Шукаю стакан• вчера в 19:04

Спостерігаю, що в стресі я перестаю нормально їсти

У кого так само, і що реально допомогло вирівняти це?
На_оба_рот• вчера в 19:05
Исхудали за 4 года?
Майор Медуза• вчера в 19:06
Я тоже. Но не худею.
Меряю от 0• вчера в 19:07
У меня есть несколько блюд которые я могу впихнуть, это бананы и овсянка. Потихоньку маленькими порциями.
Мейк-ап форева• вчера в 19:07
Я тоже((( жру как не в себя 😩
Сунуся в чужі справи• вчера в 19:07
Нічого не може вплинути на мій апетит
Веселуха Муха• вчера в 19:09
Нічого не роблю,їм коли зʼявляється апетит,потроху,але треба бути спокійною.Для мене + так худнути,бо є зайва.
Наездница• вчера в 19:19
це єдине, що мене радує в стресі)
Як чоловік пішов служити, так я за 2 місяці 8 кг скинула, до того ледве 2-3 могла.
Мадам Тю-лю-лю• вчера в 19:19
Везет вам!
Меня не звали• вчера в 19:28
Я теж. І в мене це проходить в двух варіантах: буває так що хочеться їсти солодке, а буває так що зовсім їжа ніяка не лізе - тоді майже не їм... Негативно це на здоров´я впливає, і той і той варіант. Що робити з цим не знаю, а стресу стає все більше...
maggymys• вчера в 22:46
Коли зниження апетиту - це гіперактивація симпатичної системи. Необхідно знижувати напруження - можливо через роботу з тілом, дихання, релаксацію. Переглядати свої настанови що підсилюють стрес
Бадабум• вчера в 23:01
У меня так же ,пугает такое состояние.