Хи хи, ну ну• сегодня в 12:58
Що буде з цінами на квартири? Чи попадають?
????
Христя в тiстi• сегодня в 13:06
Я ось стикнулась з переоформленням , ту нерухомість оцінюють в рази вище навіть ринкової вартості , що для мене шок шоковий
Котя_люлю• сегодня в 13:06
Да ещё чуть-чуть осталось. В начале войны ж знающие люди писали, что все повыедут и квартира за бесценок раздавать будут
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 13:09
Ответ дляНаодинцi
У Києві, Одесі та інших великих містах зростатимуть
В Одесі ризиковано
Вакцениро Вона• сегодня в 13:11
Ответ дляРяженка
Де ? У Львові ? Чи Запоріжжі ?
Запорожье на пике продаж сейчас ) Недавно в одной теме так писали
Невгамовна Бу• сегодня в 13:14
Ответ дляВакцениро Вона
і ви вірите? )))) оренда подорожчала у запоріжжі бо ніхто не купує недвигу
Курочка-чубаточка• сегодня в 13:14
З чого б їм падати? Тішуся, що не читала експертів, а покладалася на свою логіку і чуйку. 3 роки тому взяли єоселю під 3%. Це було найкраще рішення в моєму житті. Квартира вже виросла в ціні в $ так немало, а ми взяли в гривнях, ще коли долар був 37,5.
Вакцениро Вона• сегодня в 13:15
Ответ дляНевгамовна Бу
Не верю, конечно) Тем более причину такого ажиотажа никто не написал
По логике квартиры на той же Дарнице уже должны раздавать за сникерс. С учетом отсутствия отопления и отсутствия всяческих шевелений к поискам решений. За 6-7 месяцев до следующих холодов они даже проект сделать не успеют, не то что котельные новые построить. Но все дружно делают вид что проблемы нет и ценник ни за аренду, ни за продажу не уменьшается
Басноплетка• сегодня в 13:18
Доки є виплати по є-відновленню і т.п. будуть тільки рости. В деяких містах тільки на програмах тримають дурні ціни. Як тільки припинять виплати, ціни полізуть вниз.
Просто болталка• сегодня в 13:20
Ответ дляPrervana
Цена аренды там упала уже.
Просто болталка• сегодня в 13:22
Ответ дляPrervana
Это не то падение, которое должно быть в текущих условиях
Да скоро тепло уже.
Вакцениро Вона• сегодня в 13:23
Ответ дляБасноплетка
Кстати да. Рынок искуственно держится за этот счет
Просто болталка• сегодня в 13:23
Ответ дляPrervana
И что? Цикл жизни человека длиннее чем у стрекозы.
Просто долгосрочной аренды не будет. До осени и все.
Просто болталка• сегодня в 13:29
Ответ дляPrervana
Ну и дальше? Через 7 месяцев наступит следующий период. Что в нем будет происходить?
Дальше арендатор найдет квартиру потеплее, а арендодатель будет ждать весны)
Джонсонюк• сегодня в 13:30
Ответ дляХристя в тiстi
Це залежить від місця. Кілька років формувався реєстр оцінок нерухомості, формувався на підставах оцінок для купівлі-продажу та майна під заставу, для спадкових справ і т.д. Зазвичай оцінку раніше робили заниженою. Але будо таке, зо оцінку навпаки робили завищеною, наприклад, для застави під кредит. Тож тепер для нерухомості навкруги таких об´єктів оцінка буде вищою. Ми продавала ділянку, у нас оцінка була умовно 50 тис.грн., а через дві вулиці така сама ділянка вже мала оцінку умовних 200 тис.грн., бо там хтось на вулиці під заставу ділянку оцінював багато років тому.