Бритоножка• 10 февраля в 20:35

Перніоз

Всім привіт. Догрілася я грілками.
Схоже, від цього холоду та гріння грілками ніг, у мене з´явився перніоз.
Набряклості на ногах, печуть та чешуться, болять доволі відчутно.
До сьогодні слова такого не знала, чат джп підказав.
Хтось стикався? Скільки по часу займе повне одужання?
Стигла полуниця• 10 февраля в 20:38
А що в вас мінус дома?
автор Бритоножка • 10 февраля в 20:52
Ответ дляСтигла полуниця
А що в вас мінус дома?
Ні, було опускалось до 11, але зараз 15-16.
Але робота за комп´ютером, постійно сиджу, руки-ноги мерзнуть.
Руки об ноутбук гріла, об чашку з чаєм.
А от ноги і почала гріти бутлем з гарячою водою. Спершу думала - спасіння.
А потім почалося це. На початку прокидалась пару разів від того, що нога дуже сильно боліла, п´ята, тоді ще не пекло, а саме просто боліло.
Потім ходити боляче стало.
Перестала гріти, біль зменшився, але припухлості з´являються кожен день.
Мяо мой мяо• 10 февраля в 20:52
не сталкивалась, хотя мерзлячка по жизни. не тяните с врачом. заодно диагноз чата джипити подскажете ему, чтоб долго не мучался