз один павер на 20000 буде коштувати 2 тис.грн. у автора на фото жилет скоріше за все без павера
Виниловая пластинка• 05 февраля в 18:04
2 тижні назад замовляла такий на Розетці, тільки гріє він не зону поясниці, а трохи вище до лопаток. Жилет легкий, я ще на довго не включала, але продавці запвнили що на 8-9 год точно вистачить - все залежить від павербанку (має бути на 20 тис). І павербанк треба купувати окремо
автор Скіфська пектораль • 05 февраля в 18:20
Зрозуміла ,дякую всім . Звісно жилети є різні , різні розміри та комплектація
Фото просто для розуміння ).