Аль де Барановна• 15 февраля в 15:05
Дивлюсь ділянку в с Кожухівка
Як там живеться?
Можливо є хтось звідти.
Дітей не має,я сама з чоловіком.
Працюю онлайн,чоловік в Києві.
Дивлюсь,наче природа гарно,не далеко до міста.
Розкажіть буль ласка плюси і мінуси хто знає
Можливо є хтось звідти.
Дітей не має,я сама з чоловіком.
Працюю онлайн,чоловік в Києві.
Аль де Барановна
• 15 февраля в 15:46
Ответ дляМао_Мяо
Мінус один- дорога до міста.
А що не так з дорогою?
Я нормально доїхала на авто туди і назад
Мао_Мяо• 15 февраля в 15:49
Ответ дляАль де Барановна
А що не так з дорогою?
Малося на увазі доїхати в час пік, коли всі їдуть з роботи на роботу.
Щебетушка• вчера в 20:50
Живемо тут. Самий великий мінус, це поряд стратегічні об´єкти. Васильківський аеродром. Наче в стороні, але по прямій не так і далеко. Останній обстріл балістикою, аж двері хлопали. Навколо купа військових частин. Залізна дорога колись була плюсом, тепер теж для русні привід обстріляти. Восени вагони підірвали,так стріляло, що сиділи в підвалі.
Ще поряд нафтобаза, яку на початку війни підірвали. Всі ці горючі матеріали розтіклися на навколишні озера. Тому , там вже всі ці роки ніхто не купається. Іноді просто воняє бензином від нього. Може колись очиститися, але то коли буде. Раніше купалися, свята місцеві там святкували, концерти були.
Потім, Епік побудував там керамічний завод, мабуть спускають щось в воду, бо озеро стає каламутним, білим після дощу.
ЗД переїзд, поскільки Калинівка це сортувальний вузол, то часто переїзд не тільки на електрички закривають, а ще й коли туди-сюди вагони перетягують. Влітку можна стояти до 40 хвилин перед ним і не проїхати на сторону Кожухівки. Ще й ті потяги весь час шумлять.
Якось так. То поїзда, то літаки часто. Залишилося кораблі пустити, і буде повний список по шуму.
Авжеж, більшість негативу через війну. А вона ж закінчиться коли небуть