Твоя сусідка• 1 час назад

Люди, які роблять клумби біля під´їздів

Люди, які роблять клумби біля під´їздів багатоквартирних будинків.
В чому особливості їх психіки?
Ну реально ж думають, що то їхнє.
Коли хтось з сусідів захоче на місці тої клумби засадити, засіяти щось інше, то починаються війни як за приватну власність.
І мене зараз ще проклянуть за те, що я проти самозахоплення землі.
Діяння, передбачене кодексом України про адміністративні правопорушення.
Ну і виглядає все те, як бомжатники у будь-якому випадку.
Робити грядки - купувати хатинку у селі 😁🏡
ЗдохниПуйло• 1 час назад
А люди, які палець об палець не поворушать, коли сніг потрібно допомошти відкидати, якусь поміч, але сидять і вираховують скільки голова осбб отримує, істерять, що за поибудинкову платити не будуть чому не їдуть у село, не заводять гнидники біля хати і не витрачають ні копійки на благоустрій. Заселеться таке чмо у під´їзд і починається: прибиралтниці не треба, домофон не треба, ліхтарів не хочу, платити не буду, мля, воно колотить воду, а страждає весь будинок
автор Твоя сусідка • 1 час назад
Ответ дляЗдохниПуйло
У вас немає що написати по суті допису, тому відводите тему в сторону
Апрельская капля• 1 час назад
Чем плохо, что вокруг дома цветы, а не свалка?
автор Твоя сусідка • 1 час назад
Ответ дляАпрельская капля
Хатинка в селі 🏡
Апрельская капля• 1 час назад
Ответ дляТвоя сусідка
Хатинка в селі 🏡
Вы читать походу не умеете, ладно, сами себе отвечайте
juli344• 1 час назад
Я не сажаю клумбу возле подъезда, есть другие люди, которые это делают. Спасибо им за это.
Tatyana_1975• 1 час назад
Ответ дляЗдохниПуйло
Таких 90%. Щоб не більше.
Natalia505• 1 час назад
То вам ще в дворі багаття не палять щовечора і не вирізають самовільно дерева. Саме тому я не живу більше в мурашнику, дістала ця дичина.
Елена 1• 1 час назад
Ответ дляТвоя сусідка
Хатинка в селі 🏡
Определитесь уже -грядки или клумба ?
Клумба -отлично ! И я рада ,что у нас в доме есть женщины ,которые этим занимаются
asja2017• 1 час назад
Не знаю, що у вас там за війни такі, автор. У нас є декілька активних бабусь, які тими клумбами опікуються. Дуже гарні квіти з весни і до пізньої осені. Велика їм дяка за їх працю
Lyucia2• 1 час назад
Особисто мені приємно, що сусіди спільно під вікнами зробили квітник. Раніше тут був ’туалет’ для місцевих алкоголіків. Влітку особливо ’приємні’ аромати((( Тому я не проти квітів.
Гайка-2007• 1 час назад
Автору видать не перепало 2*2 тої землі, Або попало на горіхи на розборки коло під´їзду.
Мало видно автору, прийшла ще сюди люлей отримати
SNOOPY• 1 час назад
в нас в будинку 8 під´їздів. біля 4-х з них красиві квітники. біля інших - площа, що заросла травою і кущами. порівнюючи перший варіант з другим - мені однозначно подобаються квіти. асоціацій з селом чи чимось ще це не викликає. крім захвату людьми, що власним часом і коштом прикрашають сірі будні, нічого не відчуваю. ніхто нічого не ’присвоював’ собі - навпаки, діляться своєю працею і часом (і фінансами, до речі, теж) з іншими мешканцями
Mammoth• 1 час назад
Ответ дляАпрельская капля
Може, машинку комусь нема де запаркувати, то винні клумби
автор Твоя сусідка • 1 час назад
Ответ дляГайка-2007
У автора приватний будинок
СИРЕЛИ• 1 час назад
Ответ дляТвоя сусідка
Хатинка в селі 🏡
квіти на клумбі, то хатинка в селі. а як в букеті, то не дай боже чоловік на 8 березня чи валентина не подарує?
ok1904• 1 час назад
Свого часу я не могла дивитися на просто траву коло будинку, взяла в руки лопату.
TaFo• 1 час назад
Ответ дляТвоя сусідка
Хатинка в селі 🏡
а не ваше собачье
себе покупайте и в навоз заройтесь.
Natalia505• 1 час назад
Ответ дляTaFo
а не ваше собачье
себе покупайте и в навоз заройтесь.
А у вас будинок в селі асоціюється лише з ´навозом´? Чого раптом? У вас були свині з коровами?
TaFo• 1 час назад
Ответ дляNatalia505
у меня с грязью и навозом ассоциируются люди, которым все не так, и элементы благоустройства воспринииаются как окупация.
Natalia505• 1 час назад
Ответ дляTaFo
А вона не має права на своє, особисте сприйняття? Навіть якщо ви з нею незгодні?
ok1904• 1 час назад
Ответ дляТвоя сусідка
Хатинка в селі 🏡
Щось у Вас дива асоціація. Квіткова клумба радує око багатьох перехожих. І це не самозахват, це благоустрій прибудинкової. Коли я весною порядкую на службі, то перехожі навіть питали: якою буде клумба цього року, ти вже придумала. Я переїхала в інше місто, але все одно свою клумбу не забуваю. Шукала, кому цікаво, щоб навіть інвентаризацію передати, поки не знайшла
anonimka_911• 1 час назад
Мені прдобається як у Польщі,ця територія зазвичай власника квартири на 0 поверсі і там завжди охайно і гарно. Ніяких хризантем і лебедів))
ПадаюВреверансах• 1 час назад
Мене ні що так не бісить, коли біля домів садять ті недолугі клумби рядочками, колеса з лебедів, грядки помідорів і цибулі, теплиці, сараї.
Хай собі травичка чи кущ декоративний росте калини, жасмину, бузку, а не 100500 півників в бур´янах
ПадаюВреверансах• 1 час назад
Ответ дляok1904
І що ви посадили там?
Чим погана трава? Якщо вона покошена звісно
ok1904• 1 час назад
Ответ дляПадаюВреверансах
І що ви посадили там?
Якби жек косив траву, я б лоплату в руки не брала, а то буряни в пояс з вікна, теж не дуже
Natalia505• 1 час назад
Автор, люди не читають головного. Війни за ті два квадрата землі нікому непотрібні. Як і гнидники під будинком. Якщо кожен займається благоустроєм, то одні притягли гумові колеса і фарбують в їдючі кольори, це ж красіво, інші вішають дзвіночки з пластикових пляшок і вирізають лебедів зі старих шин. Бо всі художники, вони так бачать. Коли почали вирізати канадські клени ці ідіоти, яким десятки років, моє сердце цієї краси не витримало. Я особисто проти квітів нічого не маю. Але кожен божеволіє по своєму.
ok1904• 1 час назад
Ответ дляПадаюВреверансах
І що ви посадили там?
. Та різне, багаторічників декоративних багато, залежить від сезону, щоб з ранньої весни до осені щось цвіло.
Lynx_1992• 1 час назад
Ответ дляТвоя сусідка
У автора приватний будинок
Ну а я в квартирі, квіти люблю, навіть колись сама пробувала садити (у мене під вікнами шматок землі, якою ніхто не опікується), але зрозуміла, що мені шкода на це витрачати свій вільний час, не так багато його в мене і не настільки мені ті квіти треба щоб щовихідних їх полоти.
Lor111etta• 1 час назад
Гарна впорядкована клумба -лице мешканців

Автор ,давайте і по містах все викорчуємо ,бо немає де їздити