ХвостПистолетом• вчера в 19:39
Коледж після 9 класу який обираєте ви?
Дитина не дуже вмотивована навчатися, тож кажу їй що може краще піти після 9 класу у коледж, буде вже мати професію і атестат. А там може і вирішить чи навчатися далі чи працювати.
Кто теж обирає коледж після 9 класу, який обираєте? Цікаво, які спеціальності обирають зараз підлітки? Моя ще не знає)
Така бойова Я• вчера в 19:51
Син політехнічний обрав, радіотехніка. Вам це не допоможе, але ви спитали.) Дівчата у них в коледжі на архітектурному вчяться, і багато.
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 19:54
Медицину выбрала бы, потом в институт.
Если учится не хочет, пусть идёт в училище на швею или повара.
НеГолосую• вчера в 20:44
девочке-мед, пед.....или парикмахер, кондитер...бухгалтер...Сосбственно-открываете техникумы вашего города и смотрите специальности. Я ю мед выбрала-а потом можно и в частные центры, и в массажисты, косметолтоги, реабилитологи...
ЛеньГуглить_правда• вчера в 21:28
Ответ дляНеГолосую
Только не мед, зарплата ниже плинтуса, а для косметолога нужно быть врачом.
курасаны• 2 часа назад
Дочка ушла в муз. Но у нее свидетельство с отличием и она хотела именно в музыку идти. Потом высшее планируется.
Но да, весь упор на специальность, общеобразовательные предметы по боку. А для поступления нужно нмт.
Аноним ФЕЯ• 2 часа назад
Ответ дляТака бойова Я
А там є коледж? Після 9? Теж сину потрібно, але ніде про це не бачила інформації. Підкажіть як правильно називається?
жар-птица Нюра• 1 час назад
Що їй дається? Ну чимось ж займається? Малює..? Навіть якщо в телефоні сидить, що там робить? Поцікавитись у неї треба..
Чому тільки в пед.мед.повар, швея.., що після 9 го класу тільки ці професії?
Є мовні коледжі, є дизайнерські різні напрямки є інженерні є архітектурні, є компьютерні різні, ай ті, чи навіть на військові техніки.. да куча всього. Ну і звичайно мед., пед., бухгалтер..)) Аби вибрала і їй зайшло. Бо якщо в школі нудно, і ви оберете за неї навчання то й далі так піде.
Це важкий вибір..
ХвостПистолетом
• 1 час назад
Дякую за відповіді) ні звичайно я знаю що вибір за нею, просто цікаво хто теж йде до коледжу і на які спеціальності вмотивовані і чому)
Просто я з такої точки зору, що може вибере щось спробує вже чи сподобається чи ні, в так школу просидіти і буде теж саме питання в що обрати, так вже по часу навчання +- як у школі але вже буде якась спеціальність щоб життя почути.
Я дуже шкодувала що не пішла спочатку у коледж, так би попрацювала і скоріш за все обрала б іншу спеціальність і не втрачала б часу. Я не тисну на дитину, вибір буде за нею.
З вишневого садка• 34 минуты назад
Племянница пошла на полиграфию. Я в свое время на учителя младших классов и англ