Забрала і не сказала• вчера в 09:46
дтп, як би ви вчинили?
Сталось зіткнення з авто військових, вони йшли на обгін по зустрічній і зачепили мою машину. З їх слів , вони поспішали на бойове завдання, і свою провину заперечували. Вели себе дуже зухвало, погрожували. Поліція визнала мене потерпілою стороною, буде суд. Пошкодження не значні. Але в протокол поліція не внесла, що за кермом був військовий при виконанні , тому навіть в його військовій частині , за даний інцидент ніхто не знатиме і йому нічого не буде. Знайомий адвокат радить написати звернення в ВСП. Думаєте варто?
Уравнобешенная• вчера в 10:33
Ответ дляКопирайторша
Сочувствую, автор. Я бы боялась. У нас недавно в чате жк история, чувак с подписью зсу паркуется там, где пешеходная зона. Ему сделали замечание, он нагло и борзо послал. Тётка написала в чат про него, он ещё и наезжает, что она типа не поважает. Есть же быдлятина такая. Не удивлюсь, что он тцк а не зсу
Знаете ЗСУ на поле боя, а эти сидят и не могут шахеда сбить те летят куда хотят
Уравнобешенная• вчера в 10:34
Ответ дляязззззь!!!
А, якщо ППО, тоді інша справа.
Може так і треба було.
Страхова все одно має відремонтувати вам. А з нього все одно премію знимуть. Їм премії знимають за кожний пройоб.
Може так і треба було.
Так пусть снимают они навредили автору
Забрала і не сказала
• вчера в 10:34
Ответ дляКопирайторша
так вже погрожували, що дізнаються про мого чоловіка і відправлять на 0
ну цирк
Уравнобешенная• вчера в 10:35
Ответ дляЗабрала і не сказала
це машини з ПВО, може знаєте, такі пікапи з пушками , і тоді дійсно була тривога
Ой автор , они виноваты и все
язззззь!!!• вчера в 10:36
Ответ дляУравнобешенная
Йдить самі збивайте. Це зараз просто влаштувати.
язззззь!!!• вчера в 10:36
Ответ дляУравнобешенная
Так пусть снимают они навредили автору
І знимуть. Я до того, що автору не треба чогось для цього робити.
Забрала і не сказала
• вчера в 10:39
Ответ дляязззззь!!!
Брехав.
Яке бойове завдання в мирному нп?
Якщо суд буде, то по-любому до всп дійде. З нього премію знимуть, може штраф впаяють. Може і не тільки йому. Дороге задоволення для військових порушувати цивільні закони.
Не парьтеся. Справедливість буде.
Яке бойове завдання в мирному нп?
Не парьтеся. Справедливість буде.
дуже спдіваюсь, що дійде до ВСП, хоча думаю ні... був момент, коли вони сіли в машину Поліції , заповнювати дані, думаю тоді і ’порішали’(( Тому що якщо до цього ще пропонували вирішити без протоколу, то потім вже казали, що їм пофіг на протокол ((
язззззь!!!• вчера в 10:41
Ответ дляЗабрала і не сказала
ну цирк
Нерви. Вибачте їм. Вони вас боялися, от і наговорили.
Нічого не буде.
Я б з військовими не сперечалася б зайвий раз. Їм дійсно тяжко більшості. Навіть в тилу.
Дійте суто по закону, протокол, суд, страхова. Все.
Нічого не буде.
язззззь!!!• вчера в 10:45
Ответ дляЗабрала і не сказала
Поліція з військовими не пов´язана. Що вони могли там порішати? Ну пофіг і пофіг.
Може зрозуміли, що отримають 7000, замість скільки там їм платять і стало пофігу на все. І це якщо штрафів не буде. Вони велики зазвичай.
Забрала і не сказала
• вчера в 10:46
Ответ дляязззззь!!!
Нічого не буде.
знаєте, я вже аналізувала цю ситацію з усіх боків... те що тяжко я розумію, але ж вони були не праві, і так себе поводити, ще й відмазались(( Можливо аби просто вибачились, то була б зовсім інша розмова
язззззь!!!• вчера в 10:56
Ответ дляЗабрала і не сказала
Якщо тривога і вони ППО - уявляєте як вони нервували? Спішили, може їм премію знижують на кожне запізнення. Там , дійсно за кожне не так сказав, не так повернувся можуть знизити. А у багатьох сім´ї.
Коли мій чоловік в подібній ситуації, так я ховаюся, поки не пройде. До наговорити може всякого. А він цивільний. І не має ПТСР та працює на спокійний роботі.
Забийте.
Вони подумки вже 10 разів вибачились і пожалкували про це.
Забийте.
Копирайторша• вчера в 10:56
Ответ дляЗабрала і не сказала
ну цирк
Ну вот они отбитые и думают, что все можно. В мобильных группах они не просто так, есть подвязки явно, а то б и сами были на нуле
Яжбоматусяблін• вчера в 11:05
Ответ дляЗабрала і не сказала
оскільки в них не було страховки, я написала звернення в МТСБУ, а це дуже довга історія... тепер чекати суд, потім рішення МТСБУ.. і не можна фарбувати самій..
То так всі роблять.В мене було ДТП з цивільними без страховки.Чекала 3-4 міс рішення,нічого не ремонтувала.Тут без варіантів
Яжбоматусяблін• вчера в 11:06
Ответ дляЗабрала і не сказала
та не кажіть.. як вони себе поводили це жах... (( І вони зараз служать в моєму населеному пункті.... і в них є мої дані(
Що з того,дійте в правовому полі.
Яжбоматусяблін• вчера в 11:08
Ответ дляЗабрала і не сказала
Про це і мови нема,це ж не кримінальна справа.
Бабульція• вчера в 13:04
Ответ дляЗабрала і не сказала
По правильному они должны будут рапорт на свое руководство сразу написать что попали в дтп, приложить пояснения и копию протокола
Зараз на дієті• вчера в 14:06
Ответ дляЗабрала і не сказала
А не можна поїхати до них в частину , звенутись до начсальника і залишити скаргу ? Так і пояснять , що віе вас джуже налякав з дитиною , погрожував і вів себе не як захистник , а як загарбник ! Хай там проведуть з ним бесіду )