Я супер-пупер• 09 февраля в 18:56
Кто проверял добавки анализами
какие именно показатели вы контролируете и как часто, чтобы не тратить деньги зря?
Відірву та викину• 09 февраля в 18:58
Перевіряла тільки вітамін Д та залізо. Після прийому бадів результати значно покращилися
Файна дівка• 09 февраля в 19:12
Лечите ЖКТ, без этого никакая добавка не усвоится. Многие думают добавки не работают, а на самом деле они у них не устаиваются.
Українська Мрія• 09 февраля в 19:33
Феритин, вітамін д, магній, кальцій, бо сипалося волосся. Був сильно занижений вітамін д, решта в нормі. Пропила пів року, трошки піднявся, але не до норми