Мядуза аля моргонер• 10 февраля в 16:20

Хтось із вас після невдалих прогнозів повністю переключився з езотерики на

на психологію й терапію? Що змінилося в підході до проблем, коли перестали питати карти й почали питати себе?
пАлАвинкА• 10 февраля в 16:28
Мій шлях з психології, арт-терапіїх, психоаналізу на метафоричні карти, іноді таро.
З народознавства на езотерику, вчення Сходу, слов´янську Веду
пАлАвинкА• 10 февраля в 16:28
З питаннь до оточуючих до слухати своє тіло
Полюю на дрони• 10 февраля в 16:28
Прогнозов чего, что вас интересовало? Тут просто какие-то разные области - прогноз и терапия. В Таро вы точно так же можете посмотреть что вам можно менять и как, где проблема, почему, что упускаете. Но вместо этого вы хотите прогноз.
Терапия отличная штука, если найдете хорошего психолога/психотерапевта. То же самое касается и Таро, но тут вы можете сами изучать и впоследствии помогать себе
пАлАвинкА• 10 февраля в 16:29
Поганих прогнозів не було. А от невдалі психологи були
Оцененная• 10 февраля в 16:43
Ответ дляпАлАвинкА
Слов’яно-арійскy ведy?))
Замріяна• 10 февраля в 17:15
Ответ дляпАлАвинкА
Я теж не так давно відкрила для себе метафоричні карти!
Класна річ!
З Таро я давно і певно, назавжди))
а от МАКи - справжнє нове відкриття
Вапщета• 10 февраля в 17:44
Мені допомогла нумерологія, дала відповіді на багато запитань, хоча частково їх знайшла в психології, щось в психосоматиці. Але нумерологія тісно повязана з кармологією.
пАлАвинкА• 10 февраля в 17:48
Ответ дляЗамріяна
Класна річ!
З Таро я давно і певно, назавжди))
а от МАКи - справжнє нове відкриття
МАКи добре, м´яко працюють, мяко і глибоко.
Ще мені інтуїтивні танці добре заходять. Після НГ поотанцювала свої 12 місяців. На другий день після практики штормило, наче дві години не танців, а психоаналізу було.
пАлАвинкА• 10 февраля в 19:11
Ответ дляОцененная
Слов’яно-арійскy ведy?))
Ні. Почитаю. Простіше: Жива, Родосвет, можливо в майбутньому регрес
Оцененная• 10 февраля в 23:03
Ответ дляпАлАвинкА
Це неаутент