Прийшов лист з податкової по систематичним переказам з новапей за 2025 рік. Що робити? Як на нього відповісти? Сам лист я пропустила отримати. Його виконавець обіцяла надати мені копію. В мене дійсно були продажі але були і продажі бу речей дитини. Бу продажі теж декларувати чи писати пояснення що декларувати буду не все?
Пусин Кукин• 12 февраля в 23:24
Ответ дляСиреневенькая
Вы думаете ей спишут долги?
Долги не спишут. Но долг например в 10 тьіс. грн в 2010 году -єто 1200 дол. сейчас - єто 250 дол. Из єтих 1200дол она заплатит сейчас 250 дол., а 950 останутся ей на ’конфетьі’
Вітаміни косметика• 13 февраля в 15:01
Ответ дляV4885
Удалено администрацией...
вам радять а ви усіх обзиваєте. І врете на каждом шагу. Ви хоть новини дивіться анонімщиця тоді і поради тут не будете просити. Чоловік теж не фоп- можете не відповідати...
Трактор Віка• 13 февраля в 15:02
Ответ дляАсобеннАя
Автор, відпишіться, будь ласка, що далі буде.
строк податкових забов´1язань 3-5 років на момент війни може продовжуватися.
...сплате податки за цей час + штрафи ...кайданки не одягнуть
Вітаміни косметика• 13 февраля в 15:03
Ответ дляV4885
Удалено администрацией...
Перекус беру завжди• 13 февраля в 19:15
Ответ дляV4885
Удалено администрацией...
Перекус беру завжди• 13 февраля в 19:20
Кстати, кто там писал про соседку, которая годами за коммуналку не платит и ничего, всё ей с рук сходит.
Свежина:
В Україні зростає кількість судових справ через заборгованість за комунальні послуги, — юристи
Активне стягнення боргів пов’язане з відновленням строку позовної давності та скасуванням «заморозки» платежів.
Свежина:
Кукарачка• 13 февраля в 21:17
Ответ дляСиреневенькая
Стоп, так как вы разместили объявление на проме?
Не ФОП не может размещать объявления, я лично менеджером консультировалась
буквально недавно запретили не ФОПам торговать
а раньше такого требования не было
Вітаміни косметика• 14 февраля в 00:30
Ответ дляV4885
Удалено администрацией...
які насмішки...нема про що далі балакати.
Вітаміни косметика• 14 февраля в 00:34
Ответ дляV4885
Удалено администрацией...
Ноунэйм• 14 февраля в 09:07
Ответ дляV4885
Тобто якщо я навіть задекларую все і сплачу і більше нічим подібним я вже з червня фактично і не займаюсь тому що фоп є у чоловіка. Я зобов´язана реєструвати фоп якщо не збираюсь вести підприємницьку діяльність?
Якщо ви на чоловічий фоп продаєте. Як бути з самовивозом? Нова пей, прро потрібо.
Ноунэйм• 14 февраля в 09:12
Ответ дляV4885
А що вони дадуть ті чеки? Витрати для декларування доходів фізичних особи значення не мають це не декларація про прибуток
Тоді простіше доказати суду, що то бу. Та прибутку не має, що продали дешевше ніж купили
Ноунэйм• 14 февраля в 09:13
Ответ дляV4885
Бо підприємницька жіяльність це систематичний продаж з метою отримання прибутку. Оці два слова систематичность та прибуток ключові.
Перекус беру завжди• 15 февраля в 14:18
Ответ дляV4885
Удалено администрацией...
Ноунэйм• 15 февраля в 16:39
Ответ дляV4885
В нас це все є на фоп і контроль оплати і прро
Та так і робіть,да пробаче, мене податкова. Кведи на товар перевірте, самовивіз не чоловіком виключите. Щоб не могли зробити контрольну закупку у вас і не притягнули неоформоеного співробітника. Я поки очікувала грант теж так працювала
Отримала копію листа вчора, там написано в мене про новапей про укрпошту та про тов ево вона ж пром юей та от що вони бачать не знаю, але коштів від тов ево я в 2025 році точно не отримувала на свою картку. А воно там написано для чого не знаю. Замовила відписку у юриста бухгалтера. Юристи кажуть що моя ситуація серйозна і що буде далі одному богу відомо. Але мені сказали жодних сум на картку не приймати і діяльність не вести. Бо інакше проблеми не закінчаться. Але я по суті вже в цьому році на картку і не приймала нічого. Для тих хто приймає на картки. Як сказав юрист запити є і на новапей і на перекази на картку і якщо декларувати то декларувати і картки потрібно не лише готівку отриману на новапей і що не відписка на лист дає право податковій подавати на розкриття таємниці по картках з 2019 року. Так що не все так радісно. З приводу 34000 грн штрафу то від моменту останньої операції на вашу картку в них є 3 міс для подачі в суд. Тобто наприклад остан раз гроші надійшли в грудні на адмін штраф та підписання протоколу повинні викликати не пізніше ніж кінця березня і тоді встигти в суд. Тобто якщо до травня в суд не викликають то пощастило. Є два варіанти відписка і очікування на події після 1 травня. Або відписка і декларування до 1 травня і сплата до 1 серпня і це вже на мій розсуд що я хочу робити за мене ніхто рішення не приймає. Перший варіант більш ризиковий. Але ніхто не знає як буде. Немає практики, це все нове відносно.
Мелочунь• 19 февраля в 10:50
Ответ дляV4885
Є два варіанти відписка і очікування на події після 1 травня. Або відписка і декларування до 1 травня і сплата до 1 серпня.
Що значить - відписка?
В листі є конкретні суми?
Що значить - відписка?
В листі є конкретні суми?
Мелочунь• 19 февраля в 11:45
Ответ дляV4885
Немає сум, відписка це відповідь на лист я маю на увазі.
можете тут поділитись відпискою? На всякий випадок
І показати сам лист?
АсобеннАя• 19 февраля в 11:48
Ответ дляV4885
Ви пишете - ’Для тих хто приймає на картки. Як сказав юрист запити є і на новапей і на перекази на картку’
Але ж є банківська таємниця і банк розкриває всі надходження лише якщо вже суд.
Хіба просто через запит податкової банки мають право подавати такі дані?
Ответ дляМелочунь
І показати сам лист?
Я за відписку кошти заплатила.якщо вам потрібно дам контакти і вона ще в роботі. Стосовно листа. Писала в своїй темі нікому нічого не буду показувати. Суть листа я розказала.
Ответ дляАсобеннАя
Так є але то не є проблема подати в суд на розкриття таємниці. І якщо вони подадуть то ви і знати про це не будете якось так. І там буде доступ з 2019 року. Це не залякую. Слова юриста.