Бабуся Бетман• 1 час назад
Я наче живу з постійною внутрішньою сиреною, навіть коли зовні тихо
У кого так було, що реально знижувало цю напругу впродовж дня?
Просто звязда• 1 час назад
це моя біда, мрію переїхати кудись на Закарпаття, але розумію, що там я не приживусь, бо чужаків там не люблять, а ’східняків’ і подавно
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
Гидазепам хотя бы. Препарат самый простой, но реально работает
з цим все не так легко, я наприклад, боюсь пити заспокійлеве, боюсь від того міцно заснути та не почути сирену, не встигнути зреагувати
Трактор Віка• 1 час назад
У мене кукуха вже поїхала віл постійної тривоги. Весь січень та початок лютого 24/7 шахєди кружляють над головою
База_птеродактилей• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
Он не убивает , как обычное снотворное. Он просто снимает тревожность и внутренний тремор. И на утро голова свежая, в отличие от обычных успокоительных
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляТрактор Віка
співчуваю Вам! кожну ніч мрію спати без тревог и дітей в бомбосховище не вести
База_птеродактилей• 1 час назад
Ответ дляТрактор Віка
ЗП?
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
він рецептурний?
Хочу на Балі• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
А як ви реагуєте? В якому місті ви живете?
Не пью, не курю• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
він рецептурний?
Так, але попросіть тут на форумі, хтось з лікарів може виписати
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляХочу на Балі
йду з дітьми в тимчасове укриття, якщо встигаю, іноді там доводиться сидіти всю ніч. Я розумію, що глобально це не врятує, але хоча б захистить від уламків.
База_птеродактилей• 39 минут назад
Ответ дляПросто звязда
він рецептурний?
Ну, вообще- да. Но я покупаю без рецепта, просто знаю аптеки, где продают. Его может выписать и семейный - если не хотите заморачиваться поисками лояльних аптек, сходите к семейному.
Сейчас, во время войны - у нас у всех найдутся показания...