Молчалка• вчера в 20:59
День закоханих
а що ви подаруєте чоловікові? чи коханому
Молчалка
• вчера в 22:54
Ответ дляВолодарка мрій
Самое удивительное это подарки детям в этот день
Не вижу повода не выпить
І не бачу причини, чому б мені не порадувати дитину сюрпризом
Володарка мрій• вчера в 22:56
Ответ дляМолчалка
Не вижу повода не выпить
Что мешает за неделю до дать ребенку игрушку?
Молчалка
• вчера в 23:45
Ответ дляВолодарка мрій
просто цікаво, що може такому заважати, на вашу думку
якщо ж ви хотіли спитати, чому я обираю дарувати в конкретний день, а не будь-коли, то відповідь наступна
Бо я хочу зробити день святковим. щоб подарунок був приємний сюприз, радість, щось незвичне. а не просто буденність ніби пішли і купили хліба. Все це задля позитивних емоцій а не ради іграшки