MacOS-ница• Изменено сегодня в 18:18
Киев, ауууу, вы как?
Мы через 4 дня возвращаемся домоооой.Сегодня и вчера даже на западной со светом пздц,сегодня не было 10-11 часов.
Дома в чате пишут,что отопление еле живое,но есть.Купим станцию и манала я кататься,ну кроме как на море.Сейчас правда убили 2 зайцев,воду попили и пересидели отключение отопления 2.5 недели.
Пьяная вишня• сегодня в 18:53
Интересно, сколько у вас еще тем запланировано? Про то, как вы пересиживаете «на западной» и скоро уже едете домой. Все никак не доедете?
фрау Гітта• сегодня в 18:56
Ответ дляПосле 18
Якісь у вас дивні висновки. З пʼятниці на суботу якраз обстріл Заходу був, але сиділи ми без світла півтори доби. Я навпаки радію за людей, що у них більш менш світло є. Але дуже дратує, коли вони починають жалітись, що у них немає світла АЖ 10 годин на день і пишуть про це нам, у кого воно є ледве 3-4 години на день.
Я взагалі не жаліюсь ніколи. Навпаки написала автору, що краще таки залишатися в Львівській області
В ті години, що в нас вимикають в мене працює зарядна станція або генератор.
Газ є, вода є - чого жалітися
Непозбувна Бентега• сегодня в 19:01
Ответ дляПосле 18
Я теж не розумію, порівнювати відключення світла в Києві і Львові - це повний ідіотизм. Я рада за Львів, що у них більше світла, але ж для чого рівняти. В нас(Житомирська область) світла більше ніж в Києві, але менше, ніж у Львові. І то, порівнюючи з Києвом ми ʼшикуємоʼ, ще й плита газова. Нам теж тяжко з відключеннями, але я не розумію, як кияни виживають. Бо це реально на межі виживання
Нічого вдягти• сегодня в 19:16
Ответ дляДадосвидания
Ваша вулиця захищена магічним колом від ракет, відсутності води і опалення?
Моя - ні. Я живу на Троєщині. Автор питає про весь Київ. І таки є вулиці де світло і опалення і нічого не падає
Бодіпозітівна• сегодня в 19:29
У меня дежавю
Где то я уже этот пост читала примерно неделю назад
Вы все еще едете?
Бодіпозітівна• 2 часа назад
Ответ дляПьяная вишня
Значит у меня не глюки
Точно помню, что уже отвечала автору в такой теме, но не сегодня
100%• 2 часа назад
Ответ длявАлнуюся сильнА
То пока не прилетело такие смелые
зараз модно бути незламною і потужною і не реагувати на ракети
Пьяная вишня• 2 часа назад
Ответ дляБодіпозітівна
Значит у меня не глюки
Ну, естественно.
Пишу вірші, дорого• 2 часа назад
Ответ дляБудьте так ласкаві
Да, та станция вас спасёт. Особенно когда напряжение 160 и она не заряжается.
Сидите лучше там, где сидите.
А где такое напряжение на постоянной основе? Это себя люди без станции так утешают? Да, спасает станция годами
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Ответ дляMacOS-ница
Только павербанки для оптоволокна и ноута,с лихвой.Нас прям жёстко не отключали.
Посмотрите графики Киева на сегодня. Будет сюрприз
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Ответ дляПосле 18
Вы издеваетесь? Вот мой график, после того как света и отопления не было 1,5 суток. И то это супер, что хоть так дали
Вы наверно мои соседи. А мне в 17.30 не включили. А всем включили
Тирамісу на терасі• 2 часа назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Зачем,и так знаю
Міняйловна• 2 часа назад
Ответ дляМишка-шалунишка
А ну для мене це типу зараз, якщо є газ і опалення, то без світла байдуже скільки сидіти
Вже синіх млрд наставили. Мабуть з газом.
Ми теж без нічого. Немає світла немає води, немає як приготувати, бо плити електро. А тепла вже й не буде.
Наш будинок і два таких же поруч вимикають - вчора не було 14 годин, дали вночі на дві години, і з тих напруга нормальною була годину, далі вибило.
В сусідніх будинках з газом світло не вимикали тиждень взагалі.
Мені коли поскаржились, що напруга мала не можуть мультиварку увімкнути і кавомашину - хотілось не знаю що зробити. В гості запросити на день на свій 13 поверх.
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Ответ дляМіняйловна
Ну світла немає з 7ранку. По графіку мав бути о 16, потім змінили о 20:30 але й досі немає тепер пишуть о 00:00
Плита електро.
Міняйловна• 2 минуты назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Плита електро.
Та я мала на увазі що вам синіх млрд наставили.
Мабуть ставили ті в кого газ є