Анонім Завгосп• Изменено сегодня в 12:23

Гуляла містом, підійшла жінка загиблого воїна

Сьогодні гуляла містом, до мене підійшла жінка загиблого воїна з маленькою листівочкою, там було посилання…
Жінка просить проголосувати за присвоєння посмертно звання героя. Я перепитала, вона підтвердила, що це її чоловік. Жінка приїхала з маленького міста в обласний центр, щоб попросити долучитися більшу кількість людей. Прошу від її імені приділити кілька хвилин і підписати петицію 🙏
Я теж підписала.
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:28
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
Кому я руки заламую? Ви не в собі! Судячи з ваших коментарів до всіх людей тут, пора вас забанити.
Домашка• сегодня в 13:28
Ответ дляМоже ще третю?
Удалено администрацией...
Може ще третю?• сегодня в 13:29
Ответ дляДомашка
В мене таке саме відчуття викликають джонсонюк, наш слуга брітів і тицикуни.
Ната -Ната . Не забудьте .
А ще про київську хунту згадайте .
А про кацапів щось буде ? Чи то вам заборонено таке писати ?
Може ще третю?• сегодня в 13:29
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
З есвео строчиш , ждуниха ?
Моторошні троянди• сегодня в 13:32
підписала. скільки там таких петицій 😢😢😢
Пульт от линолеума• сегодня в 13:35
Ответ дляОндатрова шуба
А реально, вот чем одни отличаются от других? Все погибли, но герои избранные?
Увы, да. Вас же никогда ранее не смущало, что звание героя советского союза есть не у каждого ветерана второй мировой (не приемлю понятие ’ВОВ’)?
Все по сути герои, всем мы благодарны, всем вечная память и почет, но официальное звание героя - это особая награда. И выражается финансово в том числе, а на семьи всех погибших денег не хватит, хоть это и ужасно
НеГолосую• сегодня в 13:37
Ответ дляДобродійка
Таке можна написати про кожного хто в зоні БД
Так такі кошти і треба було б платити за кожного, хто загинув на війні. Що вам не так?
Особисто мені нічого не треба від держави, якщо вона мені поверне чоловіка додому живим і неушкодженим.
Пульт от линолеума• сегодня в 13:38
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
Як завершити на початку? Зробити Україну російським регіоном ну і військових під суд?
Іншого вони (рашка, не перекладайте провину) не пропонували
Ондатрова шуба• сегодня в 13:38
Ответ дляПульт от линолеума
Да, но звание героя советского союза присваивалось за что то из ряда вон выходящее. А сейчас петиции создают всем подряд погибшим, гибель которых ничем не отличается от гибели их побратимов. Просто пишут, подпишите, остались жена, дети Понятно что все они герои, но звание должно присваиваться за неординарную гибель
Натусик Я• сегодня в 13:39
Підписала
НеГолосую• сегодня в 13:39
Ответ дляДивне створіння
А мне не нужна эта свобода ценой жизни другого человека.
на жаль, не можна заборонити ліквідовувати ракети і дрони, які летять на ваше місто. Бо окрім вас, там є інші люди, які все ще цінують свободу і не знецінюються роботу військових.
Домашка• сегодня в 13:39
Ответ дляМоже ще третю?
А можна було б і не нападати . Чому про це не пишете ? Чи у вашій голові такого варіанту немає?
Напиши це тому, хто збирався на коліна ставати хоч перед чортом лисим, щоб війну закінчувати. А потім бикував на нормандській зустрічі, і на початку повномасштабного повідомив , що буде українцями воювати до останнього.
Може ще третю?• сегодня в 13:40
Ответ дляДомашка
Напиши це 73 .
Суцільна зрада• сегодня в 13:40
Ответ дляМоль Моллівна
И что? Они этого достойны, скорее всего насильно туда кинули и нет человека. Это вообще минимум, что должны его семье!
Этого каждый погибший на воне достоин
Перемололи и выплюнули, вот что сделали с этими людьми, государству-позор,
Пульт от линолеума• сегодня в 13:40
Ответ дляОндатрова шуба
Ну так всем и не присваивают, петиция - не решение
НеГолосую• сегодня в 13:41
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
ви ж хоч поцікавились, хто вам цю ’світлу думку’ вклав в голову. Та ще й так майстерно, що ви її сприймаєте як свою власну.
Примарочка• сегодня в 13:41
Ответ дляПодмигашка
Как вы задолбали со своим тцк.
Сидите за спинами военных и предаете их же.
Почему её сын пошёл на фронт, вас защищать, а ваш муж не идёт её защитить?
Жить хочет? Так этот военный тоже хотел жить!
Так он тоже не добровольно пошёл, его бусифицировали. Мог бы, тоже с семьей остался. Так что теперь, всем умирать?
И поправка, он не за вас и меня воевал, а за имущество олигархов и литиевые месторождения. Поэтому насильно и забрали! Или вы думаете что ваша жизнь настолько кому-то важна, чтоб из-за нее бусифицировали? Святая наивность!
Може ще третю?• сегодня в 13:44
Ответ дляПримарочка
Оооо, рос духом засмерділо .
А за що ваші Ивани воюють ?
Добродійка• сегодня в 13:46
Ответ дляНеГолосую
А ви теж петицію створили? Я таке не підписую,прочитала петицію,це не відповідає званню героя, вибачте.
НеГолосую• сегодня в 13:46
Ответ дляДобродійка
слава Богу не створюю, сподіваюсь і не доведеться.
НеГолосую• сегодня в 13:48
Ответ дляДобродійка
якщо родині заплатять гроші як за загиблого, то це вже величезне досягення.
Знаю людей, які загинули в зоні бойових дій, але їм виплати не дали.
Краще б зменшили суми, але гарантовано виплачували всім загиблим.
Примарочка• сегодня в 13:48
Ответ дляМоже ще третю?
Оооо, рос духом засмерділо .
А за що ваші Ивани воюють ?
Запомните навечно! Все Иваны, и ваши и не ваши воюют за одно и то же! За ресурсы, логистику и сферы влияния сильных мира сего. Точка. Других причин для войны не было, нет и не будет.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 13:51
Ответ дляАнгелок з ріжками
Людям важно, чтобы гибель их близких была не напрасной. Чтобы государство хоть так дало это понять
Людям денег больше надо. Для каждой нормальной семьи он герой и без званий
НеГолосую• сегодня в 13:51
Ответ дляПримарочка
путін в вашу логіку не вкладається. Він ймовірно бореться за владу, але його бажання вас вбити/відправити на війну продиктовано його психопатологією, а не раціональною необхідністю.

А те, що в цій війні кожна інша країна вбачає свою вигоду - це безсумнівно. Проте розпочав її путін, і саме він відповідальний за це. А те хто нам і як допомагає і не допомагає - то вже геть інша історія.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 13:53
Ответ дляДивне створіння
👏👏👏
Иванка Бур• сегодня в 13:55
Ответ дляАнгелок з ріжками
Держава виплачує за загибель 15 млн. За Героя виплачує додатково купу грошей і надає купу пільг. Шкода, але в 99% випадків саме меркантильний інтерес родичів спонукає їх до створення цих петицій.
Вважаю, що звання Героя і додаткові виплати потрібно давати за справді визначні заслуги. Наприклад, в моєму місті під носом у окупантів молодий боєць підірвав міст, тим самим зупинивши наступ, ціною власного життя. Він знав, що йде на смерть, що шансів вижити у нього нуль. І все ж пішов. За таку петицію я голосую.
Повірте, якби до звання Героя не додавалася матеріальна вигода-ніхто б не створював цих петицій. Бо всі загиблі і так Герої.
Може ще третю?• сегодня в 13:56
Ответ дляПримарочка
Ні 🙅‍♀️.
Ваші Ивани окупанти кляті.
А наші воїни Захисники .
Примарочка• сегодня в 13:58
Ответ дляНеГолосую

Вы вообще в адекватном состоянии? Не видите что происходит? Вы в Украине живете или из Канады учите нас как за свободу бороться?
НеГолосую• сегодня в 14:00
Ответ дляПримарочка
я в Киеве живу, и в более адекватном состоянии, чем вы. Очевидно.
Примарочка• сегодня в 14:00
Ответ дляМоже ще третю?
Ні 🙅‍♀️.
Ваші Ивани окупанти кляті.
А наші воїни Захисники .
Вам так важно обесценить меня и мое мнение, что вы пытаетесь сделать из меня российскую матрешку?