V4885• 11 февраля в 19:54

Лист з податкової по грошовим переказам Новапей та укрпошта

Прийшов лист з податкової по систематичним переказам з новапей за 2025 рік. Що робити? Як на нього відповісти? Сам лист я пропустила отримати. Його виконавець обіцяла надати мені копію. В мене дійсно були продажі але були і продажі бу речей дитини. Бу продажі теж декларувати чи писати пояснення що декларувати буду не все?
Пусин Кукин• вчера в 23:24
Ответ дляСиреневенькая
Вы думаете ей спишут долги?
Долги не спишут. Но долг например в 10 тьіс. грн в 2010 году -єто 1200 дол. сейчас - єто 250 дол. Из єтих 1200дол она заплатит сейчас 250 дол., а 950 останутся ей на ’конфетьі’
Мелочунь• вчера в 23:30
Ответ дляV4885
Реєстр новапей прислав
на ваш запит?
автор V4885 • 1 час назад
Ответ дляМелочунь
на ваш запит?
Звичайно, на протязі доби прислали
автор V4885 • 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Ослик был сегодня зол,
Он узнал, что он - осёл!
Хворих людей бажано не чіпати. Але ж ви себе позиціонуєте як консультант Путіна тому можете продовжувати.
АсобеннАя• 1 час назад
Автор, відпишіться, будь ласка, що далі буде.