Бадабум• вчера в 17:23

Одяг з секенда купуєте?

Готові віддати наприклад за нові джинси 600 грн на ЛЮКСОвому відділі, в магазині ціна явно більша
Зробіть вибір:
вже голосів: 120
Так купую
Ні,
ПесиКот• вчера в 18:33
Ніколи і не була.Якось не склалося.Живу поза містом і там працюю.Нема секондів
Ясамаякрасивая)• вчера в 18:56
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я думала можливо в великому місті секондів побільше і там не такий ажіотаж. Бо в нас з 6 ранку вже черга зо 20-30 чоловік, а коли вони залітають в приміщення то там звіздєц.
У Києві хоч і багато секондів, але і бариг багато.
Товчуть, збивають з ніг, скидають одяг на підлогу.
Я йду на наступний день, коли продавці вже все розвісили назад.
Бренди не цікавлять, мені важливо, щоб зручно було.
І за 700 грн я навряд чи купила б там джинси. Бо можу купити нові за 900.
Мати тріля• вчера в 19:03
Ответ дляАнчо Ус
а какая ткань, шерсть, шелк?
Чистая шерсть и вискозная подкладка
Пускаю бісики• вчера в 19:15
600? А навіщо коли на сейлі нові по 299-399? Купила за 399 і в минулому сезоні 2 по 299. І Брюки 299 3 пари. Пальто вкорочене 50% шерсть 399. І ще багато. Сек не моє та і немаю потреби.
Стрибну в гречку• вчера в 19:51
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Таке саме, Рівне
Нетутешня• вчера в 20:10
Ответ дляАнчо Ус
за сколько?

timberlаnd очень часто попадается в Хумане в новом состоянии, но их можно выловить разве что на новой коллекции или -30%, если повезет что долежится, а ценник сейчас немаленький.
До 300 грн, точно не помню.
Повітруля• вчера в 20:23
Покупаю только в Хумане, 200-250 грн мой потолок для них. Из недавнего джемпер из 100% мериносовой шерсти, джинсы.