Отжигающая• 07 февраля в 22:56

Хто вчить німецьку, скажіть чесно

ви реально в розмові користуєтесь цими всіма Perfekt/Präteritum, чи просто якось викручуєтесь? Я плутаюсь у часах і боюсь, що звучатиму, як дитина з неправильними дієсловами.
Творю чудеса• 08 февраля в 09:20
Ответ дляБорисфенка
Стою якось на зупинці, жінка-німкеня розмовляє з чоловіком, я ні слова не розумію, що вона говорить, і чудово розумію його відповіді. Чому так, хтозна, може він повільніше говорив чи словниковий запас бідніший.
Влітку сдала C1, радіо , фільми більш менш… медична термінологія жах…, особливо коли в стресі . З людьми на вулиці , якісь паперові проблеми ок, але зараз на роботі в садочку- хорті, коли колектив говорить між собою, мені інколи здається що вони на іншій мові говорять 😂… ну і діти теж швидко і на своєму сленгу говорять, тому всі курси і реальна мова сильно відрізняється…. Але і без цього ніяк.

Киця-бриця• 08 февраля в 10:39
Ответ дляБорисфенка
Говоріть з німцями якомога більше. Рано чи пізно все буде гаразд.
Кавалера німецького заведіть.
Кавалери не варіант. Вже один німець через це мінуснувся, тому що вирішив кавалером стати.
Як з тими німцями говорити, якщо в мене немає друзів німців.
Киця-бриця• 08 февраля в 10:41
Ответ дляБорисфенка
Так, я цим користуюся, що вони англійську знають.
Раніше я першу фразу говорила німецькою і спокійно переходила на англійську, більшість німців її розуміє. А зараз стало складно, я таки намагаюся побільше вчити німецьких слів, в результаті жахливий суржик, англо-німецький, яке перше слово спливає в пам´яті, те і кажу.
До фізіотерапевта хожу, вона англійську гарно знає, говоримо про щось, я перехожу на німецьку, потім знову на англійську, кумедно виглядає, вона вже не знає, якою мовою говорити. Особливо коли заходить розмова про якісь медичні назви гомілки-зв´язки-припухлості - я ці слова ні німецькою, ні англійською не знаю. Дурдом Веселка
В мене англійська повністю відійшла на другий план, так як німецька вже на кращому рівні. Але англійську я вчила в дитинстві і молодому віці, тому інколи, коли говорю на емоціях, то перше випливає саме англійське слово . Але мене розуміють:)
Киця-бриця• 08 февраля в 10:42
Ответ дляБорисфенка
Так, в мене так само було на останній співбесіді. HR-ку чудово розумію, а керівника відділу на 80%, і в зворотньому напрямку це також працювало. Вона йому перекладала на нормальну німецьку що я казала
Киця-бриця• 08 февраля в 10:44
Ответ дляТворю чудеса
Я свого фермітера взагалі й досі не розумію. Він ще й кричить, а не говорить нормально. Але моя подружка,яка живе тут вже багато років, говорить, що також його дуже пагано розуміє. Можливо в нього якийсь діалект.