Маргарита и Мастер• вчера в 13:32

Де купуєте дітям зимові куртки на суцільному синтепоні?

Маю на увазі, що синтепон там суцільним полотном, а не наповнені холофайбером окремо квадратики. Який при пранні збивається і потім його спробуй розтруси. І головне - при кожному наступному пранні теплові якості куртки погіршуються. Я б і собі таку купила, дорослу.
автор Маргарита и Мастер • вчера в 13:33
P.S. Не зовсім маленьким дітям, ближче до підліткового віку.
Блакитна устриця• вчера в 13:44
Купила цього року Freever дуже гарна якість
Анти-анонім• вчера в 13:49
И я хочу на сплошном синтепоне. Задолбалась с этими пухами и холофайберами
ТАЗератти• вчера в 13:50
Так удешевляеются фабрики, из обрезков.Тенденция последних лет. Давно не встречала на цельном синтепоне. Настали времена, когда пух легче постирать.
Кумедний ґудзик• вчера в 14:22
Колинз на синтепоне. Но это взрослая одежда.
Вообще вот впервые прочитала, что так может вести себя утеплитель. У меня так только натуральные пуховики балуются. С синтетикой лет 15 никаких проблем никогда не было. Специально ее и покупала, чтоб не долбаться с пухом, никогда не обращала внимания, полотном или ячейками.
Снежнакомка• вчера в 17:31
Не знаю чи на синтепоні вони, але беру дітям зазвичай lenne. Чудово перуться, нічого не збивається.
З осінніх в sinsay купляла, теж чудово як на таку ціну