Шукаю стакан• вчера в 19:04
Спостерігаю, що в стресі я перестаю нормально їсти
У кого так само, і що реально допомогло вирівняти це?
Меряю от 0• вчера в 19:07
У меня есть несколько блюд которые я могу впихнуть, это бананы и овсянка. Потихоньку маленькими порциями.
Веселуха Муха• вчера в 19:09
Нічого не роблю,їм коли зʼявляється апетит,потроху,але треба бути спокійною.Для мене + так худнути,бо є зайва.
Наездница• вчера в 19:19
це єдине, що мене радує в стресі)
Як чоловік пішов служити, так я за 2 місяці 8 кг скинула, до того ледве 2-3 могла.
Меня не звали• вчера в 19:28
Я теж. І в мене це проходить в двух варіантах: буває так що хочеться їсти солодке, а буває так що зовсім їжа ніяка не лізе - тоді майже не їм... Негативно це на здоров´я впливає, і той і той варіант. Що робити з цим не знаю, а стресу стає все більше...