Пополняю_Карму• 07 февраля в 20:36

Какие продукты лучше покупать на базаре, а какие безопаснее покупать

только в супермаркете?
ЖаннаНеАгузарова• 07 февраля в 20:39
Все продукты на рынке покупаем , все кроме молочки , больше выбор всегда овощей и фруктов так точно .
Всюди влазю• 07 февраля в 20:40
Я на базаре беру сало ( один раз взяла в маркете и выкинула, оно воняло сырое и жареное ), беру клюкву, домашнюю курицу , яйца , творог, мясо иногда , в маркете все остальное
После 18• 07 февраля в 20:43
Нічого не купую крім сала, так обвішують на базарі, що жесть
МУСЯкомарова• 07 февраля в 20:43
На ринку купую свіжу рибу, сало, овочі, фрукти. Все інше в супермаркеті.
А шо сталося?• 07 февраля в 20:43
Я купую молочку на базарі, роками у одним в тих же молочниць.
КВасолю, часник, овес на квас, фрукти сезонні. М´ясо.
МУСЯкомарова• 07 февраля в 20:44
Ответ дляПосле 18
Якщо подружитися з продавцем, не обвішують, я вдома завжди перевіряю вагу і все співпадає.
МУСЯкомарова• 07 февраля в 20:44
Ответ дляА шо сталося?
Підкажіть будь ласка, а що за квас з вівса?
Майор Медуза• 07 февраля в 20:49
Тільки ягоди лісові
Іноді гріхи, часник і овочі в людей з села
Все інше в фермера і в Метро
Сало в нас ніхто не їсть
МУСЯкомарова• 07 февраля в 20:48
Забула, ще у узбеків купую приправи, наршараб, інжир.
Свекруня• 07 февраля в 20:54
Посмотрите ролик в ютубе/фейсбуке про Косівський ринок. Вы увидите, сколько всего можно купить качественного и вкусного
МУСЯкомарова• 07 февраля в 20:58
Ответ дляСвекруня
Де його взяти той косівський ринок) У нас на базарі вибір маленький, але можна знайти що де купити, у мене є вже набиті точки на оселедець, наприклад, сало, де завжди виберуть мені найкраще, але вибір невеликий, бо базарчик сам по собі невеликий.
Свекруня• 07 февраля в 21:00
Ответ дляМУСЯкомарова
В роликах продавцы дают свои прямые контакты. И лiжник вам пришлют, и брынзу, и масло домашнее и пр...
МУСЯкомарова• 07 февраля в 21:01
Ответ дляСвекруня
Та ні, я ще нормальна через всю країну масло замовляти.
А шо сталося?• 07 февраля в 21:04
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну от такий квас. Кваси різні бувають, з зерна роблю. Грубо кажучи замість кисломолочки
МУСЯкомарова• 07 февраля в 21:12
Ответ дляА шо сталося?
Зараз погуглю, дуже цікаво.
оксюморон• 07 февраля в 21:13
Овощи, фрукты, зелень, сладости ( печенюшки), рыба, индюшатина, сало. Это базар.