Банан-барабан• сегодня в 01:09

Хвилювалочок більше немає?

Моторошні троянди• сегодня в 01:47
Ответ для3@йk@
найсумніше, що і так віддасте, але іншою ціною.
я із Запоріжжя. виїхала на початку вторгнення
А не спешите ви нас хоронити!
Ще побачимо
Твоя подружайка• сегодня в 01:47
Ответ для3@йk@
І якою ж ціною віддамо ваше ЗП?
Летчица• сегодня в 01:47
Ответ дляМоторошні троянди
Який компроміс? Ви де живете? Давайте, ми ваше місто віддамо росії замість Херсонщини чи Запоріжжя? Як вам такий компроміс? Погоджуєтеся?
Пока на встрече был разговор про Донецкую область, а не Херсонщина и Запорожье. А вы предлагаете сколько лет в таких условиях воевать и жить. Как по-вашему разрешить эту войну?
3@йk@• сегодня в 01:48
Ответ дляТвоя подружайка
Тобто хочете сказати що 100+ мільйонів кацапів за продовження війни щоб вони на ній заробили? І саме тому біжать дохнути на фронті?
кацапи як і ми - постсовкова. там як і у нас є еліта, а є ті, хто на м´ясо
Твоя подружайка• сегодня в 01:48
Ответ дляЛетчица
Ну віддаєте ви Донбас. Забирають і попри домовленості йдуть далі. Ваші дії?
Твоя подружайка• сегодня в 01:49
Ответ для3@йk@
Тобто 100 мільйонів кацапів прагнуть продовження війни щоб півмільйона ИЛИТИ заробили на ній?
3@йk@• сегодня в 01:49
Ответ дляМоторошні троянди
А не спешите ви нас хоронити!
Ще побачимо
у мене майно на правому березі. сподіваюсь що все залишиться. дуже хотілось щоб зупинилось все на кордоні сучасних воєнних дій, але коли це пропонувалося, зєля не хотів.
Моторошні троянди• сегодня в 01:50
Ответ дляЛетчица
Ви за новинами геть не слідкуєте, про що з вами балакати?
Твоя подружайка• сегодня в 01:50
Ответ для3@йk@
А можна дати коли це такий варіант пропонувався?)
3@йk@• сегодня в 01:50
Ответ дляТвоя подружайка
мені начхати що вони там прагнуть, від їх бажання нічого не залежить. як еліта скаже так і буде.
в нас так само
Пишущаяся• сегодня в 01:51
Ответ дляПростоБелка
Це українці , які за закінчення війни , я з їх числа
А админы сказали, что ты - белка.
Твоя подружайка• сегодня в 01:51
Ответ для3@йk@
в нас так само
Так руснява Иліта давно каже що війна має припинитися

Щось у вас розкоординація
Я не чарівниця вам• сегодня в 01:52
Ответ дляПишущаяся
А админы сказали, что ты - белка.
Вам треба відпочити🤭
Летчица• сегодня в 01:52
Ответ дляБадабум
Ви кінця війни не бачите. Ок. Які ваші пропозиції?
Да, не вижу, поэтому спрашиваю вас и ваших потужных подружек, как вы видите окончание войны и как это закончить, я надеюсь вы же хотите чтоб это закончилось. Ответа я не увидела
Моторошні троянди• сегодня в 01:53
Ответ для3@йk@
У мене взагалі майна немає в тих областях. У мене там люди, українці, живі, притомні, адекватні, з надією.
3@йk@• сегодня в 01:53
Ответ дляЛетчица
да никак. умные уже давно в безопасности. украинский народ будут как евреи или армяне. останутся самые хитрые, везучие, живучие.
Бадабум• сегодня в 01:54
Ответ дляЛетчица
Так,я читала очу,і мій чоловік вже загинув обороняючи цю країну. Як я бачу? Боротися. Тут питання в тому, хто ви є,якщо ви шалава, якій без різниці під ким лежати, то таким потрібна капітуляція, хто має гідність на капітуляцію не погодиться
Летчица• сегодня в 01:54
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
То з ким домовлятись, якщо воно Зеленському в очі подивитись боїться? Криса бункерна.
А почему наш туда не поедет, ему предлагали. Да и в 19 году он сам говорил, что сделает все, чтоб закончить войну, ну было ж
3@йk@• сегодня в 01:55
Ответ дляБадабум
саме болюче, що вас не спитають. як політики вирішать, так і буде. воєнні тільки виконують накази. все. навіть майдан зробити не зможуть, якщо захочуть.
правда болюча, але яка є.
Моторошні троянди• сегодня в 01:59
Ответ для3@йk@
О, тааак! Ми тут на форумі регулярно читаємо висери від таких розумних в безпеці, що моляться аби війна в Україні, а разом з нею і пособія, не закінчувалися якнайдовше.
Моторошні троянди• сегодня в 01:59
Бачите, автор, які нині хвилювалочки...
Летчица• сегодня в 01:59
Ответ дляТвоя подружайка
Ну слушайте, я хочу мира, вы я так понимаю воевать годами, так вперед. Почему только тут на форуме незамна, почему не отбиваете наши земли от врагов?
Не стесняюсь• сегодня в 02:00
Ответ дляБадабум
За закінчення війни? Тобто готові скласти котомку і йти світ за очі, а все ваше майно нажите за життя росіянам залишаєте? Чи залишитеся бути їхньою підстилкою?
все за майно труситесь?
Деловитая• сегодня в 02:00
Ответ дляЛетчица
На хуйла не смотрю сто лет он здался, а каким образов вы видите окончание войны, можете объяснить, я вот не вижу
Мне уже кажется, что она никогда не закончится
Вы посмотрите, 4 год и конца и края не видно(
Не стесняюсь• сегодня в 02:02
Ответ дляДеловитая
Найгірше, бляха, що у русні постійно якісь розробки, нові ракети чи шахеди.
Бадабум• сегодня в 02:02
Ответ дляНе стесняюсь
все за майно труситесь?
А ви своє вже пороздавали і почемчикували світ за очі?
Сливочная пенка• сегодня в 02:02
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
100%
Не стесняюсь• сегодня в 02:02
Ответ дляБадабум
Як треба буде то піду. Жодне майно не вартує життя.
Бадабум• сегодня в 02:03
Ответ дляНе стесняюсь
То чого ще не пішли, 12 років йде війна в Україні, а ви досі тут?
Не стесняюсь• сегодня в 02:03
Ответ дляБадабум
Певно, вам треба переписати