Наизнанку• вчера в 17:42

А у нас реально нет выбора и выхода?

Кроме того чтобы сидеть и ждать пока нас разобьют военным путем полностью, лишив всех благ человечества?
Я не знаю как это можно терпеть? Столько злости и ненависти, в первую очередь к нашей власти, которая запудривает мозги европе и сша, показывая что мы крепкие и держимся. Нет, я не знаю таких людей. мы уже очень истощены. Зачем это все происходит, если шансов никаких?
AnnaOst• вчера в 19:49
Автор, їх нема після того як Трамп пішов шукати мір в очах Путіна. Хіба може якась глобальна кабзда в світі станеться і росіянам стане не до нас. Більшість війн держава на державу закінчується за пару років, якщо війна триває більше, це вже затяжний конфлікт. Вже хз чи у нас є й можливість капітулювати, бо росіянам можливо вже й не потрібен мир як явище, це ж купа бабла і соціальна напруга щоб назад економіку на мирні рейки перебудувати
Лора-b83f• вчера в 19:54
Ответ дляБорисфенка
Заграніца шле по чайній ложці в рік. А могли б знищити світове зло.
Чтобы загранице было что слать, она должна это оружие произвести. А кому производить, если украинцы только на пособиях сидеть умеют? Так за 4 года никого не только на завод к станку, а просто на работу выгнать у ЕС не очень-то получилось. Или вы предлагаете немцам по 36 часов в сутки работать, ради вас? 😁
зона_комфорта• вчера в 19:52
Ответ дляСало не люблю
Удалено администрацией...
Може ще адміни повинні за вас піти повоювати, поки ви мозолі на насиджуєте на дупі, на українському форумі ?
Покажіть що вам є різниця, ідіть і воюйте за свої переконання власноруч. А інакше- вони нічого не варті
Шматочок хмарки• вчера в 19:52
Ответ дляБорисфенка
Які казки я вам розповідаю? Про катівні і розстріли, згвалтування і вбивства?
Не було?
Оно полонених цивільних з Бучі знайшли аж в Сибіру в тюрмах, 4 роки сидять в пекельних муках.
В у вашому містечку суцільно миролюбні окупанти були?
В моєму містечку будинок з танку розстрілювали і людей в дворі ховали, але якщо війна не припиниться, то така участь чекатиме всіх. Ви цього бажаєте? Протистояти ми їм не можемо нічим, крім дурнуватих лозунгів про потужність і незламність. Пропонуєте всім загинути, щоб що?
Лора-b83f• вчера в 19:53
Ответ дляAnnaOst
Россиянам может и станет когда-либо не до нас. А вот Запад про кредиты не забудет и вытрясёт их с Украины до последнего цента.
Flower Girl23• вчера в 19:54
Ответ дляБаба на горошині
Перемовини - Мир. Інших варіантів немає. Або здохнемо. Це Китай, Америка може з рашкою помахатись на рівних, а ми -не вони.
Последние события показывают, что Штаты и Китай вполне трезво оценивают реальность, и ’махатись’ с рашкой у них желания нет...
kris_lynx• вчера в 19:54
Ответ дляБорисфенка
Не було?
Оккупация - это когда есть сопротивление, несогласных убирают. Если уже воевать некому будет и нечем - то это просто сдача с белым флагом, грубо говоря. Это уже не бойня.
AnnaOst• вчера в 19:55
Ответ дляЛора-b83f
Щоб ті кредити витрясти, доведеться спочатку розмінувати, прибрати оптоволокно від дронів, відбудувати, навести лад хоч якийсь й економічну стабільність, щоб не вбивали один одного за шматок хліба. Хз чи знайдуться охочі це фінансувати навіть за природні копалини. Трамп уже оно не сильно й хоче
зона_комфорта• вчера в 19:59
Ответ дляШматочок хмарки
Щоб вона сиділа у Німеччині на пособіях до скону
Лора-b83f• вчера в 20:00
Ответ дляAnnaOst
А Трам-то тут при чем? Это все проблемы Украины. И восстанавливать, и разминировать, и при этом кредиты платить. Как с лендлизом было. Его СССР потом полвека выплачивал.
зона_комфорта• вчера в 20:08
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я довіряю нашим військовим і владі
На фронті людей не вистачає. Безпосередньо там покажете підтримку і довіру.
Борисфенка• вчера в 20:09
Ответ дляШматочок хмарки
А якщо припиниться - то чимало міст чекатиме те саме, що ви пережили? Це типо легше?
зона_комфорта• вчера в 20:10
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не хочете мені свою квартиру віддати?
А ви не хочете піти за когось вбитися на фронті? Якщо сидите тут, то бачу що не хочете? То з якого вимагаєте в когось квартири? Тим паче якщо люди не покинули їх за чотири роки війни, коли на ті квартири летіло Все тільки що можна
Борисфенка• вчера в 20:11
Ответ дляkris_lynx
А що? Депортації, підвали, Гулаги?
То ми це бачили вже все минуле сторіччя.
Знову? Відео полонених звільнених бачили? Це вкладається в голові у 21 сторіччі?
Борисфенка• вчера в 20:15
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
зона_комфорта• вчера в 20:17
Ответ дляПозитивна
Ви не в собі. На нас напали, частину теритрію забрали, а з ними дружити далі? Ну стерпіли ми мовчки і що сталося? 24тий рік стався.
Це ппц, що в головах навіть через 4 роки війни.
Удалено администрацией...
AnnaOst• вчера в 20:17
Ответ дляЛора-b83f
Ви оптимістка, думаєте що ще буде з кого і як кредити видавлювати
зона_комфорта• вчера в 20:20
Ответ дляПозитивна
Ну дадуть кацапи вам цяцянки-обіцянки, а потім знову порушать, як це буває абсолютно завжди з рф - бо не було ЖОДНОГО документу, який би рф підписала і не порушила.

Що далі робитимете, коли насруть на свої обіцянки вчергове?
Удалено администрацией...
sky-labs• вчера в 20:24
Ответ дляніколи такого не було
Наша країна краща тим, що ні на яку іншу країну не напала.
Зато была пособником в нападении...

Выше написала как рос.поезда ездили туда-сюда через нас на Приднестровье вплоть до 15 года...

Или то другое?
Oksania_mama• вчера в 20:25
Ответ дляЛора-b83f
Вот поэтому запад и заинтересован в том, чтоб Украина была незалежной и процветание, иначе с кого брать возвраты? Учитесь смотреть дальше, чем на один шаг.
Magnifique_• вчера в 20:28
Ответ дляБорисфенка
А що? Депортації, підвали, Гулаги?
Удалено администрацией...
alex-3f3c• вчера в 20:31
Ответ дляніколи такого не було
При чому тут наша влада, коли кацапи напали на країну?
При том что наша власть с ними в доле, (двушка на москву если что) и нефтепровод Дружба из РФ в Европу работает исправно, там даже перебоев с электрикой нет, когда туда попал шахед, то ремонтная бригада под обстрелом в первую очереди этот трубопровод чинить кинулась, бо то живые бабки из москвы в чемоданах
tetnes• вчера в 20:30
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Всі хто пройшов рашеполон зазнали катувань. Про те деякі хлопці виглядають нормально то це заслуга тільки їх нервової системи.
Magnifique_• вчера в 20:31
Ответ дляtetnes
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• вчера в 20:32
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Пока есть такие,как вы,то будет лететь не только баллистика.С этим не поспоришь.
Magnifique_• вчера в 20:33
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• вчера в 20:34
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Угу, то полонені видумають, що їх били електрошокерами, натравлювали собак, змушували стояти вниз головою, митися за 1 хвилину окропом, спати тільки на спині і при світлі, їсти за одну хвилину юшку розпечену і при цьому знову били електрошокером, ходити тільки головою вниз гуськом з заплющеними очима, схуднути на 40 кг, стояти непорушно по 16 годин і за кожний рух бити знову, душити стяжками, далі продовжувати? Чи самі відео переглянете?
Тварі, нелюди, падаль, яка має бути знищена.
Маска-0b9f• вчера в 20:34
Ответ дляOksania_mama
Западу пофиг.Он весь этот геноцид и оплатил.
tetnes• вчера в 20:34
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
А ви розумієто ЩО ви пишете? Відкрийте хоч один сайт правозахистників і відкрийте сайт ООН де повно доказів катувань і знущань рашистів над цивільними і військовими.
Відео воно подивилося.
Борисфенка• вчера в 20:34
Ответ дляМаска-0b9f
Я ж виїхала, а балістика летить на вас. Нескладушечкі?