Плакулька• вчера в 13:02
Olx, квитки
Хочу купити квитки в театр на OLX (у продажу вже немає), погано знайома з цім сайтом. Підкажіть, чи є спосіб зробити це безпечно? Усі продавці без рейтингу 🙈
Колдунья-вещунья• вчера в 13:36
Ответ дляПлакулька
Там така масивна прозора штука буде стояти
Вона зліва під стінкою має бути. Все видно. Правда я була у Львові у театрі Заньковецької на цій виставі
Плакулька
• вчера в 13:36
Я думаю, можливо, просити електронний чек до квитку..
Якась дурна ідея.
Джонсонюк• вчера в 13:40
Ответ дляПлакулька
Еее, я серйозно.
Але вже думаю, що це не дуже гарна ідея
Выше написали, что через Контрамарку и др. официальные сайты можно купить билеты за пару дней до спектакля.
Все остальное - в копилку Вашего опыта
Колдунья-вещунья• вчера в 13:41
Зліва та скляна штука, якщо дивитися на сцену. То не купуйте на балконі на тій стороні квитки та і все
Плакулька
• вчера в 13:47
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ганцю в кєдах• вчера в 14:18
Ответ дляМелочунь
а в чем смысл купить, чтобы продавать на олх. накрутка?
На каждом мероприятии выделяются бесплатные рекламные билеты, которые потом и продают, наоборот дешевле чем они в кассе стоят, а не с накрутками
Ганцю в кєдах• вчера в 14:20
Ответ дляПлакулька
Якась дурна ідея.
Коварность электронного билета в том, что он действителен только один раз, т.е. Кто первый прошел, тому и повезло, а распечатать и продать электронный билет можно хоть 100 раз и толку с того чека.
Пукимончиг• вчера в 14:35
Подивіться в Телеграм Чат Зайвий квиток.Київ., там звісно теж може бути обман, але там якось душевніше, навіть деяких продавців радять
до реці якраз в 14-32 виклали оголошення про продаж квитка на вашу виставу
та там зранку вже не одне оголошення про продаж
Плакулька
• вчера в 16:15
Всім дякую за поради ♥️
Знайшла на олх дівчинку, яка сама йде на виставу та має вільний квіток, вона мене проведе і там вже я розрахуюсь. Думаю, мені пощастило 😊
Джонсонюк• вчера в 16:43
Ответ дляПлакулька
Всім дякую за поради ♥️
Супер!