САМ_ТАКОЙ• Изменено вчера в 17:14
Яка ТМ зарядні станції у Вас
Крім екофлоу і блуеті. Дуже багато пропозицій. Чи дуже залежить від виробника робота зарядну станції.
Мой_ужин• вчера в 20:03
Fossibot у меня. Как оказалось, холодильник много тянет, а я была уверена, что будет мало тянуть. На 6-7 часов работы это холодильник, закипятить в турке несколько чашек воды, посушить голову феном, разогреть обед в микроволновке, зарядить ноутбук, телефон. Если холодильник включить на 2-3 часа, то еще будет заряд погреть комнату инфракрасным обогревателем небольшим 1-2 часа. Я аэрогриль подключала, там типа плов готовила, и ингалятор ребенку. Плиту, духовку, бойлер не подключала. По мощности он их потянет, но думаю очень быстро заряд посадит. Сейчас бы брала с большей емкостью или как вариант можно дополнительную батарею докупить. Но цены капец. Я покупала за 35тыс, сестра за 45, а сейчас он 60
Несу пургу• вчера в 22:04
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
на що вистачає, яка вага?
Купувала Fossibot на 3 кВт для котла
Я пані прохана...• вчера в 23:19
Anker - все супер, задоволена. Вистачає навіть при відключеннях по 40 годин (такі були декілька разів) в режимі економного використання.
Заряджається за годину, що теж важливо, бо світла дають часто на 40хв - 1.30год
САМ_ТАКОЙ
• сегодня в 05:04
Ответ дляМой_ужин
Я думаю, що після покупки зарядні станції куплю маленький барний холодильник класу А+/А++, а великим взагалі користуватися не планую літом
Кицюююня• сегодня в 12:56
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
От я на нього дивлюся.
Чоловік дуже довго вивчав це питання, потім замовив з Германії, наче все норм, тьфу-тьфу. Купували ще в 23му