пьЯНА• сегодня в 01:03
З ким пропрацювати те, що я нереалізована і вікову кризу?
Мені майже 30, і я почала задумуватися, що скоро я вже будуть зморшки і інші вікові зміни, а я нереалізована в плані роботи і мабуть вже не вийде. В особитому житті теж, але це мене менше хвилює ніж ситуація з роботою
пьЯНА
• сегодня в 01:08
Ответ дляНа_оба_рот
Ви планували карʼєру в ескорті ?
Ні, до чого такі питання?
Щира українка• сегодня в 01:09
А чо в 30 не вийде, ще вчаться деякі в цей вік
То знаєте така паніка тільки ДН наближається
На_оба_рот• сегодня в 01:09
Ответ дляпьЯНА
Ні, до чого такі питання?
Вперше бачу звʼязок зморшок і карʼєри
Тому і питаю - які були плани професійні
пьЯНА
• сегодня в 01:10
Ответ дляНа_оба_рот
Вперше бачу звʼязок зморшок і карʼєри
Я мала на увазі старіння і відсутність кар´єри
Файно Замало• сегодня в 01:10
Ответ дляНа_оба_рот
Вперше бачу звʼязок зморшок і карʼєри
Це Настя, місцеве дурко 28 років, яка клепає не покладаючи рук тупі одноманітні теми. Тут нічим не допоможеш.
пьЯНА
• сегодня в 01:10
Ответ дляКачка в тапцях
У Вас хоббі є? Може поміняти роботу?
Роботу поміняти не вийде
пьЯНА
• сегодня в 01:11
Ответ дляНа_оба_рот
Тему можна закривати.
тому і шукаю з ким пропрацювати прийняття ситуації
пьЯНА
• сегодня в 01:14
Ответ дляЩира українка
у мене така паніка недавно почалася. Не знаю таких як ви кажете, які вчаться у цьому віці
Качка в тапцях• сегодня в 01:15
Ответ дляпьЯНА
Може до 40-ка років Вас попустить і без спеціалістів. Але Ви точно будете дуже жалкувати про упущений час і що прийняли цю ситуацію
Щира українка• сегодня в 01:20
Ответ дляпьЯНА
Та що тут пропрацьовувати? Я не розумію, чому ви ниєте в 30 років... Часто жінки тільки в 35-40 на роботу виходять з декрету
Роботу можна знайти завжди, і ще й в 30 років, і кар´єра то не є щастя, пустоту нею забивають, втікають від себе кар´єристи, тому і так будується кар´єра
Треба мати роботу, яка приносить задоволення. Що бути власником добре? та вони всі нервово хворі, спати не можуть.
Щира українка• сегодня в 01:26
Ответ дляГуби з філером
Можете зі мною пропрацювати, 5 тис$
Я вже пропрацювала😉
Все знаю від і до• сегодня в 01:35
Ответ дляпьЯНА
Я вчилася в 36
пьЯНА
• сегодня в 01:59
Ответ дляЩира українка
Мене більше гроші цікавлять і щоб робота була не важка фізично
А вот недавно• сегодня в 02:08
Я маю багато психологічних проблем, але як почитаю/подивлюся, на місцевих дам, то я ще нічого, адекватна.
пьЯНА
• сегодня в 02:20
Ответ дляКачка в тапцях
Я не хочу скільки страждати
Холодная каша• сегодня в 02:36
Ответ дляпьЯНА
Я не хочу скільки страждати
Тогда живите как хотите и не пишите тут ерунду
Латвийские_Номера• сегодня в 06:41
Ответ дляпьЯНА
С мужиком хорошим...что после секса коленки тряслись
Пополняю_Карму• сегодня в 07:00
Ответ дляпьЯНА
Роботу поміняти не вийде
У Вас что, паспорт отобрали, закрывают в комнате, приковывают наручниками к батарее и накачивают наркотиками между рабочими сменами? Или почему не выйдет?
Библиотекарь• 1 час назад
Ответ дляпьЯНА
З власною головою. Ніхто, крім вас, не відповідає за ваше життя. Прийняти ситуацію через просту вдячність за те, що маєте на сьогодні: їжу, житло, зарплату, тихе небо над головою, цікаве оточення.